Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kupio moon reader pro, jer sam na odmoru, a i on na nekom sale-u, i sad ostade bez para na kartici. A ovi *****i iz Intese ne daju da neko drugi vrši uplatu na devizni...tako da ću ostati bez TT-a :-(
 
Jel ti aktiviran online banking? Ako jeste možeš online da prebaciš novce sa računa na račun
 
@djura Jes off al u cemu je moon pro bolji (drugaciji) od recimo cool free readera? Ja koristim ovaj drugi pa zato pitam, ako je nesto osetno bolji da ga pazarim :)
 
Jel ti aktiviran online banking? Ako jeste možeš online da prebaciš novce sa računa na račun

Ma, ne mogu devize da šetam od banke do banke. Kako si mislio da to izvedeš (sem ako nemas dva devizna računa u istoj banci)?


@djura Jes off al u cemu je moon pro bolji (drugaciji) od recimo cool free readera? Ja koristim ovaj drugi pa zato pitam, ako je nesto osetno bolji da ga pazarim :)

Evo, pogledaj sam:

Description
☆☆☆☆☆ Moon+ Reader Pro 2 is on sale! ☆☆☆☆☆
- To celebrate the 3rd anniversary of Moon+ Reader, the Pro version is on sale in Aug 2013 (50% off, $4.99 -> $2.49)
──────
Better designed book reader with powerful controls & full functions, supports epub, pdf, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip or OPDS formats.
☀Additional benefits in pro version:
✔ Ad-free, faster & smoother
✔ Shake the phone to speak (Text-to-speech, TTS engine support)
✔ PDF support, fast & speech compatible
✔ Reading statistics function
✔ More beautiful themes, background images and fonts
✔ Customize reader bar function
✔ Headset & Bluetooth keys control
✔ Multi-point touch support
✔ Option for password protection at startup
✔ Book to home screen shortcut
✔ Annotations, highlights & bookmarks share support
✔ Open/Backup/Sync/Download/Upload book files via Dropbox
✔ Customer email support
☀PDF features in Pro version:
✔ Fill out PDF Form
✔ Highlight, annotation, handwriting
✔ Smart scroll lock, smooth reading experience
✔ Night mode support, 6 additional pdf themes available
✔ Dual-page mode for landscape screen
✔ Speech, auto-scroll compatible
✔ Read statistics, sync, flip animation available
 
Aha, ma ok to sam video nego rekoh ako si slucajno koristio oba pa onako neka razlika iz prve ruke :) Ma kupicu ga..
Inace Vojkan je mislio da sa svog dinarskog racuna kupis devize za taj racun vezan za internet karticu...
 
U principu mislio sam i na jedno i na drugo, ali meni su svi računi u Intesi pa sam po automatizmu pomislio da svi imaju internet karticu u svojoj banci :)
 
U principu mislio sam i na jedno i na drugo, ali meni su svi računi u Intesi pa sam po automatizmu pomislio da svi imaju internet karticu u svojoj banci :)

Ja sam se na vreme rešio Intese, jedino mi je ta visa virtuon ostala, kao vezana za checkout još poodavno. Tako da to ne mogu, jedino da novu vizu klasik vežem za isti nalog kao dodatnu karticu.

Ma videću...
P.S. bežite iz Intese, promenio sam nekoliko računa, i tek sam se skrasio kod komercijalne, iako je delom državna banka, ima sjajnu ponudu, posebno u domenu ebankinga.
 
A pre sat vremena na njihovom forumu napisao developer:

[quote="winter]Hey guys a bit of a delay - we are launching the special upgrade price in next two days for sure - you will get a notification too.
[/quote]
 
Pratimo aktivno. :)

Edit: Promenila se cena na 0.99$. Navalite.
 
Poslednja izmena:
Koji sam ja kralj, zbunila me cela ova zbrka sa verzijama. Ja ovo već imam kupljeno...a nemam pojma kada sam ga pazario, znam samo da sam tapatalk dva puta plaćao po 1 usd, dve različite verzije, jednu za tablet, drugu za fon...
 
Verzija za tablet (Tapatalk HD) je update-ovana na Tapatalk 4.
 
Ja sada na tabletu imam sledeće tri verzije: 2.4.13, zatim 4.0.25 i još jednu sa oznakom 1.4.0.
Što je najinteresantnije, ova zadnja 1.4.0 je ta koja je na akciji, a 4.0.25 je raniji tapatalk hd, tako da i nisu merge-ovane...

I, definitivno je ova za tablete bolja, od najnovije, kada govorimo o korišćenju na tabletima...
 
Poslednja izmena:
Preporuka za sve koji prelaze sa TT2 na TT4. Notifikacije na nekim forumima neće raditi ukoliko ne obrišete sve forume koje koristite, a onda RUČNO unesete ponovo podatke pri logovanju na svakom od foruma. Tada radi dobro.

A prava je šteta što nema onakvih widgeta kao kod TT2. Ne znam gde im je pamet.
 
Poslednja izmena:
Nema crna tema i i dalje secka i ne skroluje tečno... Užas
 
Imam tp2, i radi odlično. Neka must upgrade prednost ove nove verzije? Mislim 1$ je smešna cifra, ali ako nema neke preterane razlike, ne bih uzimao...
 
Uzeh ga. Dobro je što ostaje i tp2 :D
 
Ne znam zbog čega nisu rešili problem sa skrolom, tt mi je aplikacija koja ubedljivo najlošije radi. :-(
Kupio sam za dolar, valjda će popraviti skrol jednog dana.
 
Sta fali skrolu na tt2? Meni radi sasvim ok...
 
Pa nije tečan, malo, malo pa nešto seče.
Btw, ovaj tt4 je nazadovao što se tiče iskorišćenosti ekrana, potpuno bespotrebno sa leve strane ima po santimetar praznog prostora ispod slike člana koji je postovao. Tako liči na prikaz foruma na kompu, ali je za telefon potpuno promašen dizajn.
 
Jel moze ukratko neko da napise kako da pazarim tt4? Trebam preko nekog proxy-a da pristupim play store-u i pazarim kako? Google wallet? Hvala unapred
 
Može li neko da mi kaže kako na tt4 dodam sport klub forum?
Kada idem preko mobilnog browsera na sport klub forum prijavljuje mi da sajt podržava tt. Međutim kada u TT pokušam da potražim SK forum ne nalazi mi ništa?!
Mogu li ja nekako ručno da dodam taj forum u TT?
 
Jel moze pomoc kako da stavim widget? Nece da mi ga stavi izbaci da you don't have any forum account... A naravno da imam, koristim tt4
 
Obriši sve forum račune, pa ih ručno dodaj ponovo. Tada će ih videti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno