Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

pa imaš one njihove zvanične, facebook i facebook messenger, imaš i nekoliko 3rd party...

Ni ja, ali nemam problema sa mapama. Ustvari ja nikada nemam problema sa baterijom, i nikada nemam ta budjenja i sta ti ja znam, ni ne shvatam sta taj program pokazuje.
pa kako znaš da nemaš buđenja ako ne znaš da koristiš bbs :)
a buđenja moraš da imaš. tako android radi i to nije loša stvar sama po sebi. samo postoji razlika između neophodnih/željenih i onih drugih :)
 
Poslednja izmena:
Dobih update za nove google mape..Da li neko zna kako da pristupim ranije sacuvanpj mapi?Pre sam imao opciju my maps ili my places,ne secam se tacno kako se zvala,sad nema niceg...
 
Facebook messenger. Instaliras ga i uvek si online i kad ti neko pošalje poruku odmah je dobiješ na telefonu. Nema veliki uticaj na battery life.
 
Google Talk je definitivno najbolji messenger, sve dok se ne ispegla Hangouts ne prelazim opet na njega.
 
Imam problem kada hocu da downloadujem nesto. Preko svih browsera isti problem. Sta mislite da je?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1373624181711.jpg
    uploadfromtaptalk1373624181711.jpg
    74.7 KB · Pregleda: 211
^ Koristiš neki Adblock, pa ti ona blokira.
 
Jedino onaj za reklame? "Adfree"
 
Poslednja izmena:
Pa disabliraj ga.
 
Moraš pre deinstalacije da vratiš default host file.
 
Udji u system/etc i pomeri host file na neko drugo mesto i probaj. Ako ni ovo ne pomogne, onda ne znam sta bi moglo... To su jedina dva resenja koja su uvek radila...
 
Trebao si prvo iskljuciti blokiranje reklama, ne brisati aplikaciju.
 
Sad mi ne radi "adfree". Fuck. Koja beše njegova procedura?
 
Opet ovaj tapatalk, svakim updateom nešto zeznu, posle ovog danas mi ne rade widgeti, samo fc.
 
Ima samo sa leva u desno što otvara linkove. Na iOSu postoji i sa desna na levo što otvara brzo markiranje teme kao pročitane i pretplatu na temu.
 
Kao i mnogi, na dva telefona sam vratio stari Viber 2.2.2.2. Sad dobijam ono dosadno obaveštenje za update, a u samom Viberu ne vidim opciju za isklj. opcije za proveru update-a. Neka ideja?
 
Iskreno,mislim da malo preterujes i da se tvoji komentari,ljudima,koji koriste android uredjaje ne cine zanimljivim.

Aj ovo napisi kad neki android fanboy krene da spamuje po apple podforumu. Slucajno da se ne pommene da veliki broj aplikacija losije radi na androidu :D
 
Nazad
Vrh Dno