Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

Da ima Corsair ja se stvarno nebih razmisljao nimalo.
To sto imas predrasude to je tvoja stvar ali ne znaci da je ta stvar losa. Taj chief je odlicno napajanje, verovatno bolje i od ovog CM. Ja sam svoje razloge rekao. Generalno, nisu neke velike razlike medju napajanjima te klase, pogotovu za ovo za sta nama preba trenutno. Da nije ovoga nikada u zivotu nebih kupio toliko jako napajanje.
 
Kad vec offtopicite sa napajanjima, evo i ja da kazem nesto na tu temu. Danas dodadoh jos jednu grafu na moj corsiar hx620, u pitanju je asus 7950. Corsair ili bolje da kazem seasonic unutra od 620w gura trenutno 2x7950 + 6850 sve naklokovano sa klokovanim intel quadom, 6 ventova u kucistu i gomilom hardova i optike. Neko pomenu u temi da bi za 4x7950 trebalo 1000w :d
Sto kaze Sajber kurajber, gledajte napajanja koja imaju sto vise 6-pin ili 6+2 pin konektora za napajanje grafickih, mnogo cete lakse rasporediti snagu i imati manje problema sa kablovima.

@Neo pomenuo si da bi kacio 5 grafa na jednu plocu, negde sam procitao da je max pod windows-om 4 grafe, 5. nece da vidi. Ako je neko probao neka potvrdi.
 
@demios, stavi u potpisu da lepo sva pitanja i odgovore mogu naci u ovim postovima pa stavi linkove ka tim postovima :D
 
@Neo pomenuo si da bi kacio 5 grafa na jednu plocu, negde sam procitao da je max pod windows-om 4 grafe, 5. nece da vidi. Ako je neko probao neka potvrdi.

Ma da, istripovao sam se da imam 5 PCI-E slotova :) ali ipak imam 4, tako da će ići 4 kartice i 99% CM 1000W napajanje baš iz razloga zbog kojih i sajber uzima to napajanje, tj samo zbog kablova, jer ako napajanje ima 2x6+2 i 2x6pin konektore znači da će bez ikakvih problema da gura 4 kartice i da je za to i predviđen :)

Nego, pitanje za sve, pošto vidim da je demios počeo da naplaćuje svoje usluge, pa ne bih da ga zatrpavam na PM (sreća pa nisam u tim koji ga zarpavaju) :)
Vidim da je on povezao devizni račun intese sa mtgox-om. To već 2h pokušavam da uradim, ali mi ne polazi za rukom :S Inače Verified sam na mt gox-u, ali nigde ne vidim varijantu ga ga povežem za intesa računom :S
 
Corsair ili bolje da kazem seasonic unutra od 620w gura trenutno 2x7950 + 6850 sve naklokovano sa klokovanim intel quadom, 6 ventova u kucistu i gomilom hardova i optike. Neko pomenu u temi da bi za 4x7950 trebalo 1000w :d

Koji quad (ne vidim moja masina preko ttalk-a)?

Onda ja na moj ss 660km mogu da stavim duplo vise nego sto sam planirao :) :)
 
Stavi stavi :)
 
Jos jednom poslednji put :)
NE VERIFIKUJE SE NALOG NA MTGOX-u
Jednostavno ides meni trade pa levo funding options pa withdraw funds pa add withdraw metod...onda biras bank transfer i popunjavas podatke kako te pita wizard...posle se pojavi u delu withdraw funds (tamo gde si isao add withdraw metod) u roletni tvoja banka...par sati ce pisati verzfiing ili kako vec i onda kad se verifikuje (verifikacija ne zahteva nikakve akcije samo strpljenje) mozes da upises iznos koji prebacujes kad kliknes na svoju banku... ETO :)
 
3570k + asrock extreme 4 + ram.

Grafika koju imam za sada ostaje, kasnije upgrade.

5 diskova i optika. Nista spektakularno.
 
Jos jednom poslednji put :)
NE VERIFIKUJE SE NALOG NA MTGOX-u
Jednostavno ides meni trade pa levo funding options pa withdraw funds pa add withdraw metod...onda biras bank transfer i popunjavas podatke kako te pita wizard...posle se pojavi u delu withdraw funds (tamo gde si isao add withdraw metod) u roletni tvoja banka...par sati ce pisati verzfiing ili kako vec i onda kad se verifikuje (verifikacija ne zahteva nikakve akcije samo strpljenje) mozes da upises iznos koji prebacujes kad kliknes na svoju banku... ETO :)

Ahaaaa, skroz me je zbunilo to što sam pročitao da je čekao da se verifikuje nalog :) Našao sam, hvala :) Verujem da je za veće sume isplativije ići preko bank transfera nego preko bitcoinsi-a. Na razlici u kursu uvek gubiš oko 5% + njihovih 9%, to dođe oko 11-12% a na veću sumu kapiram da je to veća i razlika.
U svakom slučaju HVALA :)
 
ako se administracija slaze, mislio sam da stavim i u potpis btc adresu, pa ko je voljan da mi se zahvali za otvaranje teme i pomoc koju sam pruzio, moze i tako.

Ovo sam i ja pitao, kao sto vidis nema adrese u potpisu, sve ti je jasno. :)
 
Naravno, apsolutno si u pravu. :)
Zato i dalje pomazem. :)
 
Hvala ti na misljenju. ;)
Samo demios je vise naebao, nedaju mu da spava, mora da gasi tel. :D
 
Do koje cifre se isplati dizati lovu preko bitcoinsa a od koje preko deviznog racuna sa fixnim fee-jem ?
 
Kulj. Hvala na infou, nisam mogao da iskopam ovaj post u ovolikoj temi. Trebalo bi modovi da ove kljucne stvari prepakuju u prvi post da olaksaju demiosu i ostalom btc benchmark support-u :D
 
Poslednja izmena:
:D sam sam ga i ja naderao :p
 
mirza82 je napisao(la):
Hvala ti na misljenju. ;)
Samo demios je vise naebao, nedaju mu da spava, mora da gasi tel. :D
Ne znas kako je meni i koliko PM-ova dobijem dnevno. Stvarno se trudim da pomognem svima ali ne postizem vise majke mi.
 
Danas bi trebao da skace diff.
 
Da se ostali ne uvrede što sam samo pomenuo demiosa i mirzu, mislim da ste svi puno doprineli svojim komentaima, međutim oni se izdvajaju od samog početka ove teme. :)

Ne znam ko vas cima na PM, ja nisam.
 
Ne znas kako je meni i koliko PM-ova dobijem dnevno. Stvarno se trudim da pomognem svima ali ne postizem vise majke mi.

Verujem ti, znam da nismo samo demios i ja ovde koji pomazemo, ali ima vise onih koji bi za 5min da sve im lepo objasnis i da vec rade uveliko. :D
 
Nazad
Vrh Dno