Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jedno pitanje, kako mogu da ubacim da mi na fonu bude linux ubuntu font kao sistemski, za sve na telefonu ? SGS 1.
 
i jos jedno. Koju aplikaciju koristite da vam belezi putanju koju ste presli biciklom ili peske, recimo ? I da na kraju moze da sracuna kilometrazu. Jel moze to iGo posto njega imam na telefonu ? Nisam primetio da ima tu opciju ...
 
Imam kontakte sa 061****** umesto sa +38161****** kako to da resim, imam ih sve na gmailu, skoro je neko pitao al ne mogu na tapatalku da nadjem?
 
i jos jedno. Koju aplikaciju koristite da vam belezi putanju koju ste presli biciklom ili peske, recimo ? I da na kraju moze da sracuna kilometrazu. Jel moze to iGo posto njega imam na telefonu ? Nisam primetio da ima tu opciju ...

Imas na prosloj ili pretprosloj strani Sports Tracker(e). ;)
 
i jos jedno. Koju aplikaciju koristite da vam belezi putanju koju ste presli biciklom ili peske, recimo ? I da na kraju moze da sracuna kilometrazu. Jel moze to iGo posto njega imam na telefonu ? Nisam primetio da ima tu opciju ...

Imas endomondo i sport tracker. I jedan i drugi su odlicni, stim da sport tracker ima prednost. Tacnije iscrtava putanju, mozes da slikas snapshotove u toku voznje...
 
Izasao update za Swiftkey 3...sada je v3.0.0.275 Sad cu da je probam pa javljam dal je ispravljeno nesto...


Meni i dalje sasecena slova... :(
 
Poslednja izmena:
I meni..
 
Koliko vidim to je samo za tablet tastatura..
 
Nije samo za tablet, ali ne vidim da ima srpski rečnik i latinicu, i meni se više dopada, nekako su tipke šire i zato je lakše za kucanje.
 
koju aplikaciju za proveru sta nedozvoljava telefonu da predje uvek u deep sleep ili ga budi??
 
BetterBatteryStats, pa gledas Wakelocks koji su ti... ;)
 
Nije samo za tablet, ali ne vidim da ima srpski rečnik i latinicu, i meni se više dopada, nekako su tipke šire i zato je lakše za kucanje.

FloatNsplit pise da je samo za tablet, zato je nisam ni instalirao ali isti developeri prave i A.I. Type keyboard, skinuo sam je i u kombinaciji sa Win 8 skinom je mozda i bolje od Swiftkey-a, bas je dobra.
 
Taman kad sam je pohvalio primetim da automatsko odvajanje posle tacke i zareza ne radi kad sam otkucas rec, vec samo kod onih koje tapnes na predikciji.. Kakva glupost. A dosta mi brze radi od Swiftkey-a.
 
U pravu si. Dosta brze radi a i svidja mi se sto mozes da ubacujes shortcuts. U deo gde ti predlaze reci desno ima 2 strelice kojim uvecavas i smanjujes tastaturu, a i nema srpski recnik.
 
Ali razmazio me swift sa automatskim ubacivanjem space-a posle tacke i zareza.. Nema savrsene aplikacije da ga je*es.. :)
 
Ne znam gde da postavim potanje pa ajde ovde. Dok pričam telefonom internet mi se izgubi, zašto je to tako?
 
Stavi 3G only ako ti je na auto 2G/3G
 
A zašto samo 3g? Zar je cela Srbija pokrivena sa 3g?
 
Mislis na A.I.? Evo meni pocela da javlja kako je nelegalna aplikacija svaki cas.. pa sam je obrisao :)
 
Ja nikako da nadjem odgovarajucu tastaturu za svoje nezgodnw prste. Dosta grijesim u pm... Kad mi je telefon u landscape modu swiftkey mi prekrije pola ekrana:banghead:
 
A zašto samo 3g? Zar je cela Srbija pokrivena sa 3g?

Nije, nego da mu pomogne oko njegovog problema... Kad je na "auto" onda onda varira 2g-3g, pa ne moze da ode na internet dok prica telefonom...
 
Probao sam, bolja mi je swiftkey. Izgleda da nema bolje trenutno... :screwy:
 
A ja sam suprotnog misljenja. :) Ja sam kupio SwiftKey X, probao ga i onda se vratio na Smart Keyboard Pro. Sada sam mu ponovo pruzio sansu kada je izasla verzija 3, ali meni ta predikcija vise smeta nego sto mi pomaze. Tako da sam opet na Smart Keyboard Pro.
 
Nazad
Vrh Dno