Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?

Sto bi se izblamirao njegovim imenom? Ja sam bas ponosan na njega...em je suboticanin vec par decenija, em na svakom nastupu i pored svojih godina peva 2 i vise sati bez prestanka i to sa kakvim glasom bato...to ne moze niko.
Ja sam negde rekao da kad se stavljaju MP3 tagovi, pa imamo pop, rock, blues, ovo, ono... Za Zvonka Bogdana tag treba da bude - Zvonko Bogdan. Čovek je sam po sebi poseban žanr. :)

@wiz011
Ako ne volis Zvonka Bogdana da slusas dok radis, probaj da igras Warhead uz Haj Dji Haj DJe...HAJ DJI HAJ DJI HAJ DJE!....NEVIDJEN DOZIVLJAJ!
Tja, ne igram Warhead. Pogledaj kakva mi je olinjala i negejmerska konfa, mogu na njoj samo Solitaire da igram! :p

Ali Cohenov Closing Time je fenomenalan kad voziš bajs, uopšte nije mačji kašalj pedalirati u ritmu. :d
 
Trenutno uglavnom slusam pevace koji nastupaju u Grand paradi na Pinku kao i mlade zvezde granda. Nemogu sve pesme koje slusam da nabrojim jer ih ima puno. Pre par godine sam isao i na finalno vece zvezda gde su kao gosti nastupali Seljo Kalac i Viki Miljkovic. Vi niste ni svesni koliko ljudi voli i slusa tu vrstu muzike jer niste bili tamo. Mislim da ljudi lazu da neslusaju tu vrstu muzike jer da je niko neslusa ne bi toliko ljudi bilo na nastupima tih pevaca i ne bi Grand bio najgledanija emisija u Srbiji.

Od Viki Miljkovic volim pesmu Mahinalno, od Cece kukavica, od Rade Manojlovic Nikada vise, od Jami sibica i dodji da oslabimo zajedno, od Seke Aspirin, od Seje Kalaca - Da Li Si me voljela il nisi, od Karleuse Mamin sine, od Goge sexy biznismen a od Tine Ivanovic slusam pesme bunda od nerca, bambus i kabrio porse:

sta je garancija
kad nema ljubavi dobra je i kompenzacija

Ref.
Ne bi bilo lose da Cabrio Porsche
parkiras u moju garazu
full koza, klima i dva rubina
da mi se sa ocima slazu

Ne bi bilo lose, Cabrio Porsche
sta je to za tebe, sitnica
da oni sto me mrze mrze jos vise
da nestane im osmeh sa lica

Ko tvrdjava neosvojiva
uvek od drugih drugacija
na muske lazi alergicna
zato sam takva ja

Prvi put kada sam je cuo tekst pesme mi je bio malo cudan ali kasnije mi se pesma mnogo svidela. Puno pozdrava svima ima jos puno pesama koje slusam i imam na kompu ali cu ih nabrojati drugom prilikom.
 
lol ozbiljno,grand se slusa samo u srbiji :)
bez uvrede,ali po mojim dosadasnjim saznanjima to slusaju ljudi koji u zivotu nisu ni pokusali da slusaju drugu vrstu zike,a toga kod nas u zemlji ima mnogo
 
ZA spas Granda!

66539.1146082.jpg
 
Zadnje 3-4 godine 80% pesama je Metallica(ne moze da dosadi :)), a u ostalih 20 ulazi uglavnom sve od classic rock-a do metala, a takodje tu je i Rambo Amadeus, pa cak i Balasevic se nadje na listi :D.
 
Trenutna play lista:
Cannabis Corpse+Testament+Death+Suicidal Tendencies+Edge Of Sanity+Madball
 
slusa da,ali tamo su ljudi koliko-toliko svesni da postoji druga muzika osim te,dok je kod nas nametnuta od malih nogu.....sestra od tetke,sada vec 3. razred osnovne hoce da bude pevacica,ae,why not....i tako jos od kada je bila malo dete,al nije ok da ja nju svake god od njene 5. god gledam kako ispred tva peva one gluposti i vrti guzom,jednostavno nije u redu,al sve se to tako promovise.Inace,posto je iz Nisha,gde 95% ljudi obozava kult pojave cija je slika postavljena par postova iznad ljudi jednostavno nemaju drugo iskustvo u slusanju zike.
Postujem ja narodnjake,izvornu muziku i tako to,ali ovo sada....a-a.Ako ce u Nishu da misle da si narkoman(a hoce...) i da nisi normalan ako slusas rock/metal/rege/d'n'b itd i onda padnu prozivke koje su samo na jugu smesne(Metalac-Gornji Milanovac) onda lepo stanes,poceses se po glavi i pitas se da li oni imaju i najmanje poznavanje muzike kako bi tako nesto rekli?
Ne kazem da sam strucnjak po pitanju zike,ali ja sam slusao sve od teskih narodnjaka,preko repa/hopa,regea i elektronike pa do cistog death metala,i mogu barem i to s razlogom da kazem da ako ljudi nisu nikada ni pokusali da slusaju ista dalje od Granda onda bi trebali barem da pokusaju,a onda se nikada nece vratiti na taj junk.Jbga,necu da pametujem al samo ljudi probajte,ne boli nista :)
 
poslednje vreme - diskografije Gentleman-a, Keane, Savoy, A-Ha, Dave Matthews, Tenhi, sve tako lagano... pa onda presecem sa Meshuggah ili nekim Death/Thrash/HardCore veseljem...
 
slusa da,ali tamo su ljudi koliko-toliko svesni da postoji druga muzika osim te,dok je kod nas nametnuta od malih nogu.....sestra od tetke,sada vec 3. razred osnovne hoce da bude pevacica,ae,why not....i tako jos od kada je bila malo dete,al nije ok da ja nju svake god od njene 5. god gledam kako ispred tva peva one gluposti i vrti guzom,jednostavno nije u redu,al sve se to tako promovise.Inace,posto je iz Nisha,gde 95% ljudi obozava kult pojave cija je slika postavljena par postova iznad ljudi jednostavno nemaju drugo iskustvo u slusanju zike.
Postujem ja narodnjake,izvornu muziku i tako to,ali ovo sada....a-a.Ako ce u Nishu da misle da si narkoman(a hoce...) i da nisi normalan ako slusas rock/metal/rege/d'n'b itd i onda padnu prozivke koje su samo na jugu smesne(Metalac-Gornji Milanovac) onda lepo stanes,poceses se po glavi i pitas se da li oni imaju i najmanje poznavanje muzike kako bi tako nesto rekli?
Ne kazem da sam strucnjak po pitanju zike,ali ja sam slusao sve od teskih narodnjaka,preko repa/hopa,regea i elektronike pa do cistog death metala,i mogu barem i to s razlogom da kazem da ako ljudi nisu nikada ni pokusali da slusaju ista dalje od Granda onda bi trebali barem da pokusaju,a onda se nikada nece vratiti na taj junk.Jbga,necu da pametujem al samo ljudi probajte,ne boli nista :)

ne mogu da krivim tv za tu pojavu...ni drustvo...sve krece od kuce
nova generacija roditelja tako vaspita svoju decu...u moje vreme je bilo drugacije (nisam bas jako mator...)
neki pametni roditelji daju deci da slusaju minju subotu npr... ili pesmice na engleskom pa ujedno i nesto nauce, a neki samo puste da gledaju tv kako bi sto manje morali da brinu o njima
 
The Prodigy Live At T In The Park 2008

trenutno Worlds On Fire
 
Shoutcast.. neki drum and bass.
 
Zujanje kulera:) i
trance,metal,techno...uglavnom speed stvari
a i svoju muziku me & reason 3.0
 
linkin park-live in texas
 
Zavisi od raspolozenja; znaci ide od '80-ies rock-a, indy i stoner rock-a, funk-a, blues-a, fusion-jazz-a i sl...
 
lol ozbiljno,grand se slusa samo u srbiji :)

Nije tacno da se grand slusa samo u Srbiji slusa se u celom svetu. Pevaci iz granda najmanje nastupaju u Srbiji a najvise u Nemackoj i Austriji. Vlasnica Granda Lepa Brena u zadnjih 15 godina nije uopste nastupala u Srbiji vec iskljucivo u inostranstvu. Sve zvezde granda i vecina pevacica iz granda preko leta odlaze u Crnoj goru. Keba je vise od 3 meseca proveo u Americi gde je organizovao seriju koncerata, Goga je pevala u Australiji, Ceca u Nemackoj, Seka u Hrvatskoj i Bosni, Brena u Austriji, Bugarskoj i Rumuniji, Mile Kitic u Nemackoj, Tasa u Americi. ... Evo bas sada slusam na televiziji Kebu kako prica kako je bio u Torontu.

Riblja corba ima cak i pesmu koja posvecena ljudima koji slusaju tu vrstu muzike u inostranstvu.

Osecam se ko poslednje *****
A to skrivam i cuvam ko tajnu
Samo cutim, a glasno bi psovno
Oj, Frankfurtu, ****m li ti Majnu

Ne izlazim, samo kuci sedim
Vredno sljakam svoje dane radne
Svaku marku gledam da pristedim
Jedva cekam da subota padne
Kad subotom narodnjaci dodju
Ja na vratu okacim kravatu
Pa izvedem sebe i gospodju
I ponesem celu svoju platu
Kada cujem zvuke rodnog kraja
Ja se onda otkacim do jaja
Kad muzika kolce mi zasviri
Praziluk mi iz dupeta viri
Pijem pice, jedem cevapcice
Sa kosulje pokidam dugmice
Pevaljka se malo razgoliti
Celo drustvo markama je kiti ...
U nedelju, u podne se budim
Da se bilo cega setim ja se trudim
Samleven sam ko mleveno meso
A mozda sam cak i zenu kreso
 
Ja sam danas ceo dan slusao ultra-bucni 12cm fan koji sam istalirao, ali mi je Hardislav sad ladan k'o Diznijev osmeh...
 
Uglavnom zavidi od raspolozenja:

The Prodigy
Depeche Mode
Paranormal Attack
Pendulum
....

Pa moje omiljene online radio stanice:

http://www.technobase.fm
http://www.radioas.fm/

pored ovih nadjem neku Drum & Bass radio stanicu iz shoutcast-a pa to slusham...

:wave:
 
bez rasprave o grandu, pliz. ionako je tema loose vezana za IT, a ovde shta god slushao - Grand nije opcija.
 
U zadnjih par nedelja Tomahawk.
A da ne bude zabune to je jedan od bendova Majka Patona.
 
Poslednja izmena:
Slusam ono sto inace slusam, a to je uglavnom americki alternativni country rock (novi album calexico trenutno slusam), dok na poslu slusam fallout 3 songs posto sam tek zavrsio igru a svidja mi se mjuza
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno