Šta je novo?

3dfx Voodoo 3500 AGP 16mb ?

legend

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
1,039
Poena
649
Da li doticna kartica ima Tv-out?

Meni treba kartica sa Tv-outom...........trenutno imam v3 2000..
slabo igram, vise pisem code, obrada slike, divx...

Da li se isplati?
 
Svakako ali gledaj da ne platis preko 80DM.poz
 
Ne samo da ima tv-out vec ima i tv tjuner...i radio tjuner, ako se ne varam.
Karta je fenomenalna za primenu u "raznovrsnosti".
Samo pazi na cenu, mada i 100 dm-a po meni nije mnogo za nju...
P.S. i pazi na tv tjuner jer su mnoge kartice dolazile ovde i bezobrazno prodavane za pal a ne ntsc...
 
Ako ces prodavati tu tvoju karticu javi, i ajde da neko odmah kaze koliko je dobra ta V3 2000?
 
RasetaM je napisao(la):
Ako ces prodavati tu tvoju karticu javi, i ajde da neko odmah kaze koliko je dobra ta V3 2000?
Pa i nije nesto sem perfektnog 2D-a za igre malo slabija od vante ali slika...
 
MAMADZULA je napisao(la):
Pa i nije nesto sem perfektnog 2D-a za igre malo slabija od vante ali slika...

Hm, nisam siguran da je slabija od vante. Ako se dobro secam v3 2k je bio dosta jaci od vante u tadasnjim igrama...
 
MAMADZULA je napisao(la):
Svakako ali gledaj da ne platis preko 80DM.poz

Lep 2D, solidan 3D, VIVO i AIAO (AIAO bi trebalo za zvuk :) ), TV tjuner, pa uz sve to i 80DM........ da nisi malo potcenio?

Pozdrav! :smokin

P.S. Ja samo cekam da nam vrate :smokin smajlica :mad:
 
Izvinjavam se na nadobudnosti, ali stvarno ste ispisali gluposti.
Prvo, 3500 ima TV tjuner i kosta, nova oko 190 DM, prema tome, nije ono sto trazis, vec polovna V3 3000 + TV-out koja je polovna 70-90 DM, kako se snadjes.
Drugo, KAKVA VANTA???? Pa, ova karta je raketa u 3D za tu kartu.
U proseku je bila brza kao firmirana TNT2 npr. Diamond v770, a u igrama pisanim za Glide i dosta brza, + strasan 2D.
Pazari ti v3 300 + tv-out i bices presrecan. Taj tv-out je bolji 3 puta nego ovi na GeForce karticama, za filmove za TV-u super, za male pare, a i sasvim dobra za igre, ne najnaj novije ali sasvim OK.
 
notax je napisao(la):
Izvinjavam se na nadobudnosti, ali stvarno ste ispisali gluposti.
Prvo, 3500 ima TV tjuner i kosta, nova oko 190 DM, prema tome, nije ono sto trazis, vec polovna V3 3000 + TV-out koja je polovna 70-90 DM, kako se snadjes.
Drugo, KAKVA VANTA???? Pa, ova karta je raketa u 3D za tu kartu.
U proseku je bila brza kao firmirana TNT2 npr. Diamond v770, a u igrama pisanim za Glide i dosta brza, + strasan 2D.
Pazari ti v3 300 + tv-out i bices presrecan. Taj tv-out je bolji 3 puta nego ovi na GeForce karticama, za filmove za TV-u super, za male pare, a i sasvim dobra za igre, ne najnaj novije ali sasvim OK.
Mozda u Glide-u(sigurno), ali u D3D-u OpenGL-u molim te...
Probao sam je video a takodje i vantu posedovao(vanta kanta):D nemam reci...
P.S. ako hoces udari 1 reply ali rasprava nikako, nisam ti ja magick:).
Ovo je moje iskustvo, to je neko tvoje.Pozdrav
 
Kiza the Death je napisao(la):
Lep 2D, solidan 3D, VIVO i AIAO (AIAO bi trebalo za zvuk :) ), TV tjuner, pa uz sve to i 80DM........ da nisi malo potcenio?

Pozdrav! :smokin

P.S. Ja samo cekam da nam vrate :smokin smajlica :mad:
Mislio sam na v3000 moja greska.Pozdrav
 
MAMADZULA je napisao(la):
Pa i nije nesto sem perfektnog 2D-a za igre malo slabija od vante ali slika...

V3 slabiji od Vante ???ctp; :D ;) Pa i V3 Velocity sa 8 MB je bio brzi u svemu (ne mnogo, ali ipak brzi) od svih vanti i sa 32 MB...
Samo cu ti veselo mahnuti :wave; Notax ti je sve rekao...
Uzmi taj Voodoo neces pogresiti sigurno
P.S. Vanta i OpenGL, D3D...hahahactp;
 
...znaci v3 3500 nema tv-out ???
 
Ma ima...
 
Pali vas!

filipenko je napisao(la):
V3 slabiji od Vante ???ctp; :D ;) Pa i V3 Velocity sa 8 MB je bio brzi u svemu (ne mnogo, ali ipak brzi) od svih vanti i sa 32 MB...
Samo cu ti veselo mahnuti :wave; Notax ti je sve rekao...
Uzmi taj Voodoo neces pogresiti sigurno
P.S. Vanta i OpenGL, D3D...hahahactp;

Momci nemojte da se palite, vidite da vas provocira. Ko bi pri cistoj pameti mogao da valja takve gluposti. V3 3500 za 80DEM.:confused: Smesno.
 
Imao sam sve te kartice i dobro znam koja ima kakve mogucnosti. Neka TNT Vanta sa 8 ili 16 Mb kod drugara u compu nije htela da odradi DivX pa na glavu da se postavis. Ja sam mu ubacio Velocity sa 8 Mb i chovek nije mogao da veruje sta se desilo. 3X bolji 2D, savren DivX, 2X brze igre.
 
Ima vas svakakvih

Bogda je napisao(la):
Momci nemojte da se palite, vidite da vas provocira. Ko bi pri cistoj pameti mogao da valja takve gluposti. V3 3500 za 80DEM.:confused: Smesno.
Covece procitaj ceo thread pa rekni nesto moja greska V3000-80dm.poz
P.S. ispravio sam se.
 
Znaci da rezimiramo, sa ovom karticom ce mi DivX raditi lepo, igrice me ne zanimaju (mozda Age :) ) ???
I dobra je to kupovina, jeli bolja od neke NVidie TNT2?
 
RasetaM je napisao(la):
Znaci da rezimiramo, sa ovom karticom ce mi DivX raditi lepo, igrice me ne zanimaju (mozda Age :) ) ???
I dobra je to kupovina, jeli bolja od neke NVidie TNT2?

Sa mog stanovista je bolja V3 i od firmiranih TNT2, slicna brzina u 3D, dosta bolja u 2D.
 
Re: Pali vas!

Bogda je napisao(la):
Momci nemojte da se palite, vidite da vas provocira. Ko bi pri cistoj pameti mogao da valja takve gluposti. V3 3500 za 80DEM.:confused: Smesno.

Obrati paznju da to :
1. Nisam ja rekao.
2. Rekao sam da kosta barem oko 100 maraka
3. Mislio sam na polovne primerke (tako je covek i pitao) stare bar godinu dana koji su ipak poprilicno izgubili na vrednosti
4. Da nikad ne bih opoganio 3dfx bezveznim informacijama koje bi donele krivu sliku o istom jer je on za mene i dalje svetinja !!!
Pozdravljam te.
P.S. Jel' zna neko tacan datum kad je ugasen 3dfx ? Da mu uspostavimo slavu i pomen ? :(
 
Nazad
Vrh Dno