Šta je novo?

Bezichni telefonski kabel!

hocu, danas nisam zvao jer je Nedelja, pa predpostavljam da ne rade. Zvacu sutra, ali predpostavljam da je skupo jer po onome sto su oni napisali, taj uredjaj ima domet do 12km, sto znaci da je uredjaj profesionalni ili polu-pro. U za koje god resenje da se odlucim, javicu vam sta sam uradio.

:wave:
 
Hej Nemanja, ajde mi molim te slikaj tu tovju sobu da vidim kako to izgleda sa sve tim lajsnama i unikatnom bojom parketa heheh
bez zezanja, voleo bih da vidim kako to izgleda :)
 
hehe nazalost nemam dig.foto aparat , ali videcu da pozajmim ovih dana. koji ste likovi :)
pazi, lajsne su siroke oko 50mm i visoke oko 6cm i sve su ushrafljene u zid sa srafovima na svaki metar. no nije fora samo u lajsnama, nego od telefonske uticnici do mesta gde je komp, ima 2 vrata i oko 16-17metara, pa mora da se bushi zid, provlaci kabal oko vrata, na bash je komplikovano i rezultat bi bio ocajan shto se tice izgleda, a stvarno sam dosta ulozio u izgled. glupo mi je vishe da vam objashnjavam sta i kako, preterano je, zar ne mislite da bih ja radije lepo provukao kablic nego se cimao ovoliko sa trazenjem bezicnih uredjaja? a najveca fora je shto ne zelim da fax stoji u mojoj sobi, i upravo zato sve ovo radim. ja naravno imam telefonsku uticnicu u mojoj sobi (to sam uveo zbog dial up interneta, mada mi vishe to ne treba) a fax je all in one uredjaj tako da mora biti povezan sa kompom, moze on da prima fax bez kompa ali ne moze da salje, tako da stoji sad za primanje fax-a tamo gde sam zamislio da stoji, ali kad treba da se salje moram da ga dovlacim u moju sobu, ali sam se makar otarasio non stop ulazaka u moju sobu i budjenja da se primi, posalje fax i otkuca i odstampa neshto. tako da sad imaju tamo svoj komp (poklonio sam im moj stari) naucio ih kako da kucaju, ali moraju mene da cekaju za slanje fax-a i stampanje. no kad bi resio bezicno, onda bi oni slali fax i stampali jer vec to znaju da urade ali nemaju konekciju. a obican fax se pokvario, a kad smo kupili drugi, nije ni on radio, tj non-stop je umotavao papir, pa na kraju cale bez mog znanja je zamenio za hp all-in-one i natovario mi problem, ali sada sam ja njega zeznuo i kompletiracu akciju samo da nadjem taj bezicni uredjaj. eto sad sam vam sve objasnio da me vishe ne "smarate" o stemovanju i lajsnama, a i objasnio sam vam sve u detalje namerno da se ne bi slucajno otvorilo neko novo pitanje vezano za sam fax ili pak stampanje ili neshto slicno, jednostavno iskljucio sam sve opcije. uff dovoljno me je godimana bolela glava oko tog faxa, a sad vi pokusavate glavobolju da mi zadate.

ae pozdrav.
 
@Swiper - bili su animaN i Trogdor kod mene, pa pitaj njih za parket, ja ne mogu vishe da objashnjavam i crtam. sanjacu lajsne i parket, a dovoljno sam ga sanjao kad sam ga radio (da ... sam sam hoblovao, bajcovao, lakirao i lajsnovao) i bio je bash mukotrpan posao. pa kad je samo lakiranje trajalo 8 dana. 6 x nanesen lak i 2x prilikom bajcovanja jer nisam hteo direktno vec sam pomesao sa lakom, lakse je za rad. to moj cale kad je zapeo da bude savrseno, a ja ga radio. odlepio sam tad, nagori dani mog zivota. 100kmv parketa ... uf kad se setim. ZATO NE PIPAM PARKET i secem ruke onome ko ga pipne. pa vi vidite i zezajte me. :)
 
nemanja_scg je napisao(la):
@Swiper - bili su animaN i Trogdor kod mene, pa pitaj njih za parket, ja ne mogu vishe da objashnjavam i crtam. sanjacu lajsne i parket, a dovoljno sam ga sanjao kad sam ga radio (da ... sam sam hoblovao, bajcovao, lakirao i lajsnovao) i bio je bash mukotrpan posao. pa kad je samo lakiranje trajalo 8 dana. 6 x nanesen lak i 2x prilikom bajcovanja jer nisam hteo direktno vec sam pomesao sa lakom, lakse je za rad. to moj cale kad je zapeo da bude savrseno, a ja ga radio. odlepio sam tad, nagori dani mog zivota. 100kmv parketa ... uf kad se setim. ZATO NE PIPAM PARKET i secem ruke onome ko ga pipne. pa vi vidite i zezajte me. :)

Daleko od toga da te zezam, samo bih voleo da vidim kako to izgleda jer lepo deluje po opisu :)
 
ajde widecu da pozajmim dig. foto ovih dana.
nisam zvao, zaspao sam :D a ne verujem ni da cu danas zvati, jer evo vec je 6 ujutro a ja cu sad da legnem na qnt.

poz
 
Nemanja, Najbolje je da se preselis :D
 
Gle ovaj ribar!
 
Nego, sta bi na kraju sa tim bezicnim kablom... :d
 
Kladim se da je dizao lajsne ili stemovao zid! :D
 
I jedno i drugo :D
 
Trebao je da kupi kabl boje lajsni ili parketa
:D ;)
 
Nazad
Vrh Dno