Šta je novo?

Kako da koristim dzojped soni ps na kompu

sci

Slavan
Učlanjen(a)
07.01.2006
Poruke
22
Poena
304
Kupio sam adapter za dzojped soni play stationl l-kompjuter, dobio instal
. disk, instalirao i testirao preko usb porta i vidim da radi. Pitanje: kako da sa njim igram igricu, a ne sa misem {kako da prebacim na njega komande kad ukljucim igricu}. Hvala unapred.
 
zavisi koja je igrica, ne podrzavaju sve gamepad-ove
 
fifa, need for spead...zanima me samo kako da se prebacim na joiped (sta da uradim konkretno npr.)
 
pre igranja moras u kontrolama igrice da podesis na joy, ako igrica podrzava onda nemas problema.
Medjutim meni se je javio jedan problem, kod ortaka, joypad i dodatak koji omogucuje da se povezu na PC, rade normalno a kod mene ne. A sa drugim joypadovima rade kod mene a kod treceg ortaka ne. :O tako da ti mozda komp nije prihvatio joypad probaj sa nekim drugim.
Pri kupovini probao sam osam, a samo dva su radila, kada ih je lik ukljucio u sony radili su svi :p

I jos nesto joy bez analoga i sa analogom, ukljuceni u konektor nisu hteli da rade a oba sa anoalogom rade i obrnuto
 
Poslednja izmena:
jel mozete da mi kazete gde ste uzeli adaptere i koliko ste ih platili, posto dolazim skoro do bg-a pa da znam gde da trazim
 
Imaš ih u Platoovom Music Store-u u Knez Mihajlovoj
 
@kiza_m: da ne znas koliko kostaju??
 
Bulevar Kralja Aleksandra oko160-170 og broja, ne znam tacno, u prolazu (vidi se reklama PC) 650 din. Kad ides uz bulevar sa desne strane.
 
Nazad
Vrh Dno