Šta je novo?

Logitech MX900 (baterija,konektivnost i jos po nesto)

Twix

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
18.12.2001
Poruke
2,695
Poena
679
Posto razmisljam da li da uzimam doticni mis i promenim svoj mx1000,interesuju me dve stvarcice :

1.Koliko mu traje baterija kad se radi oko 4-5 sati dnevno

2.Na laptop-u imam bluetooth. Da li cu moci da konektujem mis na laptop bez da mi treba baza (baza je pretpostavljam samo za punjenje i za racunare koji nemaju bluetooth)?

3.Svako dalje licno misljenje/hint su dobrodosli...


P.S.Mis bi promenio zbog lakoce konektovanja,a inace verujem da su oba slicnih (odlicnih) karakteristika...MX1000 u svakom slucaju jeste :)
 
Poslednja izmena:
Jel moguce da se za vise od 24h nije pojavio niko ko ima MX900?
 
imam gi ja i to dve godine
baterije koje dolaze sa njim traju dva tri dana bez punjenja, meni su evo geknule posle dve godine i kupio sam neke sonijeve 1800mAh (uz MX dobijas 1200mAh)
za rad je odlican, ergonomija mu je sjajna, doduse ja volim miseve za desnu ruku
savetujem ti da kad god ne radis da ga nabodes na punjac, skratices vek baterijama na godinu dana, ali je smesna investicija ok 500din godisnje za nove punjive baterije.
ja inace sve veme drzim u steku i rezervni kablovski mis na gajbi jer je notice da su baterije prazne ocajan. Kad ti se pojavi battery low imas jos pet minuta i to je to
 
e da, trebalo bi da se konektuje na meka bez problema, ili na bilo koji drugi bluetooth modul koji nije originalni, ja sam probao na G4 i radilo je idilcno sa MSI donglom, a jedan ortak je probo na powerbooku i kao sve je radilo bez problema.
ali napominjem za igranje = ocajan!
 
Nazad
Vrh Dno