Šta je novo?

mx500 problem

babac

Slavan
Učlanjen(a)
15.07.2005
Poruke
110
Poena
319
Imam Logitech mx500 u windowsu se odjednom ugasi optika i mis ne radi.
Moram izvaditi usb pa ubaciti onda proradi.

Zna li neko uzrok?
 
babac je napisao(la):
Imam Logitech mx500 u windowsu se odjednom ugasi optika i mis ne radi.
Moram izvaditi usb pa ubaciti onda proradi.

Zna li neko uzrok?

- Probaj na nekom drugom USB portu.
- Probaj na nekom drugom racunaru, cisto da vidis jel do misa ili mozda do racunara (ili drajvera na primer)
- Probaj da skines najnovije drajvere za tog misa.
 
Primetio sam da kad igram kanter on radi super a kad ga okrenem i drzim on radi i onda se ugasi. Najcesce se ugasi kad ga okrenem i drzim.
Dobro si me potsetio da probam na drugom racunaru a drajvere ne koristim, sa menjanjem usb isto se ugasi.
Aj videcu.
 
Poslednja izmena:
A možda je kabl počeo da ti trokira? :)
 
nidza je napisao(la):
A možda je kabl počeo da ti trokira? :)

Verovatno jeste, njakam ga vrtim i onda se ugasi.
Eh sad da li se to moze menjati(kabel) ili novi mis.
 
Da li ima da se kupi kabel posebno? samo kabel
 
Nađi neki stari miš i izmajstoriši. Ne znam da li može da se nađe takav original kabl kao rezervni deo. Ili skrati tamo gde zeza pa zalemi direktno na pinove. Pre toga zabeleži raspored po bojama.
 
Interesuje me da li mogu da skinem kabel sa bilo kog misa ili bas od Logitech miseva.
 
poptrazi neki mx 500 kabl chisto da budesh siguran 100%,probaj da ga trazish po igraonicama,burazer mi je radio u jednoj velikoj nashoj igraonici pa reche da su imali par mx 500 koji vishe nerade i nemogu da se poprave (optike crkle) pa ih zamoli da ti prodaju ili daju shifra:Vukov spomenik :)
 
Evo ako moze da i ja postavim pitanjce, da ne otvaram novi top.
Imam takodje mx500 i radio je odlicno sve do skora, kad sam primetio, da kad mis miruje pointer se pomalo krece navise (ovo se desava samo ponekad, ne uvek!).
O cemu se radi?????
 
Nazad
Vrh Dno