Šta je novo?

Najmanji monitor

dr.Tiristor

Slavan
Učlanjen(a)
12.01.2005
Poruke
2,642
Poena
379
Koji je najmanji monitor koji moze da se nadje? Znaci neki mali TFT ili sl. samo monitor, da mogu da ga nakacim na neku masinu.
Ima li tako nesto polovno? I koliko bi kostalo otprilike?
 
pa mogao bi da potrazis nesto od 8" sto obicno ide u kola i sl... ne znam gde ima tako nesto kod nas. ali drugar u ch ima u svojoj firmi ovako nesto:

8Zoll_full.jpg


rezolucija je 800x600
panasonic panel
touch screen koji funkcionise preko usb prikljucka
naravno ima i vga ulaz
cena je 449chf
 
Poslednja izmena:
Too, to mi treba! Koliko mu je ovih 449chf?
Ima li to polovno kod nas da se nadje?
 
tu negde oko 300eu, cini mi se |>>


bilo je svojevremeno maaalih crno belih crtova <10", ali to je stvarno retka stvar...
vidi kod ovih koji valjaju pos opremu, oni sigurno imaju tako nesto, ali ne ocekuj da je jeftino...
 
Tesko da ti se isplati tako nesto, mozes za iste pare da kupis novu 17-ticu!
 
dr.Tiristor je napisao(la):
Too, to mi treba! Koliko mu je ovih 449chf?
Ima li to polovno kod nas da se nadje?

287€

polovno ces tesko naci, a i cena verovatno ne bi bila nesto znacajno manja od novog monitora. jedino resenje je neki drugi jeftiniji tft + folija koja se lepi preko njega ako hoces touch screen. u slucaju da ti je potrebno za kola. za tu kombinaciju sam cuo ali nemam pojma gde tako nesto naci, nije me preterano interesovalo posto je ova kombinacija za 287€ po meni sasvim ok.
 
Uh po meni nije. Dati 300€ za tako mali monitor. Znaci da trazim ko-zna-gde za manje pare, ali necu naci. OK.
 
ipak potrazi... mozda nadjes nesto povoljno na ebay i sl. vredi pokusati.
 
......ja sam video mali TFT koji se ugradjuje na ...?
(ono sto se spusta da stiti od sunca u kolima, na suvozacevom mestu....!!!!)
i kosa 13000!al da me ubijes ne mog' se setim di sam vido'....neki izlog....hmm
ali ako se setim ..postujem odma'!
 
I ja sam to video pre neki mesec na sajtu www.jeftino.co.yu a neznam za koga su ga reklamirali,mislim da je bio u pitanju 7" model a ne secam se marke nazalost!
Pozdrav ,)
 
Ti mali monitori cesto imaju samo s-vhs/cinc ulaz. Obratiti paznju, posebno ako se reklamiraju kao televizori/uz dvd.
 
I najcesce imaju krsh kvalitet... Jedan tip je kupio sa ebay-a tri takva za 300-ak dolara. Ono je kriminalno loshe. A na slici izgledalo do jaja, sa sve specifikacijama...
 
Imas da narucis preko ebaya za ~80e pa navise...
Video sam kod nas na buvljacima nov za ~100e (PDV nije uracunat u cenu :p )
 
Nazad
Vrh Dno