Šta je novo?

samsung 152v problem ,zalepljena folija ...

fade

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2005
Poruke
101
Poena
319
imam ovaj monitor ,tj dobio sam ga i to dzaba ,jer onaj ko mi je dao nije mogao se zajebava sa tim ,vec kupio novi monitor ,kad se ima ...

Nego kad je monitor premestan ,neke knjige su stojale na njemu i kad je vozen ,pritiskale su foliju i tako zalepili je za crystal , cmie se pojavishe crne mrlje ,proklete da su ,e sad sve to radi ok ,ja sam uspeo da otklonim liniju sa desne strane ,pa ne skroz ,al kolko tolko uz pomoc vlazne krpe ,e sad evo slike ,pa prosudite ...

1045686
 
Poslednja izmena:
aaaa ,nek se javi nek sa bilo kakvim predlogom.
 
Imas u specijalizovanim radnjama (i u mega-marketima) tecnosti koje su namenjene za uklanjanje mrlja sa CRT ili TFT ekrana.
Ja sam dobio monitor sa nekom okruglom nalepnicom na ekranu (kakvi kr****i) i uz pomoc tecnosti, magicne krpe i blagog trljanja uspeo da uklonim tragove. Ako ne uspes iz prvog, ostavi dan-dva (zbog oksidacije), pa ponovi postupak.
 
Poslednja izmena:
mozda ne kontash kako je ovo nastalo ,kad bi uzeo tft monitor i stavio ciglu na njega ,dobio bi to ,jer su folije unutra sljepljenje ,znaci nije spolja nego unutra i josh ej vakum medju folijama ???

jes ti dobio tft ,kod ovog mog ,ka se ugasi i pogledas pri odsjaju svetlosti ,moze da se vidi drugacija nijansa ,i bash se primeti da je slepljeno.

moze se opravi ,al velike mrlje se sire ,manje sam kolko tolko uklonio.
 
Poslednja izmena:
Aaaa, sad sam ukapirao sta je problem ! Moja greska. Mislio sam da je spolja fleka.
Nemam ideju kako da resis problem. Sorry !
 
Poslednja izmena:
nije neka pomoc ali mozes da probas suprotno od pritiskanja - znaci vakuum - npr. gumena nozica od nekog starog joysticka, pljucnes na nju zalepis na mrlju i lagano (ali LAGANO) povuces na gore. Ako je problem samo u lepljenju mozda i pomogne...
aj pa javi...
Pozdrav...
 
svaka pomoc dobrodosla ,probacu naravno . ali zalepljenost je isterala crystal ,ne sav ,al kolko tolko ,tako da je i to problem ,videcu sta ce biti.
 
Nazad
Vrh Dno