Šta je novo?

Logitech G5

sh0ne

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2005
Poruke
1,107
Poena
349
Interesuje me vase misljenje o gore pomenutom misu.
Kakav je, mane, prednosti itd.

Thx
 
Miš je najbolji od svih koje sam ikad dotakao. U odnosu na moj MX510 mu zameram što na palcu ima samo jedno dugme. Ko se navuče na back-forward na palcu dok surfa, teško se skida sa te navike.

U svemu ostalom je miš čista perfekcija. Ukoliko si zahtevan igrač - svaka preporuka, pošto sigurno zanemarljivo košta u odnosu na čitavu konfiguraciju na kojoj se igraš.

Razmisli o MX518 ukoliko imaš problem sa budžetom.
 
Ja sam izuzetno zadovoljan, pazario sam ga prosle nedelje. Izuzetno precizan, dopada mi se i sto moze da mu se poveca tezina, horizontalan skrol...jednom recju stvarno dobar mis.
 
Odlicno. 2 pozitivna misljenja. To me raduje. Nisam jos odlucio da ga pazarim ali verujem da hocu uskoro. Gledao sam i onaj G1 ali on je opticki a G5 je laserski i to mi vise odgovara. a MX518 je isto opticki pa nisam ni za njega nesto zainteresovan.
Ima li jos neko neki komentar ili neku preporuku za neki drugi mis mozda?!
 
Još jedna preporuka.Miše je perfektan.
Ja upravo štekam pare da ga uzmem :)
 
g1 je napravljen da bi se ozivela mx300 franasha. Ciljna grupa [posebno quakeri] ne mari da li je laserski ili optichki, vetj da ima shto manji otpor u odnosu na mx5xx seriju misheva. G5 je odlichan mish. Pravi gamerski mish.
 
Poslednja izmena:
Kupio sam ga bratu za rodjendan, u odnosu na moj mx510 koji sljaka ko zna od kad, mogu reci da je dobar, jedino bih rekao da se klikanje cuje drasticno vise neko kod mx-a to me malo iritira, a i po testovima se da isto cuti, a kao jedini minus su naveli tocak koji je stvarno krut, nekako kao da koci nesto, mozda ce se vremenom razraditi :) u svakom slucaju preporucujem ga ipak bolje tesko naci ali ipak razmisli i o razoru opako dobro prolazi na testovima i odlican je gamer. I da jos nesto nemoj zaboraviti da kupis mocnu podlogu, jer ne mozes voziti ovako nesto po stolu, prvo sto nemozes osjetiti moc a drugo nekako nije ljudski :)
 
Mene samo zanima kada ce Logi da pocne da pravi mekse kablove. Jedina stvar koja me iritira kod njihovih miseva. Za razliku od MS-a tacno se oseti otpor koji pruzaju.

Znaci vrhunska podloga i G5 je prava stvar.
 
Da ne otvaram novi thread, sta predlazete od podloga? Kupio sam MX518 pre par meseci i ne zelim jos uvek da ga menjam, mada bih sigurno uzeo G5 ako bih menjao miska.
 
Optimice

macak-BL je napisao(la):
I da jos nesto nemoj zaboraviti da kupis mocnu podlogu, jer ne mozes voziti ovako nesto po stolu, prvo sto nemozes osjetiti moc a drugo nekako nije ljudski :)


E da, koristi li ko ovu podlogu nase proizvodnje - OPTIMICE - :guitar:
 
Ma Razer mi je mnogo ruzan. Veliko hvala na komentarima.
G5 is a winner
 
Nazad
Vrh Dno