Šta je novo?

Maske za mob. telefone!?

ZeeGerman

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poruke
2,390
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-10400F & MASTERAIR G100M
Matična ploča
GIGABYTE B460 DS3H
RAM
32GB Kingston KF426C16BBK2/32 DDR4-2666 DIMM CL16 Dual Kit
GPU
GeForce RTX 2060
Storage
Samsung 980 PRO 1 TB Heatsink + 2x500GB old, crap SSDs
Zvuk
on board
PSU
600W
Kućište
NZXT H510 Flow
Monitor
DELL 27" VA S2722DGM
Miš & tastatura
Redragon M913 & Redragon K569
Ostale periferije
Synology DS 220+
Laptop
DELL Latitude 5410
Tablet
Samsung Galaxy Tab S7+
Mobilni telefon
Honor Magic6 Pro
Pametni uređaji
Usisivač!? Jesam učestvovao u diskusiji, ali baš da koristim tako nešto.... :D
Pristup internetu
  1. Optički internet
Mozda postavljam temu na pogresnom mestu, ali...interesuje me, koliko orjentaciono kostaju maske za mobilne telefone. Konkretno, mislim na kompletnu SAMSUNG ponudu telefona na preklapanje. Ne mislim da mi neko pise ponaosob za svaki model, vec samo orjentacionu cenu maske telefona na preklapanje.

Nisam Bogznastaigde trazio, ali nigde u centru nisam nasao servis koji uopste radi i ima ove maske.

HVALA!
 
original od 30 do 50e
ne-oriignal od 500din do 1000-1200din

ovo su cene za telefone na preklop,tj kompletne maske ako zelis ceo telefon da prekpakujesh.
 
AyS^ je napisao(la):
original od 30 do 50e
ne-oriignal od 500din do 1000-1200din

ovo su cene za telefone na preklop,tj kompletne maske ako zelis ceo telefon da prekpakujesh.

HVALA! Ne rece mi samo gde!? (doduse, nisam ni pitao :d )
 
Da, i ja bih voleo da znam gde mogu da se nadju?
p.s. Ajse, isprazni pm, pun ti je inbox, nemogu nista da ti posaljem...
 
Mirko BGD je napisao(la):
comtrade, i royalton

A jel znas mozda gde bi mogao da nadjem masku za sharp???
Konkretno gx30, izgrebah ga i sad me nervira :S:
 
od nekih 25 do cak 80 zavisi od fona i obicno u svim servisima mozes da narucis masku ako si spreman da platis bar je u Vrscu tako pozzz
 
Meni kad se izlize maska iliti jednom godisnje odem napijacu i nadjem tipa koji prodaje kung fu. Dam 200 dinara i bash me briga. Jeste da je originalna maska bolje obrade i sl al sve je to isti k.. Kad padne svaka se isto izgrebe. A zbog 15 % boljeg izgleda i 20 % bolje obrade mi se ne daje 4000 din. inace ja odem do Cvetkove pijace ( najbliza mi je ). Mada verujem da na svakoj pijaci ima neki tip koji prodaje iste.
 
U veleprodaji maske za samsung su od 0.5 do 4 evra, pa vi sad vidite:)
 
Obratiti pažnju. Uz polovni telefon sam dobio i nove kineske maske. Posle zamene telefon je stalno ispadao iz mreže jer kod nekih modela originalna maska nosi na sebi antenu. Majstor je pokušao da prebaci tu folijicu ali mu nije baš uspelo pa sam ipak morao da kupim originalnu. A nije imala ni zaštitno staklo.
 
Pozdrav.
Otvaram dugu temu.
Ali je sad aktuelno ovo vise nego ikad.

Imam TCL 10L i treba mi kompletna defender maska sa prednje strane i pozadi. Ili samo pozadi, pa da kad padne uvek automatski mu nista ne bude. Ovu drugu verziju ima rodjak, crno beli defender, verovatno za Android i izgleda onako "nabudzeno maska", ali mi je demonstrirao, telefon padne, nista mu nije, automatski pada nekako na stranu na kojoj je maska. On ima ovako nesto, ma nije ni ovo, nabudzeno je jos vise, on radi na gradjevini, pa mu treba, i nema te prednje strane:
https://www.newcase.com.au/white-and-black-apple-iphone-4-4s-defender-case/

TCL 10L nije IPhone kao njegov, a i on je u inostranstvu, ali za mene je ovaj telefon iPhone, placen puno i ova maska default sto sam dobio uz njega "samo" stiti od ogrebotina.
Za 3 meseca jednom mi je ispao, a danas sam ga zgazio, nije mu nista, ali ipak bih da se osiguram.
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0...-9f94-4e4a2c7feae2_1024x1024.jpg?v=1599852752
Nasao sam ovo za njega. I ovo:
https://www.amazon.com/TUDIA-DualSh...ETG5NXQ24F5&psc=1&refRID=RW5TJRTXPETG5NXQ24F5

Koliko je to bezbedno, ne znam, ali je jedino sto ima. TCL 10 i TCL 10L mogu samo. Nasao sam za TCL 10 pro sa obe strane, ali ne moze nista.
Ovo, ali ne moze:
https://www.amazon.com/TUDIA-DualSh...ETG5NXQ24F5&psc=1&refRID=RW5TJRTXPETG5NXQ24F5
TCL 10L je Alcatel brend, obrnuto je, pa ako ima neko iskustva sa tim hardcore flip-case ili maskom od gume tipa defender kao sto sam opisao?
Kod nas cu probati da nadjem flipcase, jer mi ne odgovara samo maska zato sto nemam gde da drzim telefon, a on je ogroman.

I ima opcija da napravim sam, to je zadatak zanimljiv, da li neko ima iskustva?

I pored toga, bitno mi je da stavim zastitno staklo. Ima kod Kineza, ali da li preporucujete neko odredjeno, jer na Samsung j3 je telefon pao, zastitno staklo se nije slomilo, ali se slomio touch koji je stavljen kada i staklo. To je neko iz servisa stavljao staklo, verovatno kinesko kao i svako drugo ali je l ima neko izdrzljivo staklo, a da ne remeti touch screen senzor? Neka prodavnica za preporuku stakla, servis? Nikad nisam menjao, ne znam sta treba i kako.
Ne znam kako je uspeo j3 da se slomi touch novi od servisera, a da zastitno staklo ostane isto. Nije na celoj povrsini zastitno 100%, negde 95%, ali opet...

Hvala unapred!
 
Nazad
Vrh Dno