Šta je novo?

Monitor LG non-stop blica?

vukota

Čuven
Učlanjen(a)
22.10.2003
Poruke
163
Poena
619
Imam monitor LG flatron L1720B star 6 meseci i zadnjih par dana je poceo naglo da blica (zacrni se i zatim se odcrni posle svakog kliktanja misem).
Napominjem da mi se to desava samo kada hocu nesto da kliknem misem i ne desava se samo od sebe.
Uglavnom se desava kada ga ukljucim i onda krene da mi se zacrnjuje i odcrnjuje na bilo sta da kliknem.Kada se "odcrni" tj. postane normalan onda se zaledi sve na ekranu par sekundi i to tako ide jedno 10 minuta.Posle toga pocinje manje-vise "normalno" da radi uz periodicno blicanje tj. na svakih 15-20 min. se zacrni i odcrni po par puta.
Pitam: Da li je u pitanju kvar na monitoru (jos je u garanciji) ili je neka greska u PC ili mozda neki virus ili nesto peto.

Unapred se zahvaljujem svima koji mogu da mi pomognu.
 
Ja bih ga odneo do ortaka i probao ga na njegovoj masini. Ako se i tamo isto ponasa, znaci da je zreo za reklamiranje.
 
Sada mi XP prijavljuje da postoji neki maliciozni software koji pravi problem (nadam se da zbog toga monitor zeza).
Probao sam sve i svasta, ali i dalje blica. S obzirom da nisam bas neki expert, trebalo bi da probam sve pre nego ga reklamiram da ne bude da reklamiram ispravan monitor.
Da li je mozda pametno da dezinst. i ponovo instaliram XP???

Molim za jos neki savet.

PS.Jos nisam monitor probao preko drugog PC!
 
Najpametnije resenje je format c:

Ja bih tako uradio. Ko zna sta se tebi podvuklo u sistem... Da ne bih lupao glavu, mislim da ti je najlakse da formatiras lepo sistemsku particiju,instaliras windows, pa posle ces videti... Ako opet blica, probaj ga na drugoj masini, ako i tamo blica... pravac policija :D

p.s. Jesi li probao da udjes u Safe Mode, da vidis hoce li se i tamo tako ponasati?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno