Šta je novo?

Glupo "temperaturno" pitanje.....

teletabis

Slavan
Učlanjen(a)
06.10.2004
Poruke
1,257
Poena
349
Jeste glupo al mi pade na pamet.....

Zanimalo me cime logujete temperaturu rada sistema.....
 
Moze i Att (Ati tray tool ).
 
Ama, znam ja sta sluzi za tu svrhu....

Nego sam mislio vise u fazonu ko kakva iskustva ima, ako je neko imao vremena da uporedjuje vise programa iz te oblasti.
 
teletabis je napisao(la):
Ama, znam ja sta sluzi za tu svrhu....

Nego sam mislio vise u fazonu ko kakva iskustva ima, ako je neko imao vremena da uporedjuje vise programa iz te oblasti.
Uporedjivanje u kom smislu?
Svi mere dobro, ako si na to mislio, slicnih su opcija i na vecini ploca rade korektno posao, a sve ostalo je stvar ukusa ;)
 
Recimo da jedna grupa programa više vuča ka predefinisanim setovanjima, kao MBM, dok druga grupa automatski detektuje senzore koje ti dodatno podesiš i dodeliš im imena, kao što je SpeedFan.

Konkretno - do kupovine NF4 sam koristio MBM (na Abit NF7-S2), bez ikakvih problema. Onda se stvar iskomplikovala sa jurnjavom odgovarajućih konfiguracionih fajlova, pa sam prešao na Speedfan, i bez većih problema ga podesio nakon što se odlično snašao sa detekcijom senzora.

Svi programi za dijagnozu bi morali da prikazuju identične rezultate, onako kako ih dobijaju od senzora. Razlika između njih je po pitanju konfigurisanja, izgleda, nekih dodatnih akcija vezanih za očitavane podatke - i kao što Crni reče - stvar ličnih afiniteta.
 
ajde sada jos jedno gluplje pitanje:

koja je max temperatura za celeron D 2.4ghz o/c ali nije diran napon za stabilan rad ? jer sam upravo "sedmicu" na kuleru bacio na 7V i temperatura se dize do 70, nisam imao hrabrosti da ga jos przim
 
Nazad
Vrh Dno