Šta je novo?

Sempron 2800+@3045Mhz box

PoisonFree

Slavan
Učlanjen(a)
28.07.2004
Poruke
883
Poena
319
Bilo mi je dosadno pa sam se malo igrao. Rezultat je dobar ali moram jos da radim da bi prestigao Dekaru. za sada samo ovo:

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=66173

p.s. isao sam i do 3060mhz, i snimim cupz file, odmah mi se posle toga pojavi BSOD, i posle mi izbaci da je fajl corrupted :crash:
 
Svaka cast, samo napred:smash:.
Jesi li probao superpi?

:wave:
 
Poslednja izmena:
nisam jos radio nikakve testove. stavicu danas zalmana 7700cu (ako stignem da nabavim AS5, posto nemam vise trunku paste kuci), pa cu da vidim ima li nekakvog pomaka. Mada i ovako mi je temperatura bila oko 14c :) Naravno, prozor sirom otvoren. A posle toga bice valjda i superPi rezultata (pitanje samo koliko mi memorija dozvoli).
 
A sa kojom voltazom si ulazio u Win na 3+ GHz-a? Ne vidi se na cpu-z...
Inace, fantastican rezultat. Meni ulazi u win na 2.8G jos na 1.65v, ali cak i na 1.7v resetuje windows pri super pi. Dalje nisam hteo da mucim masinu. Stekao sam utisak da koliko god da pocecavam volt. nece se nista promeniti.
 
sa 1.85v sam radio, ali DFI izgleda undervoltuje, pa mi prijavljuje 1.82v (doduse nisam merio unimerom). Inace, temperatura procesora (na ovom minusu napolju) je bila 14c.
 
PoisonFree je napisao(la):
sa 1.85v sam radio, ali DFI izgleda undervoltuje, pa mi prijavljuje 1.82v (doduse nisam merio unimerom). Inace, temperatura procesora (na ovom minusu napolju) je bila 14c.
Koliko ti pokazuje u biosu napon od 12v,kod mene pokazuje 11.84v konstantno, pa me zanima da li je to znak da je napajanje slabije nego sto treba!?
 
Bravo, ako neko zeli da vidi max svog proc-a sad je pravo vreme po ovom minusu, sad vidimo da je vecina Semprona otprilike tu negde, sem Dekarinog koji je vanserijski primerak, jer je po dosta toplijem vremenu imao prilicno bolje rezultate. Inace moj primerak proc-a je u rangu sa tvojim. pozzz
 
Nazad
Vrh Dno