Šta je novo?

Pomoc, please :(

Hate

Čuven
Učlanjen(a)
31.01.2002
Poruke
158
Poena
619
Kada postavim fsb na 200 u windows-u mi izbacuje BSOD sa porukom irq_not_less_or_equal ili driver_irq_not_less_or_equal ili page_fault_on_non_page_area... Sa FSB-om 166 sve radi kao podmazano. Imam barton 2500+, 8RDA3+ PRO plocu, 2X512 Corsair TwinX memoriju, 6800le, LCPower 550W... Probao sam podizanje napona memorije i CPU-a do besvesti, al ne vredi.. Ovo se desavalo jos i dok sam imao K7N2 Delta-L ploci. Probao sam i drugi procesor (isto Barton 2500+) al ne pomaze. Oba procesora rade na 3200+ sa 1.8V na K7N2 Delta-l kod drugarice bez problema. Probao sam i zamenu napajanja, al cvrc... Ima li neko ideju?
 
Koliko vidim iz tvog pisanja, jedino memoriju nisi menjao.
 
Nisam menjao ni graficku. U DOS-u naravno svi testovi prolaze. Drajvere u Windowsu su najnoviji.. Ne pada mi licno nista na pamet...
 
ma do memorije je onda,najverovatnije probaj sa jednim modulom ili nabavi totalno neku drugu memoriju
 
Jutros sam izbacio komp na terasu i prosao je sve testove... :D Izgleda da je hladjenje u pitanju, iako mi temperatura procesora ne prelazi 60C. Ponekad mi se pri testovima pojavi da se aktivira neki "termal protection".

Zna li neko koji je najbolji cooler za SocketA? Imam Jet7 ali izgleda da nije dovoljno...
 
Nazad
Vrh Dno