Šta je novo?

SHRINK DVD-A,problem!

lazakg

Slavan
Učlanjen(a)
04.12.2005
Poruke
13
Poena
304
Evo ovako...."svukoh" pre par dana jedan dvd sa neta velicine-4,819,396,608(4,82 GB) -OVO SAM NAMERNO NAPISAO,JER TO UKAZUJE NA PROBLEM!

DVD IMA NAJNORMALINIJE(AUDIO TS,VIDEO TS foldere),i na hdd-u mi je.Kad sam pokusao da ga uvucem u dvd shrink,da bi ga smanji na 4,7gb i narezao na dvd disk,izbacio mi je neki error kako VIDEO_TS nije u validnom formatu(napomena:dvd radi iz kog god hoces playera,znaci radi perfektno!!!!!!!!)
STA SAM SVE PROBAO:
cloneDVD
DVDclone2
dvdcloner
shrink naravno(3.17,3.2)

Nijedan od ovih programa nije uspeo da pomenuti dvd smanji na 4.7 gb,svaki put bi bila ista prica OUTPUT FILE SIZE bi bio isti kao i source,U PREVODU NECE DA SE SMANJI.
Znam da mi je resenje
1. da izbacim neko poglavlje ili sta vec,ali zar za 100 mb,nije moguca kompresija?????????????
2.D narezem dvd na dual layer disk shto bi bila potpuna glupost i shteta upropastiti ostatak od skoro 4gb!

Razmisljao sam i da li je dvd zasticen ,ali to nije logicno jer je to neko morao da "baci" na hdd da bi uopste to moglo da se skine sa neta,zar ne?!

Ako neko ima neki pametan predlog,sugestiju,ili je vec imao slicnih problema,svaka pomoc bi mi dobro dosla!

HVALA!
 
ako ti se zabavlja... probaj rejig... malo rucnog rada, ali verovatno ces dobiti rezultate...
 
Probaj Nero Recode, po meni najbolji od svih navedenih. Imaš ga u paketu Nero 7. Skini najnoviji.
 
Malo tup nacin, ovo uradi kao last resort: Probaj da konvertujes sve .vob fajlove u jedan veliki fajl od 4 giga recimo, i posle sa nekim programom napravis ponovo DVD (neki DVD re-author).
 
Shta da ti kazem izbaci neshto sa diska,ili u krajnjem slichaju uradi ovo shto ti je rekao Dorry
Poz
 
nidza je napisao(la):
Probaj Nero Recode, po meni najbolji od svih navedenih. Imaš ga u paketu Nero 7. Skini najnoviji.


Upalilo je,HVALAAAAAAAAAAAAAAAAA PUNO!
 
Nazad
Vrh Dno