Šta je novo?

Tastatura divlja - Sta da radim?

vukota

Čuven
Učlanjen(a)
22.10.2003
Poruke
163
Poena
619
Ne znam sta sam stisnuo,pa mi sada kada hocu nesto da ukucam na tastaturi ona se ponasa sa funkcijama misha.
Stisnem "E" izadje mi Outlook, na "F" se gasi PC,na nekim slovima mi izlazi po 5 slova i brojeva,....itd.
Sta da radim. (PC: PIII,W-XP).
Unapred zahvalan!!!
 
Da li je moguce da niko ne moze da mi pomogne? :S:
 
Pomoglo bi da znamo koja je tastatura, kako je povezana na racunar, da li je ukljuceno neko mlatimudijalno dugme na njoj, da li si probao sa drugom tastaturom, itd., za pocetak.
 
Poslednja izmena:
Da nisi sluchajno neshto prosipao na tastaturu? Kod nas u firmi je riknula jedna tastatura kada su je polili sokom - naime radi ona, ali kada pritisnesh taster "1" napishe "frl" ili neshto tako...
 
Ne,nisam prosuo nista.Kucao sam nesto u wordu i odjednom je pocela da brlja.Sta sam stisnuo i u kojoj kombinaciji nemam pojma.Probao sam sa drugom tastaturom i nisa.Tastatura je od onih najstandardnijih,konektovana je normal (nije USB).
 
Predpostavljam da ovo "i nisa" znaci da sve radi normalno sa drugom tastaturom?!?
Ili nema promene? :d
 
Meni su se desili isti simptomi jos 99te godine kada sam imao onaj moj P2 na 233Mhz-a. Resenje je bilo krajnje jednostavno: Ugasio sam komp na 5 minuta i ponovo ga upalio i sve se vratilo u normalu. Ni dan danas ne mogu da skontam u cemu je bio problem. To mi se jednio desilo kada sam se igrao po ceo dan (od 12h do 23h). Da li je bilo zbog pregrejavanja? Nesto mi tu smrdi... :trust:
 
Promena tastature je super resenje... provera sa nekom drugom takodje pomaze, gasenje racunara... pa dobro i to moze da pomogne. Sto se nervirati zbog 1000 dinara? Kupis novu tu bacis i sve super...
 
Probao sam sa 2 ok tastature i nista se nije promenilo.
Kada sam odmorio pc pola dana (kako rece Dorry) proradila je bez problema. Ocigledno je bio problem sto je racunar bio ukljucen par dana bez prestanka jer sam spustao stvari sa neta pa je doslo do pregrejavanje(???),ali ne znam sta se pregrejalo i zasto!
U svakom slucaju hvala svima na pomoci!!!
 
Nazad
Vrh Dno