Šta je novo?

Pomoc oko programa za video obradu

JELA

Slavan
Učlanjen(a)
13.09.2005
Poruke
6
Poena
301
Ako moze neko da mi pomogne...
Koristila sam DVD lab pro da bih napravila meni na nekom (DVD) filmu. Sve je ispalo super osim sto su mi titlovi grozomorno crvene boje. Da li postoji neka opcija da se to ispravi? Ja sam podesila u programu (u onom delu gde je movie, ispod ima opcija subtitle, pa tu) da titlovi budu bele boje, ali on ne slusa... Mozda mozete da mi preporucite neki bolji program za to (pravljenje menija na dvd-u).
Takodje imam problem sa nekim Avi snimcima sa digitalnog foto aparata (Canon A75). Rezolucija im je 340x240 i ja ne mogu da ih prebacim u DVD format. Mozete li da mi preporucite neki program za to? Neki koje sam ja koristila uglavnom mi javljaju da je unrecognized format (mislim da je to bas zbog rezoucije).
Ako bi moglo i neko malo objasnjenje uz sve to, ja sam ipak zeeensko i ne razuuumeeem se bas najbolje u sve to...
(Zamislite sad smajlija koji puci usta i trepce...)

Unapred hvala i izvinjavam se sto vas mucim, vama su ovo verovatno smesna pitanja, ali meni... :wall:

Pozdrav!
 
Sony DVD Architect 2 ili 3,to ti je moja preporuka,Probaj sa WinAvi 7.1
Poz!
P.S.Dobro doshla!
 
Da ajde iscimaj i neke drugarice da se pojave ovde bilo bi zanimljivije :)
 
Jedno potpuno glupo pitanje, jel ti registrovan taj DVD Lab Pro. Kazem ti neko uopsteno zapazanje da programeri u trial-u obavezno negde 'rebnu' program tako da on ne bude nesto extra koristan dok se ne registruje.
Moj predlog ti je isto Sony Architect, za pocetnike fenomenalan.

Prebacivanje 320x240 fajlova na DVD zaboravi, samo ce se jos pogorsati kvalitet snimka, zar nije lakse sve to drzati na najobicnijem CD-u u izvornom obliku?
 
Nazad
Vrh Dno