Šta je novo?

Logitech Dual Action: opening?

joriq

Čuven
Učlanjen(a)
04.01.2004
Poruke
5,557
Poena
780
elem, poceo je matori da zeza, ne moze npr. auto da drzi pravac u NFS:MW, a pri kalibraciji vidim da se onaj kursor sam shecka lijevo-desno :( Ima li ko ideju sta bi mogao biti uzrok (jer bas crkava ili se nesto zaprljalo)? I jel neko uspio da ga otvori bez unistavanja (povadio sam svih 6 sharafa, al opet netje, oce da pukne, poplavi plastika od savijanja i nista).
 
Nazalost, mislim da nema leka :(

Sad sam otvorio novi thread jer planiram da kupim novi gamepad i to bash zato shto mi je DualAction otishao...

Meni isto u NFS zanosi a u PES skoro pa ni nece na dole da ide...A analogni mu je skroz neupotrebljiv... :(
 
koliko su vam trajali ? ja d-pad i ne koristim uopshte, samo analogne i to pre svega levi. posle jedno 6-7 meseci korishcenja chini mi se da je ko nov.
 
meni evo... godinu i po, ali bas malo sam ga koristio, uglavnom za NFS serijal. A d-pad, skoro pa za nishta (precice u NFS samo).
Ali lijevi analogni sam sheta, i malo pomogne kalibracija, al moram svaki cas da je radim :p
 
meni rumble pad 2 za sada radi ok, ali od pocetka leva analogija malo glavi nadole, sada se usled razradjivanja popravioi,ali i dalje se ne vraca u centar kada je pomeren skroz dole desno.... pretpostavljam da bi se to nekako moglo ocistiti, samo se ne usudjujem da rastavljam da posle ne bi imao viska delova ... jer neko rastavljao i ima li zabice i sl.
 
joriq je napisao(la):
elem, poceo je matori da zeza, ne moze npr. auto da drzi pravac u NFS:MW, a pri kalibraciji vidim da se onaj kursor sam shecka lijevo-desno :( Ima li ko ideju sta bi mogao biti uzrok (jer bas crkava ili se nesto zaprljalo)? I jel neko uspio da ga otvori bez unistavanja (povadio sam svih 6 sharafa, al opet netje, oce da pukne, poplavi plastika od savijanja i nista).


problem (zamalo pa) rijeshen! :smoke: Lijevi analogni vec potpuno zabudalio, kalibracija pokazuje u kako je jadnom stanju, rijesim ja da ga lomim ako nece da se otvori, ruke znojave od rada sa srafcigerom... I pomjeri se QC naljepnica i otkrije f'kin SEDMI sharaf! :wall: kakva pocetnicka greska! Aaali, u medjuvremenu se jedan sharaf "zaglavi" vrti tamo-amo, nece da izadje, a jos se izjeo sav. Nekako cimajuci uspijem da ga polomim. Produvam sve temeljno (ne kompresorom, nego "bronhijalno"), ubodem, kalibracija.... skoro pa savrsheno :banana:
Ali, taster 5 ne radi (mada znam zasto, pokidao sam mu kablic cupajuci da polomim shraf :( ), valjda cu i to da sredim. Elem, sad radi super, i odmah po kacenju na Trackmaniju, posle samo jedne staze, odsvirao sam onim glupim talijanima (njih 10ak) "Hej, Sloveni" :d
 
Nazad
Vrh Dno