Šta je novo?

freeware lista programa

Je l može neka preporuka za neki video plejer koji podržava automatsku detekciju subtitle encodinga? Obično koristim ćirilične titlove, ali kada njih nema onda ubacujem latinične, a smara ručno podešavanje encodinga svaki put kad ulazim.
 
Mozda gresim ali na osnovu cega on moze da detektuje tako nesto?

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Ima neko preporuku za To Do listu koja se syncuje na PC-u i mobu?
 
Ima li neki besplatni program za trazenje i brisanje dupliranih slika na kompu?
 
Hvala @Space Beer,to je konkretan odgovor a ne upucivanje na pretrazivac od strane @ki111er .
 
Treba mi besplatan program za seckanje mp4 video fajlova (H264), bez ikakvog konvertovanja i slicno.
Dakle, samo da obelezim pocetak i kraj videa, i da on to jednostavno odsece kao poseban fajl.
 
Koji free uninstaller koristite? Do malorpe sam imao iOBit koji je radio odlično zato što sam ga koristio samo za brisanje softvera i ni za šta drugo, niti sam imao bloatware koji dolazi s njim, ali se sada sam apdejtovao na v10.0 i to mi ne treba, a ni reinstalacija ne dozvoljava da ostane na v7.0.
 
Jednostavnije rešenje ti je Revo Uninstaller (ne treba ti Pro verzija). Nikad niakakv problem sa njim, koristim ga na mnogo mašina tipa više od 5 godina.
Malo detaljniji je BCUninstaller. Koristim ga od "skoro"

Preporuka za instalaciju programa je u slučaju:
W10 - Chocolatey.org
W7 - Ninite.com

EDIT: e da - ako ne želiš da ti neki program komunicira sa internetom, koristi nešto poput simplewall firewall-a. Na taj način možeš staru verziju da prisiliš da se ne nadogradi.
 
Poslednja izmena:
Postovani,

Koji program ili addon za youtube hd video download, pre koji dan sam guglao i samo sto nisam zapatio malware ransomware :D
 
^ nema bolji od youtube-dl.
Moguće je sa lakoćom skinuti ceo kanal u kakvoj hoćeš rezoluciji, samo određenu plejlistu i naravno samo određeni video.
Lista opcija: https://www.mankier.com/1/youtube-dl#Options

Neki od primera:

Kod:
[B]youtube-dl --format mp4 LINK[/B]
^ Skida određeni video - zameni se sa LINK u primeru - u mp4 formatu.

Kod:
[B]youtube-dl --geo-bypass -i -w --format mp4 --download-archive "X:/Dir1/SubDir1/dl.txt" -o "X:/Dir1/SubDir1/%(title)s.%(ext)s" LINK[/B]
^ Skida kompletan kanal zaobilazeći geo restrikcije, ignoriše / nastavlja dalje ako neki iz nekog razloga ne može da skine, pravi listu već postojećih kako ne bi više puta skidao isto, određuje destinaciju koja ne mora da bude Downloads.

Kod:
[B]youtube-dl -i -w --format mp4 --yes-playlist --download-archive "X:/Dir1/SubDir1/dl.txt" -o "X:/Dir1/SubDir1/PlayListDir1/%(title)s.%(ext)s https://www.youtube.com/playlist?list=Deo LINK-a plejliste, posle znaka "="[/B]
^ Isto kao gore samo skida određenu listu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno