Šta je novo?

freeware lista programa

Je l' ima neki VPN koji radi i na YouTube? TunnelBear mi funkcioniše za Steam, ali nema šanse da prođe na Tjubu, evo malopre sam pokušao da vidim neke golove koji mogu da se vide samo sa britanskom IP adresom i ne vredi, neće, iako sam prebacio na UK.

Slično mi se dešava i na Tviteru sa klipovima engleskih i australijskih medija.
 
Sidebar Diagnostics

687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f37304c6b64774f2e706e67
 
Koji se od programa po vama najbolje pokazao za povratak vec izbrisanih dokumenata iz korpe za smece?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni je Recuva pomogla više puta, jednom sa nekoliko stotina fajlova.
 
Jel ima neki free license tracker? Imam dosta klijenata kod kojih imam brdo nekih stvari što svako malo ističu (mail licence, AV licence, razni SSL sertifikati...), pa bi fino bilo kad bi mi notifikacije stizale npr. 10 dana prije isteka...
 
Postoji neki besplatan program za download YT videa a da može da skida više videa paralelno?
 
JDownloader

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koji browser ima najbolji history? Treba mi neki koji će tačno po danima da pamti svaki link, pošto mi je Firefox nepouzdan za to. Na primer, sad mi treba da nađem tačan link koji sam posetio pre dve dana, znam i naziv sajta, ne i ceo link, ali mi history u FF uopšte ne daje rezultate kakvi mi trebaju.
 
Ja kad odem na History -> Show all history (Ctrl+Shift+H) imam u minut svaku stranicu.

Inače Vivaldi ima dobar History management
 

Prilozi

  • Screenshot_20191206_122349.png
    Screenshot_20191206_122349.png
    198.1 KB · Pregleda: 112
Meni ne prikazuje, a ne vidim ni opciju za datume poseta, već samo taj most recent visit.

Nešto sam kupio i stigao mi je pogrešan proizvod, pa pokušavam da nađem link stranice na kojoj sam kliknuo da kupim, da vidim da li je moja greška ili su u toj onlajn radnji pogrešili, ali FF mi ne prikazuje posete tog sajta od prekjuče.
 
Nema, izgleda kao da nove posete istog linka izbacuju stare iz liste, tj. da se svaki link pojavljuje samo jednom u historiju.
 
Šta koristite za pregled i bazično editovanje fotki?

Sent from my phone
 
Paint.net
Fastone image viewer

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hvala. FastStone koristim, probaću i ove druge.

Sent from my phone
 
Nazad
Vrh Dno