Šta je novo?

freeware lista programa

jel ima neki youtube konverter a da nema viruse? :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
NOD je odmah nasao virus kad sam krenuo da ga skidam...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
NOD je odmah nasao virus kad sam krenuo da ga skidam...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Hm, meni Kaspersky, MalwareBytes, NOD i Windows Defender nikada nisu reagovali na njega, a sve sam ih koristio na različitim računarima u poslednjih nekoliko godina koliko koristim i taj programčić.
 
ili još bolje, samo od youtube obriši "ube" tako da ostane "yout" i to je to, skida u mp3 i mp4 ;)
 
ok hvala svima, imao sam i ja neke sajtove ali sada sve viruse skida, probacu ove vase predloge

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Treba mi program za snimanje rada na računaru. Ono što mi je potrebno su start/stop snimanje, snimanje unazad poslednjih 30/60/90/120 itd sekundi i skrinšotovi.

Dosad sam koristio nVidia GeForce Experience, ali taj program zauzme 30% procesora. Koristio sam i Game DVR koji je deo W10, ali on ima dosta problema - izbacuje snimke na kojima je slika potpuno bela, a čuje se zvuk, prekida snimanje prilikom prelaska iz jednog programa u drugi, tipa kad iz Firefoxa prebacim na foobar, slika secka itd.

Može neki predlog?
 
Treba mi program za snimanje rada na računaru. Ono što mi je potrebno su start/stop snimanje, snimanje unazad poslednjih 30/60/90/120 itd sekundi i skrinšotovi.

Dosad sam koristio nVidia GeForce Experience, ali taj program zauzme 30% procesora. Koristio sam i Game DVR koji je deo W10, ali on ima dosta problema - izbacuje snimke na kojima je slika potpuno bela, a čuje se zvuk, prekida snimanje prilikom prelaska iz jednog programa u drugi, tipa kad iz Firefoxa prebacim na foobar, slika secka itd.

Može neki predlog?

OBS.
Imas puno verzija, uglavnom za streamere (sto mu je osnovna namena), ali radi i snimanje.
Sto se resursa tice, ne verujem da ces pasti na 5% zauzeca. Mozda samo malo ustedis drugim softverom ako drugacije radi kompresiju i slicno.
Mozda da se poigras sa podesavanjima i snimas raw?
 
OBS ne snima sliku kad ide neki video. Evo npr. sad gledam košarku na RTS planeti, a video koji je OBS zabeležio ima samo zvuk prenosa, ali ne i sliku - umesto nje imam samo crn ekran.
 
Moze da snimi bilo sta ako izaberes prava podesavanja. Zvuk se bira preko check liste, a video se dodaje u scenu. Mozes da izaberes monitor, desktop, prozor, 3d app... Bilo koji izvor.
 
Aha, mislio sam da je na isti fazon kao GeForce Experience, tj. da snima sve bez dodatnih podešavanja.

Ok, hvala, probaću.
 
neki program za windows koji skida mp3 fajlove sa youtube? imao sam pre neki, ali zaboravih kako se zove. ima dosta on-line verzija ali su prepuni reklama ili se predugo ceka da pocne skidanje, pogotovo kada su u pitanju play liste..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
neki program za windows koji skida mp3 fajlove sa youtube? imao sam pre neki, ali zaboravih kako se zove. ima dosta on-line verzija ali su prepuni reklama ili se predugo ceka da pocne skidanje, pogotovo kada su u pitanju play liste..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Video Downloader 4k?

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
 
@pajica123 Već spomenuti 4K Video Downloader je najkompletnije i najstabilnije rešenje, mana mu je što za neke funkcije treba plaćena verzija programa. I za to ima rešenje..
aTube Catcher je isto jako solidan, a kao i gore spomenuti 4K je sposoban da skida youtube playliste i ima gomilu podešavanja. Ponekad zna malo da izneveri ali ništa strašno. Barem je tako bilo kada sam ga zadnji put koristio pre godinu dana.
Došla rodjaka kaže spašavaj skini mi par hiljada pesama, samo neka su što više mešane :) Rekoh joj u redu stvar biće sredjeno, ali ti znaš da turbo folk ne slušam tako da dodješ mi uslugu. Čist račun duga ljubav :)
 
hvala, probacu taj 4k

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
moze li neka preporuka za video converter pored hand brake-a?

ok je wondershare uniconverter ali mi se ne daju bas tolike pare jer ne koristim cesto ovakve programe...
 
ne uspevam nikako da skinem... kad kliknem na mirror link stoji tako u nedogled. mozda je nesto privremeno...

skinuo sa drugog izvora.
 
Poslednja izmena:
I bre :)
Pa uvek možeš da se snađeš sa sajtova tipa FileHorse i slični.

P.S. Dobar je MediaCoder.
 
Poslednja izmena:
neki program za windows koji skida mp3 fajlove sa youtube? imao sam pre neki, ali zaboravih kako se zove. ima dosta on-line verzija ali su prepuni reklama ili se predugo ceka da pocne skidanje, pogotovo kada su u pitanju play liste..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

jdownloader?
 
Ne mogu da se setim, koji program da koristim za proveru ispravnosti hard diska? Win 7 je u pitanju

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Prvo pogledaj s.m.a.r.t. parametre, potom zavisi, ako je potreban sken opet zavisi i od vrste skena i samog hdd-a (njegove veličine itd). SMART prvo pa ako se ispostavi da je baš loše nema potrebe dalje gledati.
Zaboravih, Victoria je isto ok od freewarea.
OK hvala puno [emoji4][emoji106]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno