Šta je novo?

freeware lista programa

Secure Folder

Key Features:
Unlimited number of folders can be protected at the same time.
Intuitive & easy-to-use interface.
Implements 256-bit AES (Rijndael) to encrypt files.
Effective password protection.
System Cleaner, File shredder.
Removing or uninstalling will not uncover locked folders.
Windows Explorer integration.
Supports Drag & Drop.
Live update.
Fully compatible with Windows XP, 2003, Vista, 2008, Windows 7 (32 & 64-bit editions).
Freeware.

LINK

Screenshots
 
AoA Audio Extractor Basic

http://www.aoamedia.com/audioextractor.htm
Program je freeware, i radi ekstrakciju i konverziju u mp3/wav/ac3 iz video fajlova.
Drag and drop and convert.
Jedini problem je što fajlove naziva
Глория - До последната сълза.mp4
ne podržava.
Zna li neko drag drop program ovog tipa koji podržava i fajlove sa neengleskim slovima.
 
MP3Gain analyzes and adjusts mp3 files so that they have the same volume.

Ako vas ja uvek nerviralo kad snimite pesme na mp3 plejer prikupljene sa raznih izvora i sve nejednake jačine, ovo je prava stvar. Program je Free software.

http://mp3gain.sourceforge.net/download.php

MP3Gain does not just do peak normalization, as many normalizers do. Instead, it does some statistical analysis to determine how loud the file actually sounds to the human ear.
Also, the changes MP3Gain makes are completely lossless. There is no quality lost in the change because the program adjusts the mp3 file directly, without decoding and re-encoding.
 
oCam --- sjajan program za snimanje ekrana delom ili celog ili skrinshota malo oko zvuka teze namestanje ali podesavanje velicine snimka sjajno
smplayer- dosta sobar video audio player sa lepom opcijom za titlove-ima opcija nadji titlove na opensubtitles i nadje ih sam i skine
ashampooburning studio 2013--rezanje cd dvd odlican daju licencu dzabe POZURITE
 
Moj omiljeni "Store" za sve i svašta je www.majorgeeks.com, ima svega i svačega, lepo podeljeno po tematici i bar po desetak novih dnevno.
Omiljena alatka "GodMode Maker" iako kažu da je za 7micu, radi sve i na 8mici,
 
Majorgeeks je vrlo pouzdano mesto, inače možeš samo da napišeš "Freeware" u Google i dobiješ hiljade hitova.
 
Slicno filehippo-u, ali je bolji jer skida uvek full brzinom, dok filehippo zna da varira. Plus je sto na primer za Skype, flash player...skidas punu offline verziju.

http://www.filehorse.com/
 
Instalirao sam na virtuelnoj masini da probam Zoner Photo Studio i odusevljen sam. :)
Interfejs kao ACDSee, a funkcionalnost kao ACDSee, XnView i deo Photoshop-a (ima clone tool, morph mesh i jos neke zavrzlame).
Moj novi image viewer/quick editor/batch processing program :D


Ja imam neki problem sa ovim programom,naime kada ga pokrenem pojavi se preko prozor i neki beli pravougaonik i automatski mi se otvori chrome i ode na njihovu web stranu .I to je sve od tog programa
 
Upravo downlodovao,nije mi sam ponudio, hvala za info.
Nemogu da nađem šta mu je "Paranoid mod" , i koliko je "težak" taj mode, nema help nigde. Lepa stvar za zaobilaženje skeniranja autorun .inf fajlova, stalno mi je gasio autorun na memorijama sa sistemskim instalacijama za linx.
 
Upravo downlodovao,nije mi sam ponudio, hvala za info.
Nemogu da nađem šta mu je "Paranoid mod" , i koliko je "težak" taj mode, nema help nigde. Lepa stvar za zaobilaženje skeniranja autorun .inf fajlova, stalno mi je gasio autorun na memorijama sa sistemskim instalacijama za linx.

Paranoid mode nije tezak, samo je mnogo paranoican.
Kada kliknes to, onda selektuje sve opcije predostroznosti koje imas i individualno da izaberes.
 
Ninite. Za mene neobilazan kod reinstalacije operativnog sistema
 
Koja je besplatna (za firme) alternativa NetDrive-u? Znaci treba mi neki program koji moze da mapira ftp sajt kao drive na racunaru npr Z:. Ono sto ima unutar Win7 ne zavrsava posao jer ga ne vidi kao drive nego u Network.
 
Light Alloy odličan audio/video/internet radio player, ima gomilu opcija, dobro radi sa madVR.
Podržava bit-perfect playback preko WASAPI, i da nisam pročitao u SK, nikad ne bi ni čuo za njega.
 
Da li neko zna neki "DWG to DXF converter" koji je besplatan, tj da se moze koristiti i nakon promo perioda?
 
Pozdrav dragi forumasi.
Treba mi jedna mala pomoc od vas, naime, treba mi vas predlog za skladistenje odredjenih tekstualnih dokumenata, ima i po koja slika, negde na web cloud-u. Koristim ih i sa kompa i sa mobilnog telefona, android je u pitanju. Posto mi je sadrzaj jako bitan, bitno mi je da cloud bude stabilan, e sad znam za dropbox i za G Drive. Da li nesto od ta dva, ili imate neki drugi predlog. Al da je free.
Hvala puno unapred

Edit: izvinite ako nisam u pravoj temi :wave:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno