Šta je novo?

mx610 trip

pravo_u_raj

Čuven
Učlanjen(a)
20.07.2003
Poruke
65
Poena
609
LM... imam logitech MX610 nesto oko mesec dana. i X puta je bolji od prethodnog wireless A4TECH-a koji sam imao, ali sam primetio da se u toku rada malo tripuje, znachi nekad malo shtucne, nekad mu treba osetno vreme da se pomeri kursor posle mirovanja. I da, mozda tje da zvuchi smeshno, ali sam primetio da mu laser zuji kad ga priblizim uhu (ne pitajte kako sam to izveo prvi put:D ), a ortaku na MX1000 se nishta ne chuje... Nemam install-iran SetPoint, ali mislim da to i nije bitno. I da, kako se podesavaju one lampice za mail i IM? Kad sam pokusavao to da namestim imao sam SetPoint ali nisam uspeo da provalim kako shljaka. Mail netje da svetli ni za Outlook ni za Outlook express, a IM ni za jedan IM program...
Hvala i laku notj :)
 
mis miruje, tj. stedi baterije ako se ne mrda neko vreme
radi sijalica za mejl, treba ti SetPoint
proveri u opcijama da nisi stavio nesto pod buddy list (tamo gde se to podesava mozes da ukljucis/isljucis notifications)
kada upalis Office Outlook, nece da svetli odmah sijalica po primanju mejla ali ce posle domah zasvetleti po zavrsetku provere mejla (ako ima novih mejlova)
IM notification radi samo uz Yahoo Messenger, MSN i onaj MSN sto ide uz Windows
 
Poslednja izmena:
Ja se dvoumim dal da uzmem taj mis, ima po meni savrseni oblik za moju ruku.Duzi je od mx1000, sto mi odgovara, ali mi se ucinio preteskim kada su mu stavili one duracell baterije.
Kako je tebi po tom pitanju, dal je pretezak? Ili si stavio neke lakse baterije,
non alcaline.
To za stucanje je normalno, jer na taj nacn stedi bateriju.Logitech navodi da moze da izdrzi cak 6 meseci sa jednim setom baterija
 
nije tezak, cak ga je lakse koristiti sa baterijama nego bez (mislim na osecaj u ruci)
u pocetku se mozda cini da je pretezak sa Duracell baterijama (koje su krs kad se uporede cenovno)
inace, ja misa pomeram samo sa jednim prstom po potrebi

6 meseci mozda moze da izdrzi ako se koristi max pola sata sedmicno..mesec dana svakodnevno, visesatno koriscenje puna kapa
 
Jel moze da radi samo sa jednom baterijom pa da ga na taj nacin olaksam?
 
ladno moze da radi sa 1 baterijom
:wall:
izletece ti mis, bolje radi sa 2 baterije, zbog osecaja u ruci
 
Sa jednom baterijom,Jel vuce malo u stranu onda ? :)
 
ne :lol:
baterije stoje tako da ne uticu na kretanje misa
 
Nazad
Vrh Dno