Šta je novo?

MP3 plejer

"Pa ja koliko znam svi pleyeri mogu da budu flash drive jedino se dele na Stick modele bez kabla dakle sa integrisanim konektorom za usb, i standardne player modele kojima je potreban kabl za povezivanje na usb"
Da, ali samo MSI ima prosiriv model koji moze da radi kao flash drive. Vidis, nisam pogledao da li mu treba kabl.
 
jak jak

:banana: SANDISK je mnoooogo jak!!! ...i ja ga preporučujem!!! :,,: :,,: :,,:
 
3. MSI MEGA PLAYER 533 256MB,USB 2.0, Voice recording, MP3/WMA player, ID3 Tag, stereo headphones,SD/MMC Card reader, Digital EQ-5 preset mode, 1x AAA battery-8h playing time 45 evrica


Ja ga imam i odlican je


mane:
Slusalice koje dobijes su *****
nema radio
 
canyon mp3sd 256MB , FM , voice recording, USB 2.0.
Nije los zvuk, malo slabije hvata stanice.
Dobra strana - ne trebaju nikakvi drajveri za XP/200x
da radi kao flash.
 
dr.Tiristor je napisao(la):
Moja devojka je bas jutros uzela u Tehnomarketu na Kanarevom neki Hjundai {Hyndai, kako li se vec pise?} 256MB, 40 radio stanica, na svaku pesmu druga boja pozadinskog osvetljenja {to je jedino nervira}, USB 2.0... za nekih 4500 dinara. Mali, kompaktan.

Meni je taj zapao za oko cena je stvarno povoljna. Možeš li nešto više da kažeš o kvalitetu zvuka i dodatnim opcijama koje poseduje?
 
Ja imam InnoAX iMX-250 i kupio sam ga jer mi je drugar koji radi u gigatronu rekao da su imali najmanje reklamacija na isti, za razliku od msi-a. A uz to je i lepsi.
 
Nazad
Vrh Dno