Šta je novo?

NFS Most Wanted......

zigic je napisao(la):
^ I Recju-svi Ga Bar Isprobamo A 90 % Je I Zavrsi.

i ja cu je preci iako je mrzim, istini za volju. sa NFSU2 mi se desilo nesto potpuno paradoksalno, sto mi se nije nikad desilo: igru sam igrao sto vise i brze da bih je sto pre izbrisa sa harda :-devil-:
 
sale prdez je napisao(la):
svi mi znamo da je NFS serijal ultra-nerealan; nerealna fizika, nerealna ubrzanja i kocenja; nerealan zvuk; recju: sve nerealno.

Pa ok, ali pazi ovo.. uzmimo za primer "damage car" : kada bi bilo ostecenja automobila (ne ovakvo ostecenje kao sto sada ima nego bukvalno..krsh i sl.) sve bi bilo drugacije, cela igra bi bila drugacija. Znaci tada ne bi smeo ni blago da zakacis auto u krivini jer bi po pravilu retrovizor trebao da otpadne :) Zatim, bilo bi grebanja automobila, lomnjenje farova, stakla i sve. To bi doprinelo uvodenjem nove opcije za popravku auta.. Ali naravno bez novca nema porpavke pa bi bila uvedena jos neka opcija za kintu... iiii..posto moras da pobedjues da bi uzeo koju paru moras da pazis kako vozis a ne da sa 300km/h uletis u krivinu i da prodjes lagano, kao da si udario u sundjer a ne u betonski zid... Onda bi igrica bila mnogo duza i trebalo bi ti vremena da je predjes.
Sve vuche svoje, ali boze moj, nije ovo zadnji deo NFS-a tako da nije iskljuceno da ce izaci neki mnogo realniji.. :p
 
jeste, ovo je zadnji NFS :) Bar sto se mene tice... 3 NFS-a za godinu i kusur dana govori o tome koliko je njima bitan kvalitet igre, a koliko novac. Nisu oni vise jedini programeri trkackih igara, a hvala Bogu nije ni NFS vise jedini trkacki naslov koji valja, ima ih jos i od tih drugih ocekujem mnogo vise nego od NFS-a tacka.
 
kamo srece da je samo odsustvo damage-a nerealno, nerealno je sve zivo, ali nema veze. necu da zagadjujem thread; ionako svi znamo kakav je NFS. kome se svidja vozice, kome ne ne svidja nece. ja cu je preci cisto zbog tradicije serijala. da je to neka leva igra bez tradicije ne bi mi ni palo na pamet da je kupim. to za damage sto si rekao stoji, ali bi onda igra bila mnogo zanimljivija iako bi bila teza. morao bi da pazis kako vozis, a ne da se u krivini odbijas kao od martinele pri brzini od 250km/h.
znajuci ciljnu publiku NFS-a nema sanse da ce u buducnosti izdati nesto iole realnije.
pozdrav
 
faxcool je napisao(la):
Pa ok, ali pazi ovo.. uzmimo za primer "damage car" : kada bi bilo ostecenja automobila (ne ovakvo ostecenje kao sto sada ima nego bukvalno..krsh i sl.) sve bi bilo drugacije, cela igra bi bila drugacija. Znaci tada ne bi smeo ni blago da zakacis auto u krivini jer bi po pravilu retrovizor trebao da otpadne :) Zatim, bilo bi grebanja automobila, lomnjenje farova, stakla i sve. To bi doprinelo uvodenjem nove opcije za popravku auta.. Ali naravno bez novca nema porpavke pa bi bila uvedena jos neka opcija za kintu... iiii..posto moras da pobedjues da bi uzeo koju paru moras da pazis kako vozis a ne da sa 300km/h uletis u krivinu i da prodjes lagano, kao da si udario u sundjer a ne u betonski zid... Onda bi igrica bila mnogo duza i trebalo bi ti vremena da je predjes.
Sve vuche svoje, ali boze moj, nije ovo zadnji deo NFS-a tako da nije iskljuceno da ce izaci neki mnogo realniji.. :p
Sve ovo ima u NFS 5 Porsche unleashed, najboljem delu.
Kad bi ga ponovo izdali modernizovanog, ne bi bilo bolje voznje.
 
kamo srece, da izdaju porsche unleashed u novom endzinu.
that would kick ass
 
To bi bilo stvarno odlicno. Ali mislim da nema nista od toga :(
 
Probao sam novi nfsmw odlican je... nisam mogao da se odvojim 4 sata... malo je smaracina sa pajkanima kada ti se zalepe... nemoz im pobeci... jedanput sam jedva uspeo posle 8 minuta... grafika je odlicna, jako optimizovana ali nesto kao da secka nekada... igra mi radi na high, 45 frejma a nekad se zamrzne na sekundu i onda krene ali to je radio samo prvih sat vremena a posle radi ok... dobra riba u igri... a tek lica kako su uradili ko da gledas film sniman pravom kamerom... roaming mi se nije svidjao ni u nfsug2... a ovde su stavili da se bira hoces li roaming ili iz safe house-a koje ces staze voziti to mi se bas svidja... malo su upropastili kod bodikita, vise bih voleo da ja sam biram prednji spojler, zadnji itd... ovako je sve koncipirano oko paketa tako da u neku ruku nije ni lose ali su mogli da ostave da mogu i sam da biram spojlere. Sto su morali da stave sve po danju... mogli su bre da kombinuju... sledeci nfsmw2 ce biti izjutra, pred zoru izgleda...
 
raven2005 je napisao(la):
a tek lica kako su uradili ko da gledas film sniman pravom kamerom...

:):):)

Pa snimali su pravom kamerom, ali su likovi kasnije "obradjeni" da izgledaju kao da su napravljeni...
 
sale prdez je napisao(la):
kamo srece, da izdaju porsche unleashed u novom endzinu.
that would kick ass

Tu si u pravu :banana:
 
samo sto sam ga testirao na svojoj masini prvi put

odlican je odusevljen sam grafikom i efektima u igri

sta da kazem za sada po meni najbolja voznja
 
Ljudi, pa vama ce i deseti deo undergrounda biti dobar iako je sve vidjeno sto puta i nishta se nije promenilo :) Nije ni chudo shto je EA najjacha izdavachka kuca na svetu, ali mi samo nije jasno kako uspeju da ubede ljude da je to shto oni prave u isto vreme i dobro :)
 
meni nije jasno o cemu vi raspravljate?NFS ko NFS nema tu sta da se doda il oduzme.Ocete realno - igrajte GTR ili neku igru tog kalibra.Ocete arkadu - ima ona jedna igra skoro sam je presao kad vozis one stare americke kanturine a one se skroz raspadaju u toku trke,posle ih popravljas i slicno...ne mogu da se setim kako se zove.Uglavnom,igra je odlicna,soundtrack je super,uklapa se totalno u atmosferu.... ali vozila su NONAME.E u NFS ti je sve licencirano tako da se ljudi napale kad vide da moze da se "bira" M3 :) I tako......

Ja licno,odigram ovakvu igru s vremena na vreme cisto onako,da vidim sta ima.....vise volim prave automobile.E sad to sto smo slepci pa nemamo pare ni za kola a kamoli da sagradimo neku stazu gde bi mogli lepo da platimo i da se vozamo to je druga prica...

@driver deda ofarbao sam ti kacigu,konacno :) Sad mozes da promenis nick u floyd,hehe.Ajd cucemo se da ti donesem...
 
Poslednja izmena:
@PINHEAD
Igrica koju si pomenuo je FlatOut. Najbolja multiplayer trka.
 
Most Wanted je krš. Isto ko Underground 2, zahtevnost ista, grafika čist prosek, teksture loše, sve loše, smor drugi deo itd. NFS3 i NFS4 su jedno duplo bolji od ove tuge. Džabe bacih pare...
 
Malopre sam instalirao igru i ne deluje lose,Malo mi smeta svetlost kad vozim po danu a icini mi se da suvise lako upravlja sa automobilom.
BTW ima li neki patch za igru,kad zavrsim trku i krene neki trejler pojave mi se neke kockice i nista ne vidim.
 
Trenutno bolje nema.Igra je totalno opustena.Vozis, zezas se, a zvuk je vrh vrhova.I gradika nije losa.Sve u svemu dobra je igra.
 
Svidja mi se igra, falili su mi panduri i jurnjava jos od Hot Pursuit-a 2. Grafika je ok, zvuk standardno extra bar meni i hvala Bogu da je dan u igri, dosta bre vise onaj Underground 2 samo noc.....smorilo je bre
 
Blah... instalirao, probao 15 minuta i deinstalirao. Kola se ponasaju totalno bezveze, a igra je pocela da mi trza u 1024x768?! Izgleda i prilicno lose... ne znam... po mom misljenju totalni promasaj :(
 
rotkod je napisao(la):
Hajde sad malo slike...

Ajde :)

Nemojte me pitati zasto igram igru, ne spava mi se nocu pa ubijam dosadu...
 

Prilozi

  • A4 2.jpg
    A4 2.jpg
    98.2 KB · Pregleda: 192
  • A4 1.jpg
    A4 1.jpg
    73.1 KB · Pregleda: 193
Dandy je napisao(la):
Blah... instalirao, probao 15 minuta i deinstalirao. Kola se ponasaju totalno bezveze, a igra je pocela da mi trza u 1024x768?! Izgleda i prilicno lose... ne znam... po mom misljenju totalni promasaj :(
A ja mislio samo meni na o/c 9550 u 800x600 na mid detalji trza...
Ili ce trebati neki patchevi uskoro ili da bataljujem igru jer da pucam pare na nesto brze samo zbog nje...
 
Hm, a gde su rezolucije preko 1024, ili je to zbog slabe karte (4ti)? Ovo po danu je totalni smor, jer dan nije normalan dan nego je uradjen overbright, pa sve sljasti veoma nerelno... a i izbor kola je los...
 
Hm, cudnovata igra. Uzmem od nekog od protivnika Merc CLK500 upgrade-ujem sta god je od delova moglo i one performance crtice pokazuju da je to najjaci auto koji imam. Krenem da se takmicim s njim, kad ono bulja, spora mrcina vuce se po putu, redovno stizem poslednji. Uzmem nazad micua Evo8, isto nabudzen sa svim sto je moglo da se kupi, i cepam sve redom iako crtice pokazuju da je slabiji, sporiji, sta god, od merca. Ajde sto je fizika nerealna, al' sto ne mogu ni sopstvene specifikacije da ispostuju...

Drugo, u 1280 sve na pola, i igra secka, vratim u 1024, stavim sve na max sto postoji od setovanja i sve radi ko podmazano (grafika - x800gto). Ne dopada mi se to bas.
 
leksa je napisao(la):
Drugo, u 1280 sve na pola, i igra secka, vratim u 1024, stavim sve na max sto postoji od setovanja i sve radi ko podmazano (grafika - x800gto). Ne dopada mi se to bas.

Ista situacija, X800!



Leksa, uzmi A4, probaj da nabudzis sve da vidis kako ide...

Ja npr. ne stavljam nitro uopste, pa ga onda ni protivnici ne koriste i mnogo realnije mi sve izgleda, mnogo blize pravoj trci nego onako...
 
Da bi normalno igrao po meni treba:9800 pro,3x256, i 2000 cpu.Sve ispod vec mora dosta toga da se krajcuje.Predpostavljam.
 
A jel moze 2x512, ja imam tako i ne znam da li ce moci? :D Salim se, gde bre nadje bas ovih 3x256?
Ja inace jos nisam uzeo igru, toliko su podeljena misljenja da cu prvo da zavrsim sve sto trenutno imam, mada mi ni FEAR nije nesto posebno. A bice i da je Ti 4200 odsluzila svoje
 
PINHEAD je napisao(la):
@driver deda ofarbao sam ti kacigu,konacno :) Sad mozes da promenis nick u floyd,hehe.Ajd cucemo se da ti donesem...

E, dobro je. Taman sam mislio da si utek'o preko grane :)

I kakav floyd, zovite me gan san :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno