Šta je novo?

NFS Most Wanted......

BozicBata

Čuven
Učlanjen(a)
10.07.2005
Poruke
1,327
Poena
545
Da li je neko ima i kakvi su utisci? Ako je niko nema, kad se ocekuje? :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Najavlljeno za par nedelja ... Next release (v117) will target Need For Speed Most Wanted and will be released in a couple of weeks.
 
Na IGN sajtu igra je dobila ocenu 8.5
 
Na svim vecim igrackim sajtovima se pojavio NFS: MW PC Demo (544 MB-a). Ja ga verovatno necu skidati zato sto sam probao PS2 demo, pa znam sta mogu da ocekujem od igre. :eyebrows: Ostaje nam samo da sacekamo full verziju.

Pozdrav. :wave:
 
ja sam krenuo sa downloadom demoa.
mada ne znam koliko se isplati skidati ga sada,kada full izlazi za 4 dana.
 
Ja sam samo pogledao screenshotove automobila, samo cu reci BMW M3 :eyebrows: a ostale da pominjem, ala cu da vozim :p
 
Za 3 sata bi trebalo da imam demo skunit. Probao sam neke voznje u zadnje vreme tipa World Racing 2, GT Legend i mislim da nemaju takav osecaj voznje koji daje NFS serial. Definitivno najbolja voznja za PC platformu.
 
Zalim sto mi nece trebati mnogo vremena da je predjem - samo kad se nalozim - ima da je predjem za 2 dana :)
To je problem svih NFS-ova - mnogo se brzo prelaze :d

Kad bi bilo makar malo vise nelinearnosti kao u npr. Juiced-u ili SRS-u...
 
Poslednja izmena od urednika:
Probao sam demo igre. Nije lose, za razliku od predhodna dva mnogo je svetlije pa jednostavno se treba navici na novo okruzenje. Mislim da je, za moj ukus, malo presvetla. Probao sam je na Sempron 2400+ 512MB i 9550, u 800x600 secka igra. Izgleda da treba pripremiti malo bolju masinu koja ce to da potera kako treba ili je samo demo takav. Ima malo ne realnosti, sto je prisutno u svakom NFS-u, npr. milicija je brza od tebe ma sta god vozio, samo na neku foru moras da im pobegnes. U demo-u ima par trka, u jednoj moras da probije policisku barikadu 6 puta pa u nije toliko poenta da pobegnes od milicije vec da ih nateras da je postave. U svim trkama nemoze da se bira auto a to je verovatno zbog demo-a. U svakom slucaju mislim da vredi probati.

Procitao sam negde da u isto vreme izlazi i NFS Most Wanted Black edition, to je da bi proslavili 10. izlazak serijala i da ce u njemu imati jos malo kola staza .....

Pozdrav
 
sarmice je napisao(la):
Za 3 sata bi trebalo da imam demo skunit. Probao sam neke voznje u zadnje vreme tipa World Racing 2, GT Legend i mislim da nemaju takav osecaj voznje koji daje NFS serial. Definitivno najbolja voznja za PC platformu.
pa kad vozis na tastaturi onda sigurno nema nista bolje od NFS djubre serijala.
 
Ser_Zile je napisao(la):
pa kad vozis na tastaturi onda sigurno nema nista bolje od NFS djubre serijala.

Naravno, tu se nista ne moze osporiti. Ali ta konstatacije moze da dodje u obzir u nekom drugom thread-u. Ovde je poenta on NFS-u (ili sam ja nesto pogresio), koga i ne vredi igrati sa volanom toliko, kao sto rekoh, zbog njegove ne realnosti.

Kad smo vec kod toga ti mi navedi igru u slicnom fazonu koja je vredna paznje i napravljena je za PC.
 
sarmice je napisao(la):
Naravno, tu se nista ne moze osporiti. Ali ta konstatacije moze da dodje u obzir u nekom drugom thread-u. Ovde je poenta on NFS-u (ili sam ja nesto pogresio), koga i ne vredi igrati sa volanom toliko, kao sto rekoh, zbog njegove ne realnosti.

Kad smo vec kod toga ti mi navedi igru u slicnom fazonu koja je vredna paznje i napravljena je za PC.
moj post se odnosio na:
Definitivno najbolja voznja za PC platformu.
ako si mislio samo na arkade onda ne znam dal si u pravu jer sam ih jako malo probao ali uopsteno se ne bi slozio da je NFS najbolja voznja jer ukusi su razliciti i meni je ona dno :)
btw.probacu i ovaj Most Wanted kad se pojavi kod nas...

:wave:
 
A sta je NFS Most Wanted Black edition, kakva je razlika?
 
Black edition se razlikuje u Camaru 67' josh nekom autu kao i u josh nekoliko staza,evo skidam demo stigao sma do 65% bice gotov za 3-4 sata pa postujem utiske a ocekujem mnogo :D
 
driver je napisao(la):
Pa nema u igri prevozenja kupusa i krompira sa pijace :D

ti se stvarno nikada neces opametiti ? e vono nad vonama :p

video sam naslov teme i znao sam da ces prokomentarisati nesto ovako :)
 
pa probao sam ga - prethodno sam ga skinuo za 35min :D

Svidja mi se za sada, samo imam problem - senke su nazubljene i to dosta - bilo kakvo podesavanje za senke da stavim ovo ostaje isto.

Igra na mojoj krntijici (iz potpisa) radi solidno na 800x600 medium settings uglavnom (mada sam OCovao i procesor i graficku za potrebe igranja).

U odjavi demoa pise da igrica izlazi 17. novembra...
 
Mali HoBiT je napisao(la):
ti se stvarno nikada neces opametiti ? e vono nad vonama :p

video sam naslov teme i znao sam da ces prokomentarisati nesto ovako :)

Ne kapiram ovo za opamecivanje, mislim, za cenu M3 moz da birash bolji, brzi, veci, udobniji, karavan, plin, dizel, za put, za trke, za prevoz kupusa, svaki je bolji za svoju namenu :D
 
Evo sada sam probao diticni demo i mogu reci da je :

*zahtjevni od Underground-a 2
*zvuk je dosta bolje uradjen
*grafika je dobra,kola su takodje dosta bolje uradjena,nitoro takodje
*ne svidja mi se sto previse sijaju uilice,nego ko zna mozda mi se i malo ucinjelo
*Fizika je malo napredovala,mada je to i dalje arkanda voznja,ali dobra,napredovalo je dosta od Undergorunda 2
*Policija je prebrza, to je jedna od mana isto te stizu kada vozis careru nabudzenu ili mustanda obicnog :),mada dobro tako i zanimljivije mozda vidjecemo
*e sad nisam ga toliko dosta igrao ali cini mi se da su otklonili po meni najvecu manu NFS seriala,a to je da kada ostavis protivnike za sobom ne stizu te odma nego im treba vremena...;)

E da na mojoj masini igra radi glatko u 1280x1024 sev na high,full detalji sve sto je moglo da se ukljuci na max se ukljucilo...

Toliko od mene ,pozdrav!!!
 
Poslednja izmena:
sto se tice toga da te protivnici stizu za par sekundi, iako su dosta daleko - postoji opcija u settings da se catch up iskljuci tj. stavi na off, i onda koliko si ih ostavio toliko su iza, sto isto vazi i za tebe, tj. moraces da se polomis da ih stignes.
bilo bi cudo da ti ne klizi sve, obzirom koju zverinu imas :)
 
NFS MW Black Edition

In celebration of Need of Speed's 10th year anniversary, EA announced today that it will be shipping a Need for Speed Most Wanted collector’s edition in November, in conjunction with the launch of the game for PlayStation 2, Xbox, GameCube, PSP, Nintendo DS, GBA, PC and Mobile. The Xbox 360 version of the game will also ship as an Xbox 360 launch title. More details to follow.

The collector’s edition titled, Need for Speed Most Wanted Black Edition, will feature exclusive cars, races and specially-tuned rides, as well as a bonus DVD with behind the scenes footage of model/actress, Josie Maran, concept art, exclusive videos and much more. Need for Speed Most Wanted Black Edition will be available for the PS2, Xbox and PC.

Need for Speed Most Wanted combines the thrill of open-world street racing and customization with the intensity of strategic police pursuits. Need for Speed Most Wanted is the next release in the hit racing series that challenges players to become the most notorious and elusive street racer.

Cars in NFS MW:

01 * Audi A3 3.2 Quattro
02 * Audi A4 3.2 FSI Quattro
03 * Audi TT 3.2 V6 Quattro
04 * Aston Martin DB9
05 * BMW M3 GTR (street)
06 * Caddilac CTS
07 * Chevrolet Corvette C6-R
08 * Chevrolet Corvette C6
09 * Chevrolet Cobalt SS
10 * Dodge Viper SRT-10
11 * Fiat Grande Punto
12 * Ford GT
13 * Ford Mustang GT
14 * Lamborghini Murcielago
15 * Lamborghini Gallardo
16 * Lexus IS300
17 * Lotus Elise
18 * Mazda RX-8
19 * Mazda RX-7
20 * McLaren Mercedes-Benz SLR
21 * Mercedes-Benz SL500
22 * Mercedes-Benz SL65 AMG
23 * Mercedes-Benz CLK-500
24 * Mitsubishi Eclipse GT
25 * Mitsubishi Lancer Evolution VIII
26 * Pontiac GTO
27 * Porsche Carrera GT
28 * Porsche Cayman S
29 * Porsche 911 GT2
30 * Porsche 911 Carrera S
31 * Porsche 911 Turbo S
32 * Renault Clio V6
33 * Subaru Impreza WRX STi
34 * Toyota Supra
35 * Vauxhall Monaro VXR
36 * Volkswagen Golf GTI (mk5)

Cars added in Black Edition:

37 * '67 Chevrolet Camaro SS
38 * 'BMW M3 GTR (Race)
 
@ illidian. Jesi li siguran da je ovo ceo spisak?
Pa gde je bre Skyline:zgran:
Daj bre ovo sve fenserski automobili, gde je bre RSX, Civic, Integra, S2000.
Pa gde bre ubaciše Grande Punto-a, i Cayman-a pa auti bre tek izašli, još ni body kit-ove nisu počeli da prave za njih. Jbte pa šta ću da radim sa toliko Porsche-a. Gde su SUV, gde su Oldtimer-i. Joj Midnight Club 3, gde si :wall:
 
Poslednja izmena:
gx-x je napisao(la):
vozi juiced, mani se nfs-a
Ma kakav juiced pff samo kad pomislim kako ubzavaju automobili do 100 :) ono je smijesno,Punto po toj igri ide ispod 6 sek :D
Sto se tice spiska steta npr. sto nisu ubacili kojeg Ferrari-ja ,)
Poz...
 
pa realno ubrzavaju do 100 (manje vise) za razliku od NFS-a gde do 200 ubrzaju za 4.5 sec...ali to nije poenta ovde, a i punto sa turbinom i nosom moze da ubrza ispod 6sec...
 
joj sad ste me naprzili - odmah instaliram Juiced (ionako ga nisam odavno igrao) :d

ionako mi se ovaj demo sto ga vise igram sve vise ne svidja - zahtevnost prevelika za "ocajan" izgled - jel se jos nekom desilo da su mu texture puta (konkretno mislim na onaj kruzni put u kampusu i ostrvo na sredini izmedju traka) nekako "mutne"?

probao sam i da stavim na 1280x1024 sve na high (cak sam i AA ukljucio - samo da proverim stanje) i opet mi je sve to nekako mutno...
 
Suicide_samurai je napisao(la):
joj sad ste me naprzili - odmah instaliram Juiced (ionako ga nisam odavno igrao) :d

ionako mi se ovaj demo sto ga vise igram sve vise ne svidja - zahtevnost prevelika za "ocajan" izgled - jel se jos nekom desilo da su mu texture puta (konkretno mislim na onaj kruzni put u kampusu i ostrvo na sredini izmedju traka) nekako "mutne"?

probao sam i da stavim na 1280x1024 sve na high (cak sam i AA ukljucio - samo da proverim stanje) i opet mi je sve to nekako mutno...
Sto se tice zahtjevnosti moj ortak ima slicnu masinu kao i ti i igra lagano igru u 1024x768 ali sad ne znam koje je detalje stavio..tako da ti vidi sta ti je sa OS ;)
Sto se tice Juiced-a on je odlicno smisljen,ali polako vidjecemo NFS: MW kad izadje kako je ustvari on zamisljen ,a prema onome sto sam vidio itekako obecava!
p.s. sto se tice ubrzavanja na Juicedu ...pff nemoj me zezat da ti je ono relano,ja sam ga igrao 10 minuta i odma izgasio,totalno mi je bzv on,mada svako ima svoj ukus ;)
POz...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno