Šta je novo?

IQ test

130 danski, hrvatski nisam uradio, mrzi me.
Inace u potpunosti se slazem sa delijom oko spremanja IQ testova. Da li se neko seca pre jedno 7-8 godina kada je u SAD bio skandal oko dece koja su polagala ove testove i imala super-nadprosecne rezultata a sve zarad ulaska u neki program finansiranja celokupnog skolovanja nadprosecno inteligentne dece.
Cela poenta je da su testovi IQ_a jako slicni pa su neki roditelji od svoje dece napravili vunderkindove mukotrpnom vezbom (citaj mucenjem). Medjutim kada su im uveli neki novi tip testa ti koji su vezbali mozak za klasicne testove su omanuli.
Da ne tupim dalje, IQ test je merodavan samo ako ga neko nije spremao jer cinjenica je da vezbom razmisljanja na zadatu temu povecavate vas IQ skor
 
Jel se seca neko ovog wunderkida?

brandenn-books.jpeg
 
M!ST!CX je napisao(la):
Ja mislim da je debil vec sa 90 a prosek je koliko se secam 110-120 tako nesto...

Prosek je izmedju 90 i 110. Ne secam se tacno podele, bilo je u nasoj knjizi za psihologiju u gimnaziji, mislim da je idio.t do 40, imbecil od 40 do 60, a debil od 60 do 80... Neka me neko ispravi ako gresim.
 
Da li postoji neki free online test na srpskom?
 
iq test na srpskom:
1. da li umete da koristite google?
 
bravo za tebe.., svi se placaju pa sam zato i pitao !
 
Ok, ajd sada ozbiljno kada smo vec digli temu.
Svi ti testovi su glupost. Neko vreme sam ih radio i shvatio da su svi isti i samo kopije nekih staranih testova.
Osim toga, cesto uopste nisu iq testovi jer sadrze pitanja tipa "petao sneo jaje na krovu".

Ako hoces pravi test, onda ides u mensu. Jeste, placa se, ali stvarno dobijes iq test.
Pocetkom godine, organizuju besplatno testiranje za davaoce krvi. Ako das krv oko nove godine, mozes besplatno da se testiras krajem januara.
Nije bas tako daleko.
 
Kakav vampir od teme :d
 
Ne secam se da sam se ikada uopste zanimao oko toga :)

Davno bese ti studentski dani - alkohol i smesne cigare cuda prave :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno