Šta je novo?

konverotvanje subtittle

dguda

Slavan
Učlanjen(a)
16.09.2005
Poruke
5
Poena
301
Da li znate neki dobar i jednostavan program za konvertovanje DiVX subtittle iz jednog formata u drugi? :,,:
 
Subtitle Workshop to radi. Ucitas subtitle, pa ides na "Save as" i biras koji format hoces.
 
Program je mrak. Naštimovao sam za 2 minuta titl koji je do kraja filma kasnio celih 10 minuta.
 
Mada i SubRip moze da odradi posao.
 
moze i SubAdjust ali posle uradjenih 100-nak konvertovanja najbolji je Subtitle Workshop, drzite se njega!
 
Koristim Subtitle Workshop za spajanje i konvertovanje titlova , ali imam problem
Hocu da spojim dva titla ( vec sam spojio film koji ide na 2CDa) i kada unesem FPS iz filma , prevod dosta zuri :crash:
Kako da ovo sredim , ima li neko dodatno podesavanje , jer kako vidi proizvoljno menjanje fps-a nije izvodljivo
 
i ja se tako mucim kad trazim titlove po netu. najjednostavnije je da uradis sinhronizaciju po prvom i poslednjem titlu.
-nadji na filmu prvi dijalog pa selektuj prvi titl i pritisni ctrl-1
-onda nadji poslednji dijalog pa selektuj poslednji titl i pritisni ctrl-2
to je to
 
Mašala +13 godina... :D

Nego da li vam se desava da uvod neke serije, ono kad se ponavlja sta se desavalo u prethodnim epizodama i ostatak epizode ne slazu dobro nikako sa prevodom?
Pocne uvod sa 00.00.000 sec, podesim, nadjem pocetak zadnjeg titla i podesim ga sa zadnjim izgovorenim, obrisem ko je preveo i slicne zavrsnice i onda mi se sredina titla ne slaze, brza/kasni po nekoliko sekundi...
Evo ne mogu da ispodesavam nikako "Broadchurch Season 3 Complete WEB x264 [i_c]", od 8ep mozda sam 2 recimo valjano podesio prevod...
Sta je problem?
 
Poslednja izmena:
Problem se resi tako sto se skine neka druga vrezija serije i njen prevod...
 
Jos prostije: pre same nabavke proveriti za koja izdanja su uopste odradjeni prevodi. :p
 
Jel koristi neko nesto za ubacivanje prevoda u 3d filmove.Ranije sam koristio program subtitle3d ali on vise ne radi.
http://subtitle3d.com/

Da li mozda ima neka zamena za ovaj program?
 
Nazad
Vrh Dno