Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Da li je imao neko iskustva sa radnjom "Top Mobil" koja je u Gavrlia Principa 6?
Potreban mi je odgovor sto pre!
 
Izgleda da je ova tema umrla sa ponudom telenora i telekoma.
 
Bilo je i vreme...
 
Sta bre "bilo je i vreme", pa ne odgovara svakom ono sto nude Telekom i Telenor...
 
Bilo je i vreme da se pojavi neka alternativa likovima koji prodaju kradene telefone, sa s*ebanim softverom u kutijama od cipela, bez kablova diskova i uputstava...
 
Bilo je i vreme da se pojavi neka alternativa likovima koji prodaju kradene telefone, sa s*ebanim softverom u kutijama od cipela, bez kablova diskova i uputstava...
Nemam nista protiv toga, ali Telenor i Telekom to ipak nisu... alternativa su CT, Quadra i takvi.

Ali, treba to i platiti. A u ovoj zemlji - tesko, bogami.
 
Ej drugari posto sam iz Nisa mene interesuje da li neko mozda ima neka iskustva sa SMS mobile ili nesto slicno u beogradu, mislim da je kod brankovog mosta? imaju stvarno extra cene u odnosu na Nis i da li mozda znate gre u Beogradu mogu da kupim K750i za max 160e a da je telefon OK?
 
Radnja se zove SMS mobil shop ul. carice milic 5.
 
kad sam uzimao k750i,obisao sam dosta radnji i prva u koju sam usao bila je bas ta SMS mobil shop,kad sam usao ono radnjica nije nesto,prodavacica kaze sta zelite,ja rek'o k750i da li imate,ona kao da imamo.Ja kazem da li je u full opremi,da li je sa neke mreze,ona kao sad cu da donesem pa da ja pogledam,ono donosi u original kutiji telefon(sto sam prvi put video) otvara kutiju i ja ugledam k750i sa vodafone mreze i kad vidim onaj crveni znak,smuci mi se zivot,vidim tu je sva oprema sve.Ja pitam a da li imate da nije sa vodafone,ona kao sad ce pogleda u magacin,i kao trazila i nema.I ne znam kako sam je pitao kolika je cena,a ona meni kaze pa da li si gledao na internetu ja kazem da pise da je 230e ona kao pa znaci da je toliko,mogao sam da kazem i da je 180e ona bi rekla da to je.Oni ladno nemaju cenovnik u radnji,i ja sam je zamolio da zovne sefa i da pita koliko kosta i on je rekao da je kao 228e.Lepo sam napustio radnju i krenuo u dalju potragu,lepo sam se iznenadio kad sam usao u Telekom+ radnja je xtra(samo ne znam da li jos ima ona kod Beogradjanke) i pitam da li imaju ona kaze pre neki minut je prodat poslednji k750i kaze treba da stigne posle podne ili sutra,ja posto nisam mogao da cekam otisao sam u radnju od mog komsije i tamo sam uzeo fon.Ali koliko znam telekom + ima original telefone,ili su mozda original ko zna mozda uzmu sa vodafone pa promene masku ili mozda ne menjaju.Takodje preskoci Mobtrend radnju koja je zivi uzas,losa iskustva sa njima imam,takodje kad sam kod njih isao da uzmem k750i otisao i trazio coveku da mi pokaze i da vidim fon,on izvadi kutiju i ja vidim sa vodafone i kazem nista hvala,on kao pa mozemo mi da ubacimo novi sw original za 20min,ja lepo ne hvala on onako ljut sto je morao da izvadi telefon i da mi pokaze,ko da sam mu trazio da mi da 100e.Preporucujem ti da zovnes sve te radnje do 160e,uzmi i halooglase i odatle zovni neke i vidi koja ima telefon sa full opremom i da li je skidan sa mreze i cenu i vidi gde da uzmes
 
Razmisljam da uzmem E61 kad utopim iPod,gde su mi najbolje sanse da uzmem telefon sa ful opremom,nije mi mnogo bitno da li je sa TIM mreze ili cist,mada ako ima cist a nije mnogo skuplji onda recite gde,preporucite mi radnju posto nisam ni blizu BG-a da odem da vidm sam!?
Za Telekom+ su mi vec rekli da je jedna od radnji koja skoro redovno prodaje svoje telefone u fulu i to cesto NEskidane sa mreza,ali oni nazalost u cenovniku nemaju E61 tako da mi treba alternativa?
Pozdrav ,)
 
Radnja se zove SMS mobil shop ul. carice milic 5.

Bez glavom bez obzira, kupi osam k700i tamo jos davno ... kad ono neispravan baguje zove koga hoce iz imenika a ne koga hocu ja ... itd ... ja vratim on stavi drugi softver ono isto .... aj dalje treci puit dolazi on proba jos 5 svojih telefona isto baguju i kaze m ista je tu je nije do njega takvi su svi ... i odjebe me ... dok nisam posle svratio sa posla i eto ... 15 dana radnja zatvorena... moje dobro iskustvo ... logic shop ... nikole spasica 3, iz knez mihajlove...
 
Za Telekom+ su mi vec rekli da je jedna od radnji koja skoro redovno prodaje svoje telefone u fulu i to cesto NEskidane sa mreza,ali oni nazalost u cenovniku nemaju E61 tako da mi treba alternativa?
Pozdrav ,)

Kako misliš da uz cenu koja je 30% niža od MRSP (Manufacturer Recomended Sales Price) dobiješ aparat koji nije skidan sa mreže?!

Možda su ga dobro skinuli, ali čist-čist aparat SIGURNO nećeš kupiti kod njih ...

KRAJ!
 
Vec sam pisao, u telekom+ sam uzeo w810, naravno bio je skidan sa vodafone mreze, i bez original pakovanja. Naravno samo 6 meseci garancije daju, ali nisam se zalio, bio je najjeftiniji na mobilnim svetu...
Koga mrzi da cita stare postove, media mobil u tc milenium daje godinu dana garancije i ne prave problem ako se tel zaista pokvari (imao sam taj slucaj, a i Jaksa). Ako je tel sa softwareom neke mreze, mozes da pitas da ti ubace original i ne prave problem, besplatno to rade...
 
... lepo sam se iznenadio kad sam usao u Telekom+ radnja je xtra(samo ne znam da li jos ima ona kod Beogradjanke) i pitam da li imaju ona kaze pre neki minut je prodat poslednji k750i kaze treba da stigne posle podne ili sutra...
I cime si se to lepo iznenadio kada si usao u Telekom+ ?

Telefon nisu imali, standardna "upravo smo sada prodali poslednji" fora... kao i "bice popodne, sutra najkasnije, pa pozovite" fora... a telefon si na kraju kupio od komsije.
Znaci cime - tim sto radnja "lepo izgleda"? (a ne izgleda, bas izgleda socijalno, ne bih kupio ni 100 grama bananica od njih)
 
Ne znam kako je izgledala ta kod Beogradjanke (valjda je zatvorena), ali ona u Bulevaru je bas socijalna, sto rece Car...
 
Ne znam kako je izgledala ta kod Beogradjanke (valjda je zatvorena), ali ona u Bulevaru je bas socijalna, sto rece Car...
Ja sam bas i mislio na tu kod Beogradjanke (zatvorena, kazete?), socijala ziva...

Kada sam svojevremeno kupovao W800i, dosao sam do vrata, osacovao radnju - i okrenuo se.
 
Poslednja izmena:
Vec sam pisao, u telekom+ sam uzeo w810, naravno bio je skidan sa vodafone mreze, i bez original pakovanja. Naravno samo 6 meseci garancije daju, ali nisam se zalio, bio je najjeftiniji na mobilnim svetu...
Koga mrzi da cita stare postove, media mobil u tc milenium daje godinu dana garancije i ne prave problem ako se tel zaista pokvari (imao sam taj slucaj, a i Jaksa). Ako je tel sa softwareom neke mreze, mozes da pitas da ti ubace original i ne prave problem, besplatno to rade...

Sto se Media Mobila tice, kod njih sam letos kupio Motorolu v3, koja mi je crkla posle mesec dana, odneo sam im, i drzali su je 45 dana, i medjuvremenu smo se culi nekoliko puta, i kao 'radi se'... Kada sam 46. dan dosao (do tada nisam znao za onu foru u zakonu da treba da se menja posle 15 dana), rekli su u fazonu 'hajde ok, sada cemo da mu promenimo stampanu plocu'?! Pitao sam 'a sta ste radili 45 dana?', i trazio nov mob, nevoljno su mi dali, i hteli da mi uvale staru bateriju... Opet sam se bunio, pa su mi konacno dali nov mob... Pa sam se onda bunio za garanciju, i opet nevoljno su produzili za tih mesec ipo dana. U svakom slucaju, satro daju garanciju od godinu dana, ali ne bih nikom pozeleo da to proveravaju :(

Slicna fora je bila za predhodnu nokiju 3230, koju sam isto kupio kod njih, nesto se bagovala, ostavio sam im mob da ga testiraju 10-ak dana, njihov gazda kaze 'ja cu licno da ga testiram, posto stvarno mnogo razgovaram', pomislim 'odlicno', naravno, po nejmu je bilo sve ok, kada sam preuzeo telefon, video sam u call logu da je za tih 10-ak dana bilo 3-4 poziva, i to je to.
Hvala, ali neka hvala. :mad:
 
Sta da ti kazem, skroz suprotna iskustva (ali za to i sluzi ovaj thread). Jaksa je naveo na nekoj od prvih strana da je odneo telefon i da posto nisu imali da mu daju isti da su mu vratili novac. Moj drug je uzeo w800 kod njih, posle par dana se zeznuo software, odneo i rekli su evo samo da proverimo da nije software, ako nije dobijas odmah novi. Posto je ipak bio software u pitanju, sredili su mu za 15 min, prisustvovao sam tome...
 
Iznenadio sam se lepo opremljenom radnjom,koja ne izgleda kao supa puna prasine i paucine.Lepo uredjena,telefon je dosao posle podne zvao sam ja da proverim,a nisam uzeo telefon od komsije,nego sam isao u njegovu radnju.Kao drugo u Telekomu+ se daje garancija i na hardware,dok kod ostalih radnji je samo na sw.Kazes CAR da je ona kod Beogradjanke socijala,pa ja ne znam onda ti si onda bio pijan kad si usao u radnju.Dosta ljudi je uzelo kod njih telefon i svi su bili u full pakovanju,sa original kutijom.
 
Kako misliš da uz cenu koja je 30% niža od MRSP (Manufacturer Recomended Sales Price) dobiješ aparat koji nije skidan sa mreže?!

Možda su ga dobro skinuli, ali čist-čist aparat SIGURNO nećeš kupiti kod njih ...

KRAJ!

A GDE si to video da ja hocu da je uzmem za 30% manju cenu od MRSP?Ja NISAM rekao da trazim najjeftiniju (sto je po MS-u 300 eura) vec da je u fulu!?A ni oni je nemaju pa ne znam kako si izracunao tih 30%???
Pozdrav ,)
 
Iznenadio sam se lepo opremljenom radnjom,koja ne izgleda kao supa puna prasine i paucine.
Vidis, dobro da si ovo pomenuo... meni je upravo tako izgledala.

Dobro, bez prasine i paucine, preterujem... brisu to, vidi se.
Lepo uredjena,telefon je dosao posle podne zvao sam ja da proverim,a nisam uzeo telefon od komsije,nego sam isao u njegovu radnju.
Pravo da ti kazem, ne bi me zacudilo da bi ti, da si zaista OTISAO do radnje za taj telefon, rekli kako su "upravo, pre par minuta, prodali i taj primerak"...
Kao drugo u Telekomu+ se daje garancija i na hardware,dok kod ostalih radnji je samo na sw.
Ne u onim radnjama gde ja kupujem.
Godinu dana, na software i hardware.

Nego, da ta "garancija na hardware" nije mozda od onih "da, garancija vazi i na hardware, ali ne vazi za ekran, tastaturu, kameru, flet, karticu..." ?
Kazes CAR da je ona kod Beogradjanke socijala,pa ja ne znam onda ti si onda bio pijan kad si usao u radnju.Dosta ljudi je uzelo kod njih telefon i svi su bili u full pakovanju,sa original kutijom.
Izbegavam da pijem kada idem u kupovinu telefona... da je tako, mozda bi mi ta radnja zaista i licila na nesto.

Ne znam samo kakve li si ti to radnje vidjao, kad ti je ova *krajnje socijalna* licila na "lepo opremljenu radnju". Mislim da bih mogao da ti navedem bar pet radnji koje izgledaju bolje od te. (izgledaju - ulivaju poverenje)


A tek to za full pack sam siguran da nije istina. Neki telefon mozda i prodje u full-u, ali vecina, ili ne daj boze svi - nema sanse.
 
Poslednja izmena:
ajd onda posto kazes da si posetio mnoge i da mnogo daju i na hardware nabroj te radnje i mi da znamo,ja znam samo 3 najvise radnje.Kazes da pise da vazi i na hardware,a posle dole pise ne vazi na ekran... nije to ne pise,ja sve radnje koje sam obisao sve su bile socijalne,kad krene da mi vadi telefon ispod pulta pa kad krene da rovari punjac i opremu po nekim kutijama i da sve uparuje.Nabroj i te sto bolje izgledaju da cujem,pa posto treba da uzmem novi telefon da prvo u njih odem ;)
 
Ajde da kazem da sam kupio E1000 u mobillwood-u.Nije se kvarila preko godinu dana ali mi je ispadala nebrojeno puta tako da sada imam problem sa razgovaranjem...Dzojstik za ovaj model sam jedva nasao u prodavnici i servisu Pronto u Cumicevom.Preporuka za servis ali su zato skupi.A sto se tice samih radnji ovo je moje misljenje-Sve sem ovih distributera prodaju mobilne svakakvog porekla.Ako neko nadje recimo N70 original u fullu za 250e taj je srecnik ili su prodavci glupi.Sve ima svoju cenu.No pre tri meseca bio sam zagrejan za 6630.Ma skoro svi su prodavali onaj skidan sa tim mreze.Znaci neki to rade elegantno i daju garanciju(znaci imaju debele veze) dok drugi nastoje da prodaju proizvod i da te vise nikada ne vide.Medjutim evo sta mi se jos tada desilo:U TC Zeleni Venac na spratu postoji neka budzak radnja,ne daju cak ni da se pogleda mobilni,bukvalno ih vade iz kese.Rekose mi:"Prvo kupi pa onda mozes da pogledas".Znaci ti su najveci crnjaci bez neke pozadine.Onda sam na Terazijama prosao kroz neki tunel i usao da se raspitam a ovaj je hteo da mi uvali koriscenu 6630.Life timer na 30minuta.Jos jedna dosta poznatija radnja na Terazijama je imala koriscen 6630 ali par minuta.Od tada sam stekao bas neku odbojnost prema njima.Medjutim nailazio sam i na nove telefone.Znaci svi oni muvaju nesto.Samo zavisi sta ce ko da ubode.Najbolje je da ovi nasi glupi operateri nude povoljnije pakete.Ali za sada ga bas bezobrazno deru.
 
A GDE si to video da ja hocu da je uzmem za 30% manju cenu od MRSP?Ja NISAM rekao da trazim najjeftiniju (sto je po MS-u 300 eura) vec da je u fulu!?A ni oni je nemaju pa ne znam kako si izracunao tih 30%???
Pozdrav ,)

Mobilni svet NIJE referenca za cene legalno uvezenih telefona. To se valjda razumemo ... A ti si rekao:

Razmisljam da uzmem E61 kad utopim iPod,gde su mi najbolje sanse da uzmem telefon sa ful opremom,nije mi mnogo bitno da li je sa TIM mreze ili cist,mada ako ima cist a nije mnogo skuplji onda recite gde,preporucite mi radnju posto nisam ni blizu BG-a da odem da vidm sam!?
Za Telekom+ su mi vec rekli da je jedna od radnji koja skoro redovno prodaje svoje telefone u fulu i to cesto NEskidane sa mreza,ali oni nazalost u cenovniku nemaju E61 tako da mi treba alternativa?
Pozdrav ,)

Kako očekuješ da aparat dobiješ po ceni koja je daleko niža od maloprodajne kod legalnih uvoznika i njihovih distributera, a da je "NEskidan" sa mreže? Ko to na svetu prodaje "vanilla" telefone (open market, nezaključane) na komad po ceni nižoj nego što ih NOKIA daje na hiljade i desetine hiljada?

Inače ... što se cena tiče, malo zdravog razuma i osnovnih ekonomskih pojmova, ajd'mo ovako:

Mobis/Alpha Copy/Mobilecomm Balkan uvozi aparat u zemlju. Obzirom da su ovlašćeni distributeri kompanije NOKIA i da za to imaju dozvole, odobrenja, papire, oni su praktično partneri kompanije NOKIA u Srbiji. NIKO u Srbiji ne može da ima bolje nabavne cene od njih. NIKO! Tačka.

Onda dođu kod Telenora/Telekoma i krenu da nude svoje usluge, dostavu, garancije, servis, drkanje sa carinom i RATELom itd. U zavisnosti od količine i načina plaćanja koje dogovore sa operaterima, ugrade se u cenu. Naravno, nije svejedno da li uzimaju stotine ili hiljade komada (ili desetine hiljada?), ali ni operateri ne mogu da dobiju bolje cene nego što ih dobiju distributeri.

Dileri robe (pošto Alpha Copy ne radi maloprodaju aparata) dobijaju lošije cene nego operateri, jer CT ili Manhattan sigurno ne uzimaju tolike količine kolike su uzeli Telenor/Telekom.

Na sve ovo dodaj 15% carine i na to još 18% PDV-a (35.7%, nije prosto sabiranje!), što plaćaju svi, pa, na ovo sve dodaj još i maržu koju prodavac (CT, Manhattan ...) ima i onda dolazimo do CENE.

E, sad ... uradi sve unazad (oduzmi maržu, pa porez, pa carinu) i doći ćeš do nabavne cene. I onda, ako je cena na MS niža od nje, kako zamišljaš da pazariš aparat koji je legalan?
 
ajd onda posto kazes da si posetio mnoge i da mnogo daju i na hardware nabroj te radnje i mi da znamo,ja znam samo 3 najvise radnje.
Nisam ja rekao da sam posetio mnoge radnje, bar ne u ovom thread-u (a inace jesam... nazalost), vec da u radnjama gde ja kupujem telefon za sebe, garancija vazi godinu dana, na hardware i software.

Recimo, Quadra Communications je jedna od takvih radnji. I zaista ispunjavaju svoju garanciju, bez ikakvih problema, natezanja, "zakonskih 45 dana cekanja" i slicnih gluposti.
Kazes da pise da vazi i na hardware,a posle dole pise ne vazi na ekran... nije to ne pise,ja sve radnje koje sam obisao sve su bile socijalne,kad krene da mi vadi telefon ispod pulta pa kad krene da rovari punjac i opremu po nekim kutijama i da sve uparuje.
Ma znam to, nagledao sam se i ja toga... takve radnje sve redom treba zatvoriti!

Ne mogu sad da pisem ponovo, imas u jednom thread-u moje iskustvo od prosle zime kada sam kupovao telefon, pa sam kupio Halo Oglase i zaokruzio nekoliko firmi, cisto se vodivsi po velicini oglasa, njegovoj formi i tome... u prevodu - koji mi se oglas svideo i delovao dovoljno ozbiljno, te radnje sam obisao :)
Evo, ako te zanima: http://www.benchmark.co.yu/forum/showpost.php?p=775512&postcount=16
Nabroj i te sto bolje izgledaju da cujem,pa posto treba da uzmem novi telefon da prvo u njih odem ;)
Nema problema, ali najpre da razjasnimo jednu stvar: jel' ti mislis da kupujes taj telefon po najnizoj mogucoj ceni koju nadjes na mobilnisvet.com?
Jer, ako je tako, onda nemamo o cemu da pricamo.

Ako pak nije tako, navescu ti par radnji koje bih svima preporucio. Sad, sve ove radnje su skuplje od one sume sa mobilnog sveta poput Logic Trade-a, Logic shop-a (dve odvojene firme, koliko ja znam!) i ostalih koje su UVEK najjeftinije, o kojem god telefonu da je rec... a i inace se razlikuju u 5 evra.

U prvom redu, to je vec pominjana Quadra Communications (YUBC, Bulevar Mihaila Pupina 10e i novi Merkator, Bulevar umetnosti 4, www.quadra-com.net). Izuzetna radnja, jako ljubazni radnici, mozes da cackas telefon do mile volje... autorizovani distributeri za SE, Nokiu, Samsung, LG i Sagem, garancija godinu dana na ceo telefon.
Nazalost, imao sam prilike da se uverim u to sta sve spada pod garanciju... naime, crkavala mi je memorijska kartica dva puta. I oba puta sam isao kod njih, bilo je "dobar dan" - "dobar dan", - "crkla mi je memorijska kartica", - "nema problema, dacemo na servis". Niko nije postavljao pitanje oko toga (mada sam ja licno bio malo skeptican, ipak je kartica u pitanju, nije neki osnovni deo telefona, mogli su da mi kazu da to ne spada pod garanciju), sve je bilo zavrseno za nekih 10-ak dana u proseku (prvi put oko 2 nedelje, drugi put za 6-7 dana)... a pritom sam i dobio drugi telefon na koriscenje.
Takodje, ako te zanima da procitas: http://www.benchmark.co.yu/forum/showpost.php?p=912311&postcount=26

Potom, CT Shop-ovi (njih i sam znas gde ces naci, imas jedan u novom Merkatoru, kad vec ides do Quadre ;))... oni jesu skuplji, cak i skuplji nego Quadra... ali znas da ces dobiti legalan telefon, u full pack-u, sa garancijom od godinu dana.

Sto se mene tice, dopada mi se i Royalton, deluju kao krajnje ozbiljna firma, radnja im je mozda i najbolja koju sam video, telefoni u originalnim kutijama, full pack... medjutim, oni su skoro uvek najskuplji, to valja napomenuti. Ali, ako se vec insistira na full pack-u, a nema ni u jednoj od navedenih radnji...

Zatim, tu su i dve radnje koje bih takodje preporucio, ali sa malom zadrskom... zadrska zato sto kod njih ima i telefona u full pack-u, ali i onih u budjavim "Mobile Phones" kutijama... kao i zbog garancije od 6 meseci. Rec je o Mobillwood-u (Vojislava Ilica 51 i TC City Passage, http://www.mobilnisvet.com/mobilni-cenovnik/1/Mobillwood) i vec pominjanom Media Mobill-u (TC Millenium, lok. 23, http://www.mobilnisvet.com/mobilni-cenovnik/31/Media-mobill). BTW, da napomenem, ne znam kolika je garancija u Media Mobill-u.
Ali dobro, ovo su pak radnje koju su ili medju jeftinijim ili su pak "zlatna sredina" sto se tice cena na mobilnisvet.com... nisu "pricey" poput Quadre i CT-a. Samo treba proveriti za telefon koji te konkretno interesuje da li dolazi u full-u (mene recimo zanima W850i, i najverovatnije cu ga kupiti u Media Mobill-u, jer je pre svega cena zaista dobra, znam da dolazi u kompletnom pakovanju... a i u Quadri ga jos uvek nema ;))


Eto ti... to su moje radnje za preporuku. Samo treba da izvagas, vidis sta i kako... i vidis koliko para imas :)
 
Quadra Communications ,jako dobra i lepo opremljena radnja,a i najskuplja.
CT shopovi takodje jako skupi.
Royalton takodje.
Mobillwood je jako dobra i povoljna radnja,i negde na sredini sa cenama.
Media mobile je isto tu negde u sredini sa cenama.
U svim radnjama sam bio osim u royalton-u,ja licno da bih kupio takav legalan telefon morao bih da skupljam i stekam pare jedno 3 godine,tako da ja uzimam u radnjama koje prodaju jeftinije telefone,ali gledam da telefon en bude sa neke mreze,i da bude full oprema.k750i koji sam uzeo kod komsije u radnji,je bio medju jeftinijima tada,najniza cena je bila oko 225 ja sam dao 245e,telefon nije bio sa mreze,u full opremi i kad sam trazio da vidim telefon on je izneo original kutiju i izvadio odatle telefon i spakovao u neku njihovu kutiju.Cek jel ti govoris za logic trade i logic shop da su dobre ili lose,ja ne znam neki ih hvale neki ne.A one su uvek negde na pocetku sa najnizim cenama.Takodje radnja koja me je jako iznenadila je Roda mobil,oni u svojoj radnji drze makete telefona koje mozes pogledati i sve jako lepo izgleda,kod njih je garancija 2 god e sad ne znam da li je i na hardware.
Da li neko zna nesto o ovim prodavnicama:
Infotim
Sasa&Stevan Electronic
Marvel(cuo sam da je dobra prodavnica)
Pronto
Intercom

Hvala CAR na objasnjenju,ali za mene su prve tri radnje dosta skupe,posto su svi uzimali w810i(koji i ja planiram) u Media Mobill-u,gde je u full pakovanju,original kutiji,i nije sa mreze i niko nema problema verujem da cu i ja uzeti.
 
Nazad
Vrh Dno