Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Izmedju tog posta o fonly-u bilo je offtopic-a, Ne mislite da ce neko da gubi vreme i da bira sta se brise i sta ne, pa onda selektivno brisanje, ne lici ni na sta ceo thread.
 
Pomenuto je, legalnost prodaje i garancija, kao sastavni činioci prodaje u bilo kojoj prodavnici i koje su navedene. Kad je istaknuta prodavnica Fonly i za koju je rečeno da ispunjava sve zakonske odredbe koje štite kupca i uz to ima najpovoljniju cenu među legitimnim prodajama, obrisano je sve.
 
Sledeci put ce biti i poeni, sad je proslo samo sa ciscenjem. Ko voli, nek izvoli.
 
Znači ne može ovde, ako znate gde dajte neku sugestiju, gde na forumu da dam ponudu za kupovinu moba.
@Corvus Corax
da se nadovezem na tvoj post...

I ako sam samo par puta ovde postavio oglas, primetio sam da ljudi ovde daju previse poverenja u clanove foruma, mislim da je to pogresno i bezrazlozno.
ne znam odakle poverenje u nekoga koga ne poznajete, tj poznajete sa drustvenih mreza i foruma, to apsolutno nema nikakvu vrednost u realnom zivotu.
A gde si ovde postavio oglas?
 
Poslednja izmena:
Jedan broj prodavnica prodaje mobilne sa jednogodišnjom garancijom, što nije u skladau sa regulativom. Obratio sam se Samsungu i dobio spisak ovlašćenih prodaja i na njemu nema ni jedne prodavnice gde su cene osetno niže.
Pogledao sam KP oglase i primetio da ima telefona sa fiskalnim, sa istim datumom ispostavljanja i par sati pre postavljanja oglasa i drastično nižom cenom.
 
Naravno da nema kad je to "uvezeno" na ko zna koji nacin.

Na KP mozes da naidjes na telefone sa 2 god garancije od operatera sa sve fiskalnim jer gomila ljudi uzme telefon i proda ga odmah jer im prodaja telefona donese pare kao da su uzeli kredit u banci bez da uzmu kredit u banci.
 
Generalna preporuka je da se takvi telefoni, uzeti od operatera, kupuju od poznatih ljudi u slučaju da zatreba garancija.
Tačnije, ukoliko se javi potreba za ostvarivanjem garancije i zamenu telefona, to mora da uradi onaj čiji je ugovor sa operaterom.
Budući da je jedini smisao kupovine takvih telefona upravo domaća garancija, ispada besmisleno kupovati ako je ne možete ostvariti. Onda je bolje kupiti kod mađara
 
Jel ima neko neke informacije koliko je pouzdan taj fonly pošto vidim da nema mnogo iskustava na forumu?
 
Generalna preporuka je da se takvi telefoni, uzeti od operatera, kupuju od poznatih ljudi u slučaju da zatreba garancija.
Tačnije, ukoliko se javi potreba za ostvarivanjem garancije i zamenu telefona, to mora da uradi onaj čiji je ugovor sa operaterom.
Budući da je jedini smisao kupovine takvih telefona upravo domaća garancija, ispada besmisleno kupovati ako je ne možete ostvariti. Onda je bolje kupiti kod mađara
Hvala, ovo mi nije palo na pamet, znači uzimanje takvog primerka je ko i kod ovih što daju kvazi garanciju, jedino što je originalnost sigurnija.
Naime, razlika između cene za galaxy A55 u Finlyiju, i tek Gigtronu je jako velika u poređenju sa donjim cenama koje reklamiraju pojedine prodaje, 330e naspram 55.000, Fonly 51.000 Din. Međutim, za jeftin model A25, Fonly cena i kod ovih jeftinih je identična, 205e i 24.000Din. Dal je moguće da kod skupljeg modela već ima kopije, a da se pak jeftin ne kopira jer spada u nižu klasu.
Jel ima neko neke informacije koliko je pouzdan taj fonly pošto vidim da nema mnogo iskustava na forumu?
Kad se pročita ono, o nama, stoji da je to u stvari prodaja A1. Bio je neki potitivan komentar, ako i on nije obrisan po prijavi.
 
Hvala, ovo mi nije palo na pamet, znači uzimanje takvog primerka je ko i kod ovih što daju kvazi garanciju, jedino što je originalnost sigurnija.
Naime, razlika između cene za galaxy A55 u Finlyiju, i tek Gigtronu je jako velika u poređenju sa donjim cenama koje reklamiraju pojedine prodaje, 330e naspram 55.000, Fonly 51.000 Din. Međutim, za jeftin model A25, Fonly cena i kod ovih jeftinih je identična, 205e i 24.000Din. Dal je moguće da kod skupljeg modela već ima kopije, a da se pak jeftin ne kopira jer spada u nižu klasu.

Kad se pročita ono, o nama, stoji da je to u stvari prodaja A1. Bio je neki potitivan komentar, ako i on nije obrisan po prijavi.
Ja sam kupila slusalice, sve je proslo ok, stigle su brzo, iako se porucuje onlajn stigao je papirni racun u paketu. Da, pise da je to ustvari A1 Srbija. Sad sta ce biti ako mi zatreba da reklamiram, nemam pojma.
 
Nazad
Vrh Dno