Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Inter.com je sranje od radnje! Izvinjavam se na rječniku, ali stvarno su ga pretjerali. Kupio sam 6510 kod njih i uvale mi očigledno polovan telefon, jer mi od prvog dana nije radio bus za komunikaciju (to mi je potvrdio drugar serviser). Poslije toga ganjam mjesec ipo dana da donesem telefon na servis, ali stalno je problem sa serviserom. Onda mi rikne baterija, a uvale mi Maxcell kao: "On sad pravi baterije za Nokia telefone.", a kad sam došao poslije 5 dana i rekao da mi baterija drži 24 sata, onda je bilo: "Nije moguće.". Na jedvite jade mi daju drugu bateriju, ali ni ta se nije proslavila. Tu sam platio 800 dinara, a drug mi proda original Nokia bateriju za 600 dinkića. Ona Maxcell je držala 3 dana prvih 3 mjeseca, poslije toga po dan do dva. Ova Nokia je držala 4 dana prvih 6 mjeseci, a sad po 2-4 dana zavisno od korišćenja.

I ko reče ranije za Magic Mobile - ubjedljivo su najbolji. Kupio sam Motorolu V547 kod njih i dobio garanciju na čiotav telefon (hw+sw). Kad sam pitao sa novu verziju softvera, ribica mi reče: "Ako možeš da nađeš novi softver UBACI GA SAM.". Ja pitam za garanciju u tom slučaju, kad će ona meni: "Garancija ti vrijedi i ako sam ubaciš softver.". Jesu malo skuplji, ali i vrijede toliko.

Pozdrav.
 
Ja rekoh za Magic Mobile... ma cim udjes u radnju sve ti bude jasno... kulturiska...
 
Evo moje ocene firmi sa kojima sam ja i moji prijatelji imali posla do sada:

Ubedljivo najgora je bila ona firma u skadarliji u tc koja je menjala ime i vlasnika na godinu dana. Kupim fon kod njih, crkne vibracija odem tamo isti lik, isti prodavac, ja pitam za popravku on kaze da je sada to nova firma i da garancije od stare ne vaze!.

Kupovao sam u mobtrendu par telefona i kao sto sam negde gore napisao nisam imao vecih problema, recimo zamenili su mi bateriju za mpx200 koje nigde nije bilo u roku od pola minuta i dali mi original koja stvarno dobro drzi, za spikerfon sam duze cekao nekih mesec dana, ali je ipak zamenjen (mada nisam ih nesto ni jurio u tih mesec dana da ne gresim dusu jer nisam bio u bg-u), isto tako dali su mi popust kada sam uzimao 2 ista telefona. Mada na osnovu iskustva drugih ljudi kapiram da se oni vode po oprobanom principu, ako imaju rezervne delove sve je super, ali ako nemaju bog da ti je upomoc.

U roamingu moj drugar uzeo jedan telefon i imao problema sa softverom i sve je proslo ok, mada mi se neko zalio da su mu uvalili polovan telefon i pravili se ludi kada je hteo da ga vrati!

U connectu,handy landu, intercomu, infotimu uzeto vise telefona svi radili perfektno, tako da ne znam kako stoje sa garancijom.

Dakle ljudi stvar je u tome kako vam zapadne. Sa istima firmama totalno razlicita iskustva. Svi uvaljuju i rade na crno i to je cinjenica. Naravno to se odnosi i na servis, ako imaju deo rado ga zamene, ako ga nemaju zavlace vas na sve moguce nacine... Pravila nema, cista sreca...
 
Srdjan je napisao(la):
Ovaj potpis ti je najjaci!!! Ko ti je to rekao???

Ma neki baja u nekoj firmi koja hvala bogu mislim da ne radi. Valjda city mobil ili tako nesto u nikole spasica je bila... Ako je za utehu, to mi je rekao jos kada se bt tek pojavljivao na telefonima...
 
Poslednja izmena:
Moj ortak je dobio (od caleta) telefon iz Svice, direkt od Swisscom-a, kao poklon sto je pricao mnogo. Nije skinut sa njihove mreze i radi savrseno :lol: Radi se o Nojia 7610 telefonu


sve poshvale za Swisscom :d
 
I moja 6680 je sa Swisscom-a i takodje nije potrebno dekodiranje tako da ako imate nekog i Shvici samo napred... :D
Pozdrav ,)
 
BozicBata je napisao(la):
Manje vise vecinu radnji treba izbegavati jer se desava da prodaju polovne telefone i telefone dekodirane sa stranih mreza. Radnje u BG koje mogu da pohvalim da prodaju original telefone u full pakovanju su Positive u TC Piramida i u Zemunu, Mob Star i Media Mobil u TC Millenium u suturenu

Sta ti znaci to "full pakovanje"? Valjda mislis original? :trust:
Inace Media Mobil ne prodaje telefone u originalnom pakovanju. Ko ne veruje nek pozove.
 
rodiger79 je napisao(la):
Sta ti znaci to "full pakovanje"? Valjda mislis original? :trust:
Inace Media Mobil ne prodaje telefone u originalnom pakovanju. Ko ne veruje nek pozove.

? Kod njih sam kupio nokiju 3230, full pakovanje (original kutija, sa IMEI brojem, hands free, uputstvo na nemackom, kutijicu u kojoj je bila memorija, punjac, i telefon).
 
Danas sam bio u Intercom-u da kupim telefon i kad sam zatrazio fiskalni racun covek mi je rekao da ne moze da mi ga da?!?! :mad: Kaze onda bi cena bila mnogo veca. :wall: Hteo je da mi napise onaj racun iz paragon bloka. A fiskalna kasa ispred mene. :d Inace telefon je delovao nov.
I jos nesto...taj Magic Mobil, pa ne mogu nikako da ga nadjem??? Postoji u tom istom trznom centru jedna jedina prodavnica pod nazivom "Magic Line". Kad sam pitao onu ribu preko telefona da li su se oni ranije zvali Magic Mobil samo sto mi nije spustila slusalicu. Ako su to oni zasto su promenili naziv? :zgran: Znaci jedno veliko upozorenje za ovu prodavnicu!
Ajde, dajte predloge za stvarno dobre prodavnice
 
rodiger79 je napisao(la):
Sta ti znaci to "full pakovanje"? Valjda mislis original? :trust:
Inace Media Mobil ne prodaje telefone u originalnom pakovanju. Ko ne veruje nek pozove.
Licno sam kupio Nokiu 6630 u originalnoj ambalazi i nije skidan sa mreze. I to sve po prihvatljivoj ceni. Ajde nadji bilo gde takav telefon a da je po ceni priblizan ovima sto se prodaju u svim radnjama ( + svi su skidani sa neke mreze, uglavnom TIM).
 
Sve najcrnje za Mobtrend. Kupio sam kod njih Motorolu E398,kojoj je ekran crkao posle mesec dana. Nakon jedno mesec dana zavlacenja,njihov odgovor je da im je zao i da potrazim na drugom mestu? :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

LOL,sad sam video da sam zamalo umesto Mobtrend postovao Blackmobil. :d
 
Evo i jedno totalno drugacije iskustvo.
Ja recimo nikada u zivotu nisam kupovao telefon u prodavnici, vec uvek
preko malih oglasa od ljudi koji ih donose.
Jeste rizik, i svestan sam toga, ali ja dosad u zivotu nisam imao nijednu reklamaciju.
 
Nedavno sam kupio telefon u tc milenijumu u prizemlju, i zadovoljan sam i uslugom i cenom i kvalitetom. Ne znam kako se zove ali nema da promasite. Cim udjete iz kneza, dole desno u uglu (gledano od ulaza)
 
Recimo nije losa fora kupovati od ljudi koji donose, mada stvarno ima rizika, ali oni daju garanciju i ako su dugo u poslu ne isplati im se da se zezaju jer sve rade na preporuku, a dobar glas daleko se cuje a los...
poz
 
rodiger79 je napisao(la):
Sta ti znaci to "full pakovanje"? Valjda mislis original? :trust:
Inace Media Mobil ne prodaje telefone u originalnom pakovanju. Ko ne veruje nek pozove.

Kod njih kupljena Motorola V635 , original pakovanje.
Sutradan primeceno (petak) da gubi mrezu i da baterija traje samo par h.
U ponedeljak vracene pare uz izvinjenje sto nisu imali vise isti takav aparat da ga zamene jos u petak.

Sva preporuka za Media Mobil.
 
jaksaM je napisao(la):
Nedavno sam kupio telefon u tc milenijumu u prizemlju, i zadovoljan sam i uslugom i cenom i kvalitetom. Ne znam kako se zove ali nema da promasite. Cim udjete iz kneza, dole desno u uglu (gledano od ulaza)

To je maloprepomenuti Media Mobil.

Ovo im je "sajt":
http://www.mobilnisvet.com/mediamobill
 
Poslednja izmena:
moj matori je kupio par telefona u Mobilwood-u na Krstu... koliko ja vidim zadovoljan je :)
 
Uzeo sam telefon u Intercomu na Terazijama 24
Moj savet je: Nemojte se zeznuuti ko ja
Pozdrav
 
U Handy land-u (Prizrenska) sam pre više od godinu dana kupio dva SE telefona. Kada sam jedan otvorio (kod kuće) video sam da je oštećen (nestručnim otvaranjem). Vratio sam se i telefon su mi odmah zamenili uz izvinjenje.

U servisu (preko puta radnje) su mi besplatno ugradili srpski meni.

Drugi telefon je imao grešku u SW (resetovao se prilikom uspostavljanja BT konekcije). Odneo sam ga u servis, skuvali su mi kafu i za petnaestak minuta problem je bio rešen.

Od tada oba telefona rade bez problema.
 
hmm, "nesto vec" mobil u trznom centru milenium, u suterenu pazario telefon sve sa kontaktima i sms-ovima nekog slovenca... pozitivna stvar je da nisu pravili problem oko zamene za drugi...
 
ja sam kod njih uzeo 6630 pre neki dan. Njihova kutija, njihovo uputstvo, sve ostalo "original"... Mislim, telefon jeste original, baterija je original Nokia, sto je odlicno. Zaboravili su biti da mi daju handsfree, ali sutra kad sam otisao bez frke su mi dali to...

Inace dok sam kupovao telefon nekoj zeni su pokusali da zavaljaju polovan LG neki...
 
Meni nije jasno zasto je ovakav thread dozvoljen??????i to od strane prilicno diskutabilne politike i administracije koja stoji iza ovog sajta!!!(npr. mali oglasi!?!?!)
A ovde je najlake REKLAMIRATI FIRME i kompanije!i to ce biti sigurno iskorisceno!
Bio bi lep JAVAN ODGOVOR bez brisanja ovog posta jer mislim da je pitanje legitimno!
 
Dozvoljen je jer je koristan i nije u sukobu sa politikom foruma.

Vrlo se pazljivo prati da li se proturaju reklame ili se iznose samo licna pozitivna i negativna iskustva.

Pozdrav!
 
Ja bih svoj "pozitivan" glas dao MyPhone-u jer su ljudi maximalno korektni.
Dok bih "negativan" glas dao radnji koja se nalazi u Njegosevoj(ne mogu da se setim imena) i takodje radnji koja se nalazi na raskrsnici Kneza Milosa i Kralja Milana(takodje ne mogu da se setim imena :))...oni em sto su neljubazni i drski nego su i lopovi!
 
jaksa je napisao(la):
Dozvoljen je jer je koristan i nije u sukobu sa politikom foruma.

Vrlo se pazljivo prati da li se proturaju reklame ili se iznose samo licna pozitivna i negativna iskustva.

Pozdrav!
Pa dobro, onda. I sam sam imao slicne nedoumice kao i boxer, ali slazem se da je tema korisna za nas kupce.
Negativnih iskustava sam imao dosta, ali moram pohvaliti high fly u novosadskom podzemnom prolazu. Kupio sam nekoliko telefona kod njih, sto sebi, sto zeni, sto sa ortacima, i ne znam da je iko imao problema sa aparatom. Cini mi se da imaju sposobnog hakera.
Od konkurencije su skuplji u proseku desetak evra, ali uvek daju SVE sto uz telefon ide. Kad sam recimo kupovao nokiju 5140, dobio sam uz ostale stvari i originalne sluske (mnogo bolje od standardnih), lupu, i pistaljku :p Na pitanje koji ce mi to, odgovor je bio pojma nemamo, al to ti formacijski sleduje. U gotovo svakoj drugoj radnji prodavac ti da telefon, pa onda babra po jednoj fioci dok ne izvuce punjac koji pasuje, pa onda po drugoj dok ne nadje slusalice, pa uputstvo, i sve to trpa u istu kutiju. Ovde je, eto, ipak malo drugacije.
 
pa evo ja sam kupio telerfon u roamingu i evo imaga vise od pola godine i ne zeza kada sam ga ja kupio bio je najjeftiniji u celom beogradu u toj radji i to je bio jeftiniji i 50 evra od prve sledece najniz cene i jos nesto boi je nov kada sam a kupio
 
ja sam u tehno systemu ili tako neko ime, ulicica kod depoa, kupio z600 pre recimo godinu dana.
em sam dobio telefon sa necijim kontaktima, em je posle 3 meseca poceo da se pali/gasi svojevoljno, gubi mrezu i sl.
naravno od garancije nista, posto prema njihovim pravilima, flat kablic i ne mogu da se setim sta jos ne ulaze u garanciju, kao ni displej, tastatura, baterija...
ma uzass
 
U TC Milenijum postoje dve prodavnice ...
na koju mislite?
u suterenu ili u prizemlju, ulaz iz Kneza Mihajla ... pa desno
ovi "desno" cine se OK, dok se isto ne moze reci za "suterence"
 
"Suterenci" = media mobil,
iz licnog iskustva mogu da ih preporucim.

Pisao sam i zasto.
Molim da ne iznosite pausalne ocene vec ako imate nesto da kazete potkrepite to i konkretnom pricom o pozitivnom ili negativnom iskustvu.
 
Nazad
Vrh Dno