Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

pod "originalan" mislis na neobelezen i otkljucan mob?
Pa stavio je navodnike, jasno je na šta je mislio. Ja ne vidim nikakav smisao u tome da mob platim 2-3 puta više samo zato što je, navodno, nedekodiran. Meni je dovoljno da radi. :d Evo, ta quadra, mobilni koji drugde košta oko 150€ kod njih je 270€. Meni je to prevelika razlika u ceni, a ne vidim da zaista nešto dobijam za tu razliku.
 
Poslednja izmena:
Dobijas telefon koji nije skinut sa mreze, original pakovanje i dodatnu opremu koja uz njega ide,full garanciju na sve i izbegnute neprijatnosti sa raznoraznim tipovima koji su pre telefona prodavali benzin i koji ce te ubedjivati da ti je telefon ispadao, ili da si ga pokvario virusom.Sa druge strane taj telefon u Quadri ne moze da bude jeftiniji jer toliko manje vise kosta svuda po Evropi.
 
Poslednja izmena:
Dobijas telefon koji nije skinut sa mreze, original pakovanje i dodatnu opremu koja uz njega ide,full garanciju na sve
Ovde je više ljudi navodilo da su dobili svu dodatnu opremu i full garanciju i na dekodirane telefone, da se u odnosu na original jedino razlikovala kutija.
 
Isprobaj tu full garanciju kad ti se pokvari displej.
 
Poslednja izmena:
Garancija vazi na ceo hardver i softver! To ne ukljucuje: bateriju, displej (tj. ekran), masku, tastaturu, flet kabl, antenu i ostale delove. :p
 
Garancija vazi na ceo hardver i softver! To ne ukljucuje: bateriju, displej (tj. ekran), masku, tastaturu, flet kabl, antenu i ostale delove. :p
A jel uključuje popravku izloga razbijenog ciglom? :-devil-:
 
Zavisi - ako je mali-privrednik osigurao lokal i-od-tih-stvari, nista mu ne mozes ..
 
Garancija vazi na ceo hardver i softver! To ne ukljucuje: bateriju, displej (tj. ekran), masku, tastaturu, flet kabl, antenu i ostale delove. :p
... sto odma' implicira pitanje: a koji su to ostali delovi? :D:D:D:D
 
Pricao mi je jedan drugar inspektor da im se zalio neki vlasnik prodavnice racunara, da mu neka nezadovoljna musterija, vec par puta cela ulazna vrata zajedno sa stokom ukljucujuci i sve brave i katance , pokretnu resetku, blokiraju dvokomponentnim metalom.
I da moraju brusilicama da otvaraju vrata i resetke i sve katance i brave i da su mu vec naneli preko 10000 eura stete plus je imao 6 neradnih jutra, posto nisu mogli da koriste radnju.
Osiguranje mu je priznalo samo prva dva puta stetu.

Ali zanimljivo je da je kompletno sve bilo u dvokomponentnom, sve sto vam padne na pamet.

Zeznuto nema sta.
 
Meni nije jasno kako oni i dalje rade, prodavnice u centru grada prodaju telefone od 50 do 500€ bez fiskalnog a kioske i pekare pored njih zatvaraju jer ne izdaju racun za 50 dinara.
 
pa jasno je da kad kupis bilo kakav mobilni moras posle i da ga koristis, da zoves ili da tebe zovu, znaci placaces minute razgovora sa uracunatim porezom. Kad kupis kiflu u pekari jedino sto posle platis drzavi je racun za komunalne usluge :)

svi ti "sa mreze" telefoni su direktno od proizvodjaca, t-mobile, vodafone, naruce recimo 100k komada, a oni naprave jos par hiljada, kao visak, koji ide na ilegalno trziste. Slicno kao sa cigaretama koje su se svercovale pre par godina preko nase zemlje, direktno od proizvodjaca. Da je to nesto sitno, u smislu neki sitni kriminalci uzimaju mobilne na lazne licne karte, to bi se odavno zaustavilo... ali svemu dodje kraj :)

IMHO...
 
cale uzo nokiu n95 u mobilwoodu i mogu vam reci radnja je xtra lepo izgleda kulturni momci rade i nista ih ne mrzi sve dobijesh u paketu 300 nekih papira tako da mogu da je pohvalim a ni cene nisu loshe po meni sobzirom sta dobijesh...toliko od mene...
 
Roda mobil . Pozeska . Zaobici ih.... Ustvari ne znam ni da li rade vise ali kada su radili "uvalili" su mi ostecen telefon , verovatno polovan ali sam verovatno sam kriv jer nisam odlepio nalepnicu na ekranu krastavac. kupis nesto novo za poklon pa hajde sada da ne skidam i proveravam koliko je "koriscen" nov telefon ?!?
 
da li znate gde mozhe da se plati kreditnom karticom??? hitno mi je
 
Meni nije jasno kako oni i dalje rade, prodavnice u centru grada prodaju telefone od 50 do 500€ bez fiskalnog a kioske i pekare pored njih zatvaraju jer ne izdaju racun za 50 dinara.

Ocigledno je da im namerno gledaju kroz prste a pitanje je zasto? Neke radnje imaju fiskalne kase medjutim kucaju samo opremu, futrole i ostala sitna sranja a telefone drze ispod tezge.
 
Ma vi mnogo trazite. Kupujete mobilne po xxx evra ispod cene i josh trazite fiskalni rachun. Idite u Royalton - oni sigurno daju rachun. :D
By the way, fonovi su u BG-u mnogo jeftiniji nego u Nishu. Primer: Nokia N95 u BG-u koshta 415e, u Nishu je 480e, a u Royaltonu je 805e. Primecujete razliku? :trust:
 
Nije da tražimo fiskalni, nego se pitamo kako to prolazi... Očigledno neko na vrlo moćnom mestu u državi stoji iza toga.

Što se dekodiranih tel. tiče, verovatnije je da će duže trajati dva dekodirana nego jedan original (ako je original, ovo je Srbija). Evo, ja sam pre neki dan kupio dekodiran i bukvalno jedina razlika je kutija, sve je bilo tu, upakovano u originalnu ambalažu, uključujući originalan CD. Kako da znate kad kupite za duplo veće pare da samo za "originalnu kutiju" niste platili 300-400 evra više?
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta mislite o Logic shopu?
Hocu da kupim SE W950. Raspitivao sam se o radnjama koje ga prodaju na mobilnisvet.com i tamo mi nahvalise pomenutu radnju.
Pa njima sam se zahvalio i odlucio tamo da kupim telefon ali me interesuju vasa iskustva (ako ih neko ima).
Svaki komentar dobro je dosao.
Pozdrav
 
da li neko ima iskustva sa radnjom ViktorMob u zemunu???
 
Ljudi sta mislite o Logic shopu?
Logic Shop i ovde svi hvale (što nisi pročitao ovaj thread od početka, valjda 50x je spomenuta ta radnja?!). I ja sam tamo kupio. Koliko vidim, mnoge radnje ne žele da vam uključe tel. nego kažu nosite kući pa probajte. Devojka u Logic Shopu je pak sama ponudila da mi odmah ubaci SIM karticu, ubacila, uključila tel...

Jedino što je garancija sad sumanuta, 3 meseca na hardver, 12 na softver. Jasno vam je da igrate lutriju kad tako kupujete.
 
Poslednja izmena:
Logic Shop i ovde svi hvale (što nisi pročitao ovaj thread od početka, valjda 50x je spomenuta ta radnja?!).

Ok hvala na savetu ali stvarno nisam imao vremena da citam sve ispocetka (rado ali nemam vremena). Pa sam postavio pitanje.
Jos jednom hvala na odgovoru vasa iskustva i saveti mi mnogo znace pri odabiru prodavnice.
Pozdrav.
 
Kakva su iskustva sa Intercom-om na Terazijama?

Vidim da jos uvek daju garanciju od 12 meseci..
 
I mene interesuje isto vezano za Intercom, posto kazu da daju garanciju na komplet aparat - software/hardware 12 meseci (nadam se da nema onih stavki tipa - ne vazi za ovo, ne vazi za ono i sl ). Mala prcvarnica da ne kazem rupa :D al` imaju ok izbor, al` koliko sam video retko kad imaju nesto u full pakovanju i cuo sam od nekih ljudi da se cesto desi da "slucajno" ;) ne daju sve sto ide uz telefon npr "zaborave" da daju data kabl, sluske i sl... A ja treba u skorije vreme da kupujem jedan telefon za poklon i najverovatnije jedan za sebe pa se debelo dvoumim gde da pazarim uopste... Mobilwood mi je blizu i oni mi generalno deluju ok, a vidim i da su iskustva ljudi sa foruma, bar do sada :D, pozitivna (kod njih je garancija 6 meseci na komplet aparat kako kazu). Nadam se da je i tako u slucaju eventualne reklamacije a ne da bude varijanta sve lepo, divno, cvrkutavo :D a kad treba da se resi neki problem bude natezanje & zavlacenje...
 
MEDIA IN , blizu Slavije,

Prodali mi ukraden telefon, skinut sa Telenora , zvali me iz supa pre neki dan da dam izjavu.
 
Intercom zaobidjite. Ja sam kupio "novu" 6510 kod njih na kojoj data bus nije radio i imala je arapsku tastaturu... Od reklamacije ništa...
 
Tja, a njih sam pikirao... A ova fora za Logic Shop i 3 meseca garancije na hardware je bzvz...
Dakle, ima li neko sada da preporuči neku od ovih jeftinijih prodavnica, a da daju min 6 meseci garancije i da je poštuju, da daju full paket, da ne prodaju kradene i korišćene aparate, da su ljubazni i da pritom ne sanjam? :d
 
Nazad
Vrh Dno