Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Da,da. Win Win, MTS , VIP pogotovo priznaju garancije na polomljene ekrane. Izbace te kroz zatvorena vrata! Niko u Srbiji ne priznaje garanciju na skršen ekran ukoliko nije osiguran,a ko to radi? Tako da je meni dovoljna ova toalet papir garancija iz Logic Shopa od god. dana i 80 evra manje uloženog novca. Ni ove garancije od dve godine nisu od debljeg papira.
 
Uzeo bih Xiaomi Mi 8 64/6 kod Dragana iz Beograda na KP, piše u oglasu garancija 2 godine od generalnog uvoznika (PC Centar). Ovako kad bih uzeo kod Vladimira isti telefon me izađe 30e jeftinije ali pisana garancija od godinu dana. Da li vredi ta pc centar garancija tih 30e?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
S obzirom da "pisana garancija" od godinu dana ne znaci bas nista, ta od 2 godine od legalne prodavnice dosta vise znaci
E sad, 30e vise to sam odluci
 
Da li neko ima iskustva sa Nebojšom iz Subotice? Ima 1548 pozitivnih ocena na kp. Interesuje me iskustvo sa ostvarivanjem garancije kod dotičnog, s obzirom da na Xiaomi daje godinu dana garanciju.
Isto pitanje i za Super Shop iz Subotice.
 
Što se tiče tih sa KP i Xiaomi, pozitivna iskustva imam sa Ivan I. i Vlada. Ovaj prvi spusti cenu ako kupujete ponovo kod njega. Moguće i da sarađuju zajedno, Vlada me je jednom uputio na njega jer nije imao na stanju. Uvek na stanju imaju, nema problema ako ih cimate oko garancije, poklanjaju staklo gde odmah uštedim to što bi bilo nešto jeftinije 5e ako naručim iz Su. Ne volim da naručujem, putuje poštom i tumba se, kuriri su takvi kakvu su, rade za malu platu i odnose se prema paketima kao lopti za fudbal. Volim odmah da otvorim prilikom kupovine, da vidim odmah da li je u redu, ako nešto ne valja, odmah neka menja, a ne da se zezam i vraćam. Za redmi 6A Ivan I. mi je odmah na licu mesta dao drugi fon. Nije ni bitna ušteda 5-10e, mala je to cifra da se posle jurim sa nekim da li postoji ili ne, bitno je da ispoštuju to što piše oko garancije.
 
Pa s obzirom da ovaj ima 1500+ ocena na kp i da donosi sve što može iz mađarske kapiram da postoji.
Naručivao sam dosta telefona iz Subotice, nijedan nije imao nikakav problem, niti je kutija bila istumbana.
 
Да напишем да и ја имам позитивна искуства са Logic shopom, Први телефон S3 сам купио 2013 и данас ради једино му не ради usb улаз па не могу да га пуним. Други телефон Mi5, е са њим сам имао проблема. Прво се после пар месеци појавила нека флека на екрану однео у сервис и заменили ми екран али екран је био фаличан око оноих тач типки које светле је избајала светлост (види се у мраку) плус је једна та типка зезала, однео опет у сервис, заменили други екран, исто проблеми плус је екран био краћи за милиметар па је имао размак између кућишта, и на крају трећи пут су ми ставили као неки оригинал екран, који сам на крају разбио, телефон још ради имам понекад проблема са телефоном. Проблем је што код нас није било оригинал резервних делова а и телефон је тада већ био стар више од годину дана.
Logic продаје доста Xiaomi телефона и сервисер се усавршио за њихову поправку, док сам боравио у сервису ушло је више људи, већина не доносила баш Xiaomi телефоне, углавном разбијене.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Bas je pozitivno iskustvo, uvaljuju fuls ekrane, bas radnja za pozeleti.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima iskustva sa radnjom Telefonko1?Vidim na KP,prodaju Xiaomi telefone.Pise da daju fiskalni i dve godine garancije.
 
Sta mislite, da li ovaj laze?
Idem u inostranstvo pa sam mislio da kupim xiaomi note 4x, 5 plus ili 6(koji sam malopre video) da bi se obezbedio u slucaju da mi trenutni rikne, a sto je vrlo moguce. Neko je pre par meseci govorio da u My phone storu u TC Sremska daju racun i garanciju od 24 meseca. A kako primaju reklamacije? Ima li neko iskustva sa reklamacijama sa bilo kojom manjom radnjom u Beogradu? Ovde ljudi uglavnom hvale prodavnice kada im telefon odradi svoje bez kvara, a sta bi bilo kada bi doslo do kvara- ne znamo.
Koji su to stvarno pouzdani prodavci sa kp?

Evo da ti kazem, u my phone store sam, sada već davne 2013.godine uzeo zlatni lg g2, evo 5 godina već prošao svačije ruke, bio kod mene pa kod sestre pa kod keve... Radi kao i 1.dana. Rutovan je igrali smo se sa njim kao sa igračkom. Osim malo ogrebotina zadnje strane (kljucevi, sitan novac u džepu) telefonu ni posle 5 godina ne fali ništa. Meni su dali pisanu garanciju na 12 meseci tada i račun (pisani). Evo iskustvo sa Vipom posle toga - lg g5 (3x servis, burn in) samsung s7(2x servis - burn in), i evo huawei p10 opet krece burn in cekam da kupim nekog xiaomija pa da saljem ovaj u vip opet na servis. Nema pravila, osim sto sam stekao utisak da Vip daje krš telefone i svaki put je na servisu bio tačno 30 dana.
 
Ne znam da li je neko od vas pazario online kpd kupitel.com davno ste pisali o njima ali nista kpnkretno.
Telefon koji sam hteo da uzmem je 50e jeftiniji i to kod njih je verzija 128 GB a u radnji za tih 50e vise je 64 GB.verzija.
Kod "Madjara" je cena 280€+ dok je kod njih 255€ i to opet ponavljam,oni daju 128GB verziju telefona a Madjari 64!
Garancija kada sam zvao je 1 god na soft i hard....
Kazu originalni telefoni i originalno pakovanje,EU dobavljac i sve ae dobija sto je proizvodjac naveo i upakovao.
Ne znam sta da radim,molim za pomoc?
 
Da li mozda neko zna kojom kuriskom sluzbom salje Logic Shop? Jel moze neka preporuka za prodavca na KP za Xiaomi telefone?
 
Da li mozda neko zna kojom kuriskom sluzbom salje Logic Shop? Jel moze neka preporuka za prodavca na KP za Xiaomi telefone?

Šalju AKS-om.

Od svih stvari koje sam naručivao sa neta samo sa 3 puta imao problem sa dostavom i sva 3 puta je AKS bio kurir.

Podršku cekaš po 15-20 minuta dok se jave na telefon a i kad se jave ne dobiješ nikakve nove informacije već te samo skinu sa dnevnog reda.
 
Da li je originalno neotvoreno pakovanje telefona (nepokidane nalepnice na kutiji, celofanske nalepnice na telefonu, itd.) ikakav dokaz da telefon nije polovan, sa servisa, refurbished ?
Nameravam da kupim Honor Play preko KP ili ako se pojavi u Logicu.
 
Pozdrav, jel moze neko da mi preporuci neku prodavnicu online ili u Beogradu gde bih mogao da kupim original baterije za Sasmung Note Edge i Note 2, ako to jos uvek postoji negde?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Pitaj Promobi da li ima i Positiv line da li mogu da nabave i po kojoj ceni.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam uzeo sebi redmi note 5 64/4, ženi redmi 4x 32/2, a sinu redmi 5 plus 64/4. Svi smo zadovoljni, telefoni rade dobro, meni i sinu stigao poslednji update 10ka global. Sklopio ih šaomi, svaka mu čast. Pre ovoga sam imao Samsung J7. Ne moze da se poredi sa Xiaomijem, barem ovaj model. Live wallpaper, Bluetooth, WiFi, gprs, stalno koristim telefon preko dana, uvece baterija 60%. Sa Logicshop-om stvarno najlepsa iskustva. Ljudi ljubazni, izlaze u susret i najvaznije uvazavaju (ne daj bože) reklamaciju u potpunosti. Sin ispustio fon i naprso ekran. Radi i dalje ali bode oci. Zvao sam ih kazu imaju na stanju, zavrsava se u toku dana, tako da smo i tu pokriveni. :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Možda je glupo pitanje, ali da li je primerak za kinesko tržište? Nisam hteo da uzmem, jer je šteker za Kinu i brine me da neće raditi naš 4G, kao i postojanje GApps na ROMu.
 
U pitanju su global verzija, a 4G mi radi na obe kartice.
20a35691bea747317fcfe10a71384a57.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A kakav je šteker punjača? Kineski ili naš? I da li je tekst kutije i nalepnica na kineskom pismu?
 
Kad dodjem s posla stavicu slike kutije.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nadam se da će ovo pomoći.
3eeb281be8a12bbcd7ac682469bf074c.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li mi neko može reći kada se mobilni bez upozorenja isključi na oko 30% napunjenosti baterije da li je to loša baterija ili nešto u vezi sa napajanjem u mobilnom. U pitanju je Samsung Note3. Nekad se to desi na 20 i 20 i nešto %.
Prodavac baterije me ubeđuje da mobilni ne valja. Sad, mobilni ima već 5 ipo godina, pa nisam siguran.

Možda nije prava tema za ovo, pa nek oproste moderatori, pokušao sam ali nekako nisam našao pravu temu.
 
Poslednja izmena:
Štaznam, vrlo slični simptomi na GSIII. Zamenili bateriju, a problemi ostali...
 
Zamenske baterije koje prodaju kod nas su vrlo sumnjivog kvaliteta, imaju manji kapacitet od deklarisanog, ili se gase na 20-30%, brzo se prazne, crknu posle 6 meseci.
Sve zamenske koje sam kupio a da nisu original, što za telefone što za laptop, su pravile neki problem i crkavale vrlo brzo.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Pa, sad, ja baš nisam imao to iskustvo, iako nisam kupio bogznakolko zamensikh baterija.

Ali u ovom slučaju, isti simptomi su bili sa originalnom i zamenskom baterijom...
 
Ja sam imao to sa originalnom baterijom, ali tek kad je izgurala 3 godine.
Znači, kao što sam i pretpostavio, bačene pare.
Hvala svima koji su se javili.
 
Poslednja izmena:
Probaj rekalibrisati
Nisam proveravao sta sve pise u clanku, ali imas i one programe sto prate napon na bateriji i verovatno i oni mogu da kalibrisu bateriju. Mozda na xda ima kakav bolji savet.
 
Nazad
Vrh Dno