Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Sto se tice Logic shopa iz licnog iskustva imam samo pozitivne reči. Pre neku godinu sam kupio Xiaomi Redmi 4G i posle blizu godinu dana samo se ugasio, nije vise davao znake zivota. Zvao sam ih i tražili su da ga posaljem na popravku. Za manje od 10 dana se javljaju i kazu popravka nemoguca, a nemaju isti taj model na stanju, kazu onda, vracamo vam novac. Nisam verovao ali ljudi mi vratiše pare u roku od par dana sto je apsolutno bilo neverovatno za mene. Prosle godine sam ženi kod njih uzeo Redmi 4x, a ove godine častio sina sa Redmi note 5, a mene sa Redmi 5 Plus. Ljudi, telefoni rade besprekorno i bez mane su. Stvarno sam odusevljen njima. Da napomenem da sam iz unutrasnjosti i da su mi svi telefoni stigli pouzecem brzom postom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Sta mislite, da li ovaj laze?
Idem u inostranstvo pa sam mislio da kupim xiaomi note 4x, 5 plus ili 6(koji sam malopre video) da bi se obezbedio u slucaju da mi trenutni rikne, a sto je vrlo moguce. Neko je pre par meseci govorio da u My phone storu u TC Sremska daju racun i garanciju od 24 meseca. A kako primaju reklamacije? Ima li neko iskustva sa reklamacijama sa bilo kojom manjom radnjom u Beogradu? Ovde ljudi uglavnom hvale prodavnice kada im telefon odradi svoje bez kvara, a sta bi bilo kada bi doslo do kvara- ne znamo.
Koji su to stvarno pouzdani prodavci sa kp?
 
I mene interesuju prodavci sa KP za telefone.
Kakav je ovaj pc worpd sto se tice komponenti?
 
Poslednja izmena:
Imate Kidenceta sa bench foruma. On je legenda za Xiaomi telefone. Covek ce vam uvek pomoci sta god da je upitanju. Pre bih uzeo od njega nego iz Logic-a.
Da ne bude da ga reklamiram jer mi je prijatelj---> i meni ga je preporucio jedan forumas i uzeo sam tri (jedan meni i dva bratu) telefona.
 
Sta mislite, da li ovaj laze?
Idem u inostranstvo pa sam mislio da kupim xiaomi note 4x, 5 plus ili 6(koji sam malopre video) da bi se obezbedio u slucaju da mi trenutni rikne, a sto je vrlo moguce. Neko je pre par meseci govorio da u My phone storu u TC Sremska daju racun i garanciju od 24 meseca. A kako primaju reklamacije? Ima li neko iskustva sa reklamacijama sa bilo kojom manjom radnjom u Beogradu? Ovde ljudi uglavnom hvale prodavnice kada im telefon odradi svoje bez kvara, a sta bi bilo kada bi doslo do kvara- ne znamo.
Koji su to stvarno pouzdani prodavci sa kp?
"Ovaj" ne laže. :)

Neverovatno je da nikad nisam ni ušao u Logic, a imam prijatna iskustva (pošto nisam iz Bg) ali jednog dana svraticu sigurno. :)

Nikolo, ma kupi fon gde ti je volja, ja ti samo prepričavam moja iskustva.

Tvoje pare, tvoj izbor. ;)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
koji sam ja "srećković" pa su mi u logicu prodali xiaomi telefon sa već otključanim bootloaderom? verovatno polovan a naravno kao nov
 
Pa jel' pakovanje bilo otvoreno ili ne?
 
Oni koji nisu global moraju da se otpakuju, da im se otključa bootloader, a onda flešuje Global rom. Verovatno je to kod tebe slučaj, pmb.
 
Sta bi na kraju, jel ove manje prodavnice valjaju ili ne? Gledam da kupim A2 i cene se krecu od 190 do 350 evra za verziju od 32 gb. Za koliko moze da se kupi A2 sa 2 godine garancije?
 
Sta bi na kraju, jel ove manje prodavnice valjaju ili ne? Gledam da kupim A2 i cene se krecu od 190 do 350 evra za verziju od 32 gb. Za koliko moze da se kupi A2 sa 2 godine garancije?
Mislim da ti je bio 34k najjeftiniji sa 2 god regularne garancije. Čini mi se u vipu da je bio toliko kada sam ranije gledao. Bez ugovora naravno.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pa to je vec 300 evra i taj telefn onda i nije jeftin.
 
Pa to je vec 300 evra i taj telefn onda i nije jeftin.
Pa je l' hoćeš garanciju ili ne? Hahaha! I u pitanju 64GB u Vipu za te pare. :)
To ti je definitivno najpovoljnija opcija da kupiš nov sa dve godine garancije. Druga opcija ti je da juriš na KP uzete preko operatera. Tu ćeš proći jeftinije, imaš garanciju, ali treba da se iscimaš sa notarom oko punomoći da bi imao sva prava kao kupac ako dođe do kvara uređaja.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hocu sa garancijom, al prica je da taj fon nov kosta 200 evra i ja sam podrazumevao da je sa garancijom 2 godine kako je i po zakonu. I kako neko moze da prodaje u radnji a nema 2 godine garancije?
 
Proda ti kao reparirani uređaj, ili uređaj sa skraćenom garancijom (kao da si uzeo iz outlet shopa)


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Onda bolje od madjara uzeti nego kod njih.
 
Onda bolje od madjara uzeti nego kod njih.
Pa i to ti je bez garancije pa ti vidi šta ti više odgovara.
Ti u radnjama bez garancije su ili reparirana ili švercovani, kao i ti što se iz Mađarske šveraju prodaju na KP.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Au majku mu. Pa kad pre su stigli da ga repariraju kad je izasao pre mesec dana... :O

E bas sam mislio da kupim a2 i ne da mi se.
 
Proda ti kao reparirani uređaj, ili uređaj sa skraćenom garancijom (kao da si uzeo iz outlet shopa)


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

Za proizvode iz outlet shopa zakonska garancija je 12 meseci
 
Znam, to i koriste da ti prodaju sa smanjenom garancijom od 12 meseci.
Tako sve u Nisu prodavnice rade, nemaš nigde 2 godine garanciju, već jednu.
Dobiješ fiskalni, i neki njihov garantni list sa pečatom radnje.
Celo podzemlje (ispod Pobedine) a i ostale male radnje tako posluju, tj zakidaju.
Za nešto manje cene nego u win winu, ili gigatronu .
Može i sa 2 godine, ali je onda cena "veća".
Kada ga pitaš: zakonski minimum je 2 godine, kaže da on može i to da ispoštuje, ali je cena onda #znatno veca
Uglavnom, zanemariti te lokalne prodavce jer su to lopurrde, i kad već nisu ništa bolja opcija od mađarske garancije, treba ih zapišati I uzeti jeftinije kod madjara...
Oni nek prodaju polovne nokije i Erik's one....



Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Pozdrav!
Pričalo se ovde dosta o Logic Shopu ranije,kako ne valjaju i kako valjaju. Ja nisam iz Beograda, došao bih isključivo da pazarim Xiaomi MI A2 upravo u toj radnji (najpovoljniji su). Kakva je radnja danas? Vredi li dolaska u BG (60 km)
Sigurno je neko kupovao telefon kod njih u skorije vreme (2018).
Može neko nekakvo iskustvo da podeli sa nama.
 
Ja sam u Logic Shopu kupio supruzi Xiaomi Note 4X u novembru 2017, kolega je uzeo Redmi Note 5 letos.
Radnja ko svaka od tih malih radnji, daju ti godinu dana garancije, ne izdaju fiskalni već ti daju njihov blok račun i to je to. Suprugin telefon radi lepo, nije bilo potrebe za reklamacijom pa sa te strane nemam iskustva sa njima.

Možeš da kupiš telefon i čekovima na 6 rata ali je cena onda malo veća, oko 1000-1500 din veća u odnosu na one sa sajta u zavisnosti od cene telefona. Samo obavezno ako kupuješ kod njih nazovi da pitaš da li imaju telefon u radni i da ti rezervišu jer im na sajtu nekada stoji da nešto imaju a u stvari nemaju.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo da podelim moje iskustvo.
Juče odem u Logic Shop-u.
Bila je manja gužva u radnji. Rade tri devojke,prilazi jedna i ljubazno upita izvolite. Pitao da li imaju telefon Xiaomi MI A2,ona mene koja vas memorija zanima,ja kažem 6/128gb. Imamo, otišla je do ormara i izvadila kutiju. Kaže,sačekajte da koleginica završi za kasom pa ćete Vi. Ispred mene je devojka otvorila kutiju, proverili smo zajedno da li je sve u kutiji i da li je telefon sa tom memorijom. Sve je bilo ok. Dobio pisanu garanciju od god. dana i to je to. Prijatno i doviđenja.
Ja sam zadovoljan uslugom u ovoj radnji. Telefon radi i sve je ok.
 
Ja sam uzeo sebi redmi note 5 64/4, ženi redmi 4x 32/2, a sinu redmi 5 plus 64/4. Svi smo zadovoljni, telefoni rade dobro, meni i sinu stigao poslednji update 10ka global. Sklopio ih šaomi, svaka mu čast. Pre ovoga sam imao Samsung J7. Ne moze da se poredi sa Xiaomijem, barem ovaj model. Live wallpaper, Bluetooth, WiFi, gprs, stalno koristim telefon preko dana, uvece baterija 60%. Sa Logicshop-om stvarno najlepsa iskustva. Ljudi ljubazni, izlaze u susret i najvaznije uvazavaju (ne daj bože) reklamaciju u potpunosti. Sin ispustio fon i naprso ekran. Radi i dalje ali bode oci. Zvao sam ih kazu imaju na stanju, zavrsava se u toku dana, tako da smo i tu pokriveni. :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa sta je tu reklamacija lol?
I ugradjen je naravno original Xiaomi ekran?:D
 
Poslednja izmena od urednika:
uvazavaju (ne daj bože) reklamaciju u potpunosti. Sin ispustio fon i naprso ekran.
Gde ti je tu reklamacija? Naravno da će ti to rešiti kad ćeš platiti opravku. Hahaha! :D



Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I garanciju više nemaš zbog fizičkog oštećenja. :D
Sada imaš samo garanciju na novo ugradjeni ekran.
Bas su ti izašli u susret..


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Niste me razumeli. Naravno da niko ne daje garanciju na fizicka ostecenja, nisam ni mislio na to, jer to svi znamo. Kad kazem garancija mislim na sve ono sto pise u garantnom listu, tipa telefon se ugasi, crkne ploca ili sta vec i tad obicno ide zamena celog uredjaja. E sad, ono sto ne spada u garanciju, konkretno u mom slucaju ekran, moze da bude veliki problem jer postoji mogucnost da rezervnog dela uopste nema nigde u Srbiji. Zvao sam ih i oni ga imaju sto je meni olaksanje jer samo mi je vazno da spasim fon, da ne moram da kupujem novi. A ekran, koji ce da ubace je potpuno ne vazno, samo neka radi.
 
O da itekako je važno dal ce da pukne za nedelju dana opet.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ha ha, da, tako je. Ma samo nek ih krca tu je ćale da plaća. :D
 
Nazad
Vrh Dno