Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Ima li neko iskustva sa clanom "Bato" iz Subotice na kupujemprodajem? Ima 500+ pozitivnih ocena, ali koliko vidim ne daje garanciju na telefone. Mada pitanje i za ostale preprodavce iz Subotice i okoline koliko su im validne i korisne garancije.
 
Jel neko kupovao telefone od Tehnika Jovan iz Subotice 1000+ocene..cekam vec 17 dana,a reko je 4-5 dana(treba da mu stigne) , pa je posle reko jos par dana..
 
Kad god sam hteo da kupim nešto iz SU nikad nisu imali na stanju, uvek ista priča da se čeka 3-4 dana, ok naručim jer mi nije hitno i sačekaću 4 dana, ali posle čekanja od 7 dana otkazao. Ako toliko čekam da stigne i to ne ispštuju u startu kako su rekli, kako će tek garanciju da reše i ispoštuju? Od tada samo provreni na KP, za Xioami od Ivan I. i Vlada, brzi, ljubazni i imaju ono što reklamiraju. Vidim Ivan I. ubacio sa 24 meseca od uvoznika.
 
Svaka čast za Ivana sa kp. Ja sam od Vlade uzeo Xiaomi mi8, pozvao čoveka na telefon pitao ima li. Kaže on ima. Dogovorili se da dođem za sat vremena da kupim. 12 meseci je pisana garancija sa njegovim pečatom radnje koju ima.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi. Hteo bih da kupim xiaomi mi 8 lite, pa me zanima da li je bolje da ga uzmem iz prodavnica kao sto su "my phone store", ili sa kp?
 
Ja kupujem ili u regularnim prodavnicama ili na kp.
Te "kvazi" prodavnice izbegavam u sirokom luku
 
Kakvo iskustvo imate sa Tehnomanijom i mobilnim telefonima. Konkretno uzeo bi Iphone SE a nesto mi se ne uzima po Logic shopovima itd, ili je to sve isto? Hvala!
 
Tehnomanija telefone prosledjuje generalnim servisima i veca je sansa da ti uvaze garanciju nego logic shop.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Drugarica želi da kupi P30 sa kupujemprodajem, pa je zanima kod kog prodavca može da ga naruči. Ima li neko da je pouzdan kao Vlada i Ivan za Xiaomi?
 
Iz Subotice, je Smiljana pouzdana. I ima jos jedna od koje sam uzimao ali sad ne mogu da pronadjem u adresaru.
 
Poslao sam pre mesec dana telefon kupljen u Logic shopu na popravku, kvar na konektoru, prekida kada koristim QC3 punjač, običan radi. Mesec dana sam čekao popravku, u međuvremenu kada sam zvao da vidim šta se dešava serviser se izdrao na mene. Vratili mi telefon sa porukom Koristiti isključivo originalni punjač. Xiaomi Mi A2 se ne isporučuju sa QC3 punjačem, ali ga podržava, zbog čega sam kupio dva kućna i jedan za auto. Sad sam kupio telefon kod njih i više nikad. Mesec dana čekam pločicu da stigne iz Kine.
 
Ko je o.k.sakupujem prodajem za xiaomi sem vladimira.Da li ste kupovali kod 3xma?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja uzeo juce u logicshopu mi 8 lite sa fiskalnim i 2god garancije za 20800. Bez fiskalnog sa 6m garancije je 19800din. :?
 
Ne znam o čemu se radi, ali dobio sam racun, mogi da slikam kasnije

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ma ok bre. Nisam rekao da lazes. Verujem ti, nego mi bas mala razlika jer su neki pricali da je cena dosta veca ako hoces 2god.
 
Ne znam, ja otišao da kupim sa 6m garancije, kaze prodavacica imamo akciju za 20800. Pa pošto su dali i fiskalni, uzeo sam tu varijantu. Nadam se da ence zatrebati, ko zna koja je prica u pitanju [emoji849]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Važno je da imaš fiskalni. Koja god da je priča ti si zaštićen kao potrošač i možeš isterati svoje lakše nego bez fiskalnog. Bez brige, odlično si prošao.
 
Ko je o.k.sakupujem prodajem za xiaomi sem vladimira.Da li ste kupovali kod 3xma?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Kupio ja LG G2 u novembru 2013-e. Nisam imao potrebu da reklamiram.
 
Pozdrav svima. :)

Planiram da kupim Note 9, da li imate predlog gde kupiti?
Video sam da su i u Emiju i ostalim "regularnim" prodavnicama dosta pale cene (sa 100+k na 85k)...
 
Pozdrav svima. :)

Planiram da kupim Note 9, da li imate predlog gde kupiti?
Video sam da su i u Emiju i ostalim "regularnim" prodavnicama dosta pale cene (sa 100+k na 85k)...
Mene što se tiče samo legala. Ove sa KP i slične u što širem luku zaobilazim. [emoji846]
Za sada sa Džidžom imam najbolja iskustva. [emoji846]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zdravo :) Zelim da kupim iPhone 7+ 32GB, gledala sam cene na internetu i kao najnizu na sajtu mobilnisvet prikazuje mi oko 450e, i to u nekoliko prodavnica.
S obzirom na to kolika je cena inace, deluje mi previse dobro da bi bilo istinito, plasim se da su ti telefoni mozda koristeni, sa greskom, itd.
U pitanju su konkretno Gigafon, MobiCom Media, Belville mob shop, Marvelmobil, Viktor mob i Logic shop. Ima ih jos, sa neznatno vecim cenama, ali da ne nabrajam sad sve.
Ne bih da pogresim, pa me zanimaju misljenja na ovu temu. :type:
 
Ko je taj DZidza na kp? Ima li neko iskustva sa Sovranom na kp?
 
Pozdrav svima. :)

Planiram da kupim Note 9, da li imate predlog gde kupiti?
Video sam da su i u Emiju i ostalim "regularnim" prodavnicama dosta pale cene (sa 100+k na 85k)...
Boro javi i meni ako nađeš molim te.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno