Šta je novo?

Procena - ATi 7000 PCI 32MB DDR

dradule

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
206
Poena
620
Vec duze mi ovaj ATi BBA u PCI varijanti skuplja prasinu, pa me interesuje vredi li ovo sta (nema TV-out) ili da ga ostavim kao suvenir.
 
ja bih ga cuvao posto su pci graficke trazene, mada redi bar 10e (zbog flashovanja naravno xexe)
(i ja imam 1 ati mach64 2mb :D u pci izvedbi i cuvam ga za flash 9600 u 9600pro cim ode garancija)
Zamislite da se flash utility zezne i flashuje nju u 9600pro :d
 
Imam i ja jednu PCI karticu - Voodoo 3 2000 PCI. Cena im ne moze biti visoka, ipak su se ljudi "ponovili" plocama sa AGP slotom. Pa i taj polako odlazi u penziju :).
 
Poslednja izmena:
Da, ali je taj 7000 ipak klasa sa GeForce-om, bez obzira što je PCI... za neku mašinu 500-600 MHz, puna kapa...
 
Za masinu cca 500-600 Mhz verovatno ce postojati tu negde i AGP slot tako da... :) Ja Moju V3 ne dam ;) a ne preporucujem ni prodaju ATI 7000 PCI bez valjanog razloga za sitne pare.
 
Imajuci u vidu da PCI polako ide u penziju, ne vidim razlog zasto bi cuvao smece po sobi? :)
 
Za matore igre V3 je nenadmasan, a i kada je potrebno odraditi upgrade neko smece uvek dobro dodje privremeno.. Da ne pricam koji posao PCI kartica zavrsava pri flashovanju neke novije graficke :)
 
Ma, ipak cu je ostaviti, a mozda bi mogla posluziti da premosti socket 939 do kupovine PCI-ex graficke :smoke:
 
Nazad
Vrh Dno