Šta je novo?

Malo download-a

AutoDarkMode - aplikacija koja menja light i dark mode u windowsu u zavisnosti od vremena koje zadate (radi za razliku od gomile skripti koje sam isprobavao)

Lista vrlo korisnih aplikacija sa linkovima:

 
Poslednja izmena:
sto mislis tako ? npr Win11 Fix je jako dobar program za optimizaciju windowsa 11 sve sto se zabagovalo se fixa bez da trazis ista samo kliknes jedno dugme i to je to....
 
Ja sam posle poslednje instalacije Win11 sistem očistio sa ThisIsWin11 programčetom. Može da se eliminiše sva telemetrija i deinstaliraju sve nepotrebne aplikacije, što Bilijeve, što od drugih štetočina koje Bili gura u Vindovs.
 
Bilo bi dobro sa se u prvi post stave linkovi ili makar lista osnovnih programa potrebnih za windows posle svezih instalacija, za neko normalno funkcionisanje.
A mozda i posebna tema.
7zip, qbit torrent, microsoft office/libre office, nesto za pdf, plejer za muziku, plejer za filmove, codec pack...i tako dalje.
Cesto dignem sistem pa zaboravim posle sto stvari sta mi treba, pa onda op problem sta moze biti i vidim nesto je falilo.
Bilo bi lepo neka lista da se napravi i pinovati to.
I izabrati neke programe, sto ne ubacuju toolbar, svoje antiviruse (kao adobe acrobat onaj mcafee smaracki, nekad na brzinu ne vidimo i ne otvorimo 4 ociju pa nam poubacuju razna sranja)
Kao sto je meni qbit torrent ispred utorrenta ili 7zip ispred winrar-a, postenija prica...
 
Nazad
Vrh Dno