Šta je novo?

Malo download-a

Kada skinem neki video sa youtube kako da skinem i njegov titl, dali je to moguce?
 
Hvala druze, nije hteo da mi se instalira pa sam potrazio drugo resenje i nasao ga u vidu downsub-a koji konvertuje online txt sa youtube u subrip.
 
Nema licenca za jednu godinu, samo za 3 meseca..;)
"BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2018 (100% DISCOUNT)” but ends up to be a 90 Day Trail…"
A bas sam se obradovao jer mi se mnogo dopada ovaj AV.
Auuu, whatta mistejka tu mejka! :smash:
Nisam ga instalirao jer imam 2017 verziju, ali mi je klik bio brzi od pameti.
 
Dobar programcic za brzo menjanje izmedju povezanih uredjaja za pustanje/snimanje zvuka.
 
Poslednja izmena:
Kada skinem neki video sa youtube kako da skinem i njegov titl, dali je to moguce?
Ja za skidanje videa sa YTa (sa ili bez titlova) koristim FreeRapid Downloader, http://wordrider.net/freerapid/

73iuYPk.png
 
Java 9.0.4 Final

Java 9.0.4 x32 (~91 MB)
Java 9.0.4 x64 (~97 MB)

Link za x86 verziju verovatno neće raditi direktnim klikom jer Oracle zvanično verziju 9 isporučuje samo za x64 sisteme. Da skinete x86 verziju unesite link manuelno u vaš download manager.
U Internet download manager-u idete na glavni prozor, u gornjem levog uglu klik na "add URL" kopirate link i klik na "ok". Veličina x86 verzije je oko 91 MB.

edelivery.oracle.com/otn-pub/java/jdk/9.0.4+11/c2514751926b4512b076cc82f959763f/jre-9.0.4_windows-x86_bin.exe
 
Poslednja izmena:
FormatFactory - bez reklama
Ova verzija vam neće nuditi reklame pri instalaciji ali će zahtevati za neke "napredne funkcije" da koristi vaš računar (IP adresu) i njegove resurse "za skidanje datoteka sa interneta". Ovu opviju možete da odbijete.

http://public.pcfreetime.com/pure/FFSetup5.13.0.0.exe
 
Ima li neko preporuku za besplatan program za spajanje PDF dokumenata? Znam da ima online rešenja, ali mora offline da se radi.
 
Moguće da sam koristio Foxit Editor ili kako već se zove. Davno je bilo, 6-7 godina.
 
Ima li neko preporuku za besplatan program za spajanje PDF dokumenata? Znam da ima online rešenja, ali mora offline da se radi.
Pa FormatFactory ti radi taj posao, spaja dva PDF fajla, ostavio sam link par postova nazad, program je besplatan.
 
Nema optout za Bright kombinacije sa Format Factory-jem. Čak i kad se kaže ne, oni opet prikupljaju šta hoće. Preskočiti FF ovih dana.
 
Nema optout za Bright kombinacije sa Format Factory-jem. Čak i kad se kaže ne, oni opet prikupljaju šta hoće. Preskočiti FF ovih dana.

Vrlo verovatno, ja to ne osporavam, ali mnoge kompanije, poput Microsofta. Googla ili Apple-a to rade pa ljudi koriste njihove servise.
 
Nazad
Vrh Dno