Šta je novo?

gigabyte ati 9200se

voodo0

Slavan
Učlanjen(a)
07.08.2005
Poruke
86
Poena
309
prvo pozdrav svima :banana:
imam ovu sh*t karticu,dobro nije bas sh*t ali...ipak jeste,kad sad skupim kintu kupicu asus 9600xt.
nego sto se ticesoftmoda koji odkljucava neke mogucnosti,gde mogu da ga skinem,koristim ati tray tools za oveclock ali sam citao da na kartici ima dosta stvari koje se ne koriste zato HEEEELP :d
 
Poslednja izmena:
Evo ti link.Tu bi trebalo da imas te drajvere.
http://www.techpowerup.com/softmod/
Imao sam dve takve kartice.Jedna je bila Sapphire a za drugu se ne secam.Na obe sam postizao klok za procesor od 55 do 60%.Znaci sa 200MHz na 310MHz ili malo vise.
Memoriju sam klokovao oko 20% znaci sa 166 na 200.To su ti moja iskustva sa tom karticom.
Pozdrav
 
Evo jedan prijateljski savet. Kupi lepo neki Geforce 6600 za 140 evra, jer on predstavlja mnogo bolje resenje em zbog podrske za PS3 i VS3 em sto ima 8 pajplajnova. Naravno, ako si poklonik Ati-ja jedino sto je u tom cenovnom rangu najbolje uzeti je Radeon 9800 Pro, sem sto ces imati PS2 i VS2.
 
da klokujem je na 300mhz a na memoriju sam dodao hladnjak tako da je klokujem na 500ddr

da poklonik sam ati-ja ali trenutno moram da uzmem asus 9600xt jer nemogu pun kinte sad na graficku da potrosim jer moram da kupim novu plocu i procesor ;) :cigar:
 
@voodo0
ajde sledeci put dodaj malo interpunkcijskih znakova, ja sam te jedva razumeo ;)

mislim da ces se sa tom karticom samo "malo" poigrati, nema tu nekog velikog prostora za clock :)
 
cek cek,sad ja tebe nisam razumeo :)
za ovu trenutnu karticu 9200se ja znam da se vec malo igram :D
ili to kazes za 9600xt??
 
Bolje ostavi staru graficku za novu plocu i procesor, pa kad jos malo sakupis para kupis neku ozbiljniju kartu. Ili jos bolje, ako ne mozes da cekas pazari Radeon 9550 128-bit za oko 70 evra, super karta za te pare. Samo da ti kazem da se cene 9600XT krecu od 120-150 evra, a to je zaista mnogo za vec zastarelu kartu. Jedino ako ga nadjes naravno polovnog sa garancijom za nekih 90 evra, onda ga mozes uzeti u obzir.
 
Poslednja izmena:
i to sto kazes.... sad imam intel pentium3 1ghz intel plocu,728 kingston sdram-a ,koju kombinaciju,da bude intel procesor, bi mi ste preporucili i koja bi otprilike bila cena ako bi ovo sad menjao za novo.....ako imas neku predstavu kolko bi mi ovov staro oduzelo od cene novog :)
 
mogu ja da skupim kintu za intel (koji cu i da uzmem) ma raspitacu se.....
tnx :banana:
 
Nazad
Vrh Dno