Šta je novo?

Counter-strike 1.6 Botovi

SVEN

Slavan
Učlanjen(a)
18.02.2005
Poruke
31
Poena
304
Kako da dodam botove u "counter strike 1.6"?
 
otvoris konzolu u kucas bot_add. koliko se secam tako je, nisam odavno igrao :)
 
morash prvo da nabavish instalaciju za botove - to ti je kao i svaka druga instalacija - trazi prko googla Pod Bot ili nesto slicno
:)
 
Botove za 1.6 trazi na nekom ruskom sajtu. Cini mi se da su oko 8 mega teski i ne zovu se PodBot...
 
Za kanter 1.6 najbolji su ti z-bots (pod bot radi samo na par tabli i to prilicno traljavo tj. glupavo).
 
Ja u stvari imam instaliran CS 1.6 full mode gde mogu da igram:Day of defeat, team fortress,ricochet, CS zero...i nude mi se dve opcije CS-a , a u jednu od njih kad udjem otvara mi se sledeći meni: Play CS condition zero
New multiplayer game
Options...
Kad uđem u "new multiplayer game" otvara se kartica "create server"na kojoj mogu da štihliram kvadratić "include CPU players(bots) in this game" sa određivanjem broja i sposobnosti botova(difficulty).Startujem ali me windows obavesti kako mora da zatvori CS Zero launcher zbog nekog problema.Ako uđem u drugu opciju CS-a,pa u "new game"takodje se otvara kartica "create server"ali bez opcije za botove.Tako da ne znam da li je potrebna instalacija za botove ili ne. Skinuo sam sa neta neki "akimbot" koji ne znam gde treba da instaliram,i "ivp bot"u čijem CFG fajlu piše da ga treba instalirati u Half life/CS retail folder koji ja nemam.
 
Poslednja izmena:
To sto ti imas je Condition Zero : Deleted Scenes, samo ti ime kaze, to je prvobitna verzija igre koja je ispala bezveze, pa je napravljena verzija samo sa mapama na kojima igras protiv botova koje je napravio turttle rock studio. Elem to su ti botovi koji ti i trebaju, odlicni su, kako koju mapu ubacis oni je “nauce” i mozes da picis. E sad to su botovi za condition zero, a posto ti hoces da igras counter strike, odes na www.cs.rin.ru/eng , odes na forum i tamo imas linkove za cs no-steam, treba da instaliras full verziju bilo koju (300-400 mb) i patch najnoviji je v21 (oko 20mb). Sledece ti trebaju botovi , nesto tipa cs16bots.zip (oko 8-9mb), koje otpakujes u instalaciju countera i u igri ubacujes botove sa H gde ti se otvara meni za njih. U svakom slucaju pregledaj styckije na forumu.
 
Nazad
Vrh Dno