Šta je novo?

driver za amd64 na xp sp1

DARK SIDE

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
04.01.2005
Poruke
5,703
Poena
470
Prijatelj je kupio MSI k8nf3 platinum i ne radi mu q'n'q iako je flashovao BIOS zadnjom verzijom.
Na netu su posvuda driveri za amd64 ali na xp sp2 ali za sp1 nema.Dali neko moze da me uputi kako bih skinuo to chudo? ( u nadi da ce q'n'q proraditi).
On je stariji chovek pa se ne snalazi bash da bi kucao na Benchu a i tutuban je za sve ovo.Ja mu nisam uspeo pomoci.... ,)
 
Imam jedan za koji mislim da ce raditi na SP1.....palo mi je na pamet da je imao jedan driver koji radi na SP1 na Digitalovom disku koji dobijas uz casopis( izasao nesto oko nove godine)pa vidi ako neko ima iz tvoje okoline.Ako nista ne zavrsis ti reci da potrazim ovaj sa pocetka price pa cu ti poslati.Poz.
 
Imam neke cd iz chasopisa ali nije to onaj koji treba...ako neko ima neka poshalje na mail ili sl.Ko da mu instalira sad sp2,pa podeshava...uh...bolje da mu cepim driver i radice mu q'n'q'.
 
Poslednja izmena:
DARK SIDE je napisao(la):
Imam neke cd iz chasopisa ali nije to onaj koji treba...ako neko ima neka poshalje na mail ili sl.Ko da mu instalira sad sp2,pa podeshava...uh...bolje da mu cepim driver i radice mu q'n'q'.

Daj mail, ili ovde ili na pm,
samo da znas tezak je skoro 5 MB-a.
(nasao sam ga na cd-u februarskog digitala)
 
Sale,ako je 5 mega onda sam siguran da ga moj hotmail nece primiti....mozda ce [email protected].
Na hotmail-ovom messengeru sam [email protected]akshe je kad bih ga nashao a netu pa skinuo...ali nema ga.Sa Mulom neshto vuchem ali ce to biti do godine,jer je sporo do daske..pih..
Neznam dali mozes da ga postavish u toj velichini na Bench-u za download...ako mozes...onda je super...jer sam wireless pa ce da cepa to solidno...10 ak min najvishe...i gotovo...
 
Malocas sam se setio da uploadujem fajl na megaupload. :)
Odradicu to do sutra ujutru pa cu ovde okaciti link.

Pozdrav
 
Hvala sale...drugar si...ovo mi reshava problem...
 
1:0 za tebe.ovo je driver za xp sp 2.Jer to prilikom same instalacije instaler i zahteva:SP2.I instalacija,naravno puca....
 
DARK SIDE je napisao(la):
1:0 za tebe.ovo je driver za xp sp 2.Jer to prilikom same instalacije instaler i zahteva:SP2.I instalacija,naravno puca....

Ups. :(
Ja ga nisam probao jer nemam a64.
(pokrenem setup i on mi to isto kaze :S: )
Nasao sam jos 2 verzije,
evo sad cu da okacim stariju a zatim i link.

Pozdrav i izvini, nije bilo namerno.
Sasha
 
Poslednja izmena:
E to je taj!hvala Sale!Izvini na maltretiranju.Ovo moze posluziti i drugima....pa ko voli nek izvoli....
 
Nazad
Vrh Dno