»RSS Benchmark sajt

Strana 21 od 21 PrvaPrva ... 111718192021
      Prikazani rezultati od 301 do 309 od ukupno 309

Tema: Povezivanje PCa i TVa

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        355
        A da li mogu sa tim programima da crtam na tabletu, a da se promene vide na PC? Konkretnije: yogabook )sa windows operativnim sistemom) koristim kao grafičku tablu, ali na njemu imam malo memorije i slabiji procesor nego na PC i počinje da mi pravi probleme kada pokrenem više programa. Dakle, na njemu imam instaliran Illustrator i Animator, pokrenem i crtam na tabletu i to sve projektujem na velikom 32inčnom desktop monitoru. Želeo sam da pronađem način da pokrenem Illustrator i Animator na desktopu, pošto (će da) ima uskoro bolji procesor i više memorije, a da koristim grafičku tablu tableta. daklke, obrnut proces u odnosu na sadašnji. Nadam se da će to moći pomoću ovih programa. Hvala na informaciji.

Member
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        596
        Koji obrnut proces?
        Ti do sada nisi povezivao tablet i PC, nego si samo koristio monitor da bi dobio sliku sa tableta.

Da bi mozda postigao to sto ti hoces potreban ti je neki program (ne znam da li nesto tako postoji) koji ce taj tablet da prepozna kao graf. tablu a da tablet povezes putem usb-a sa kompom.

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        355
        Da, u pravu si, povezivao sam tablet sa monitorom.

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        355
        Nađoh rešenje. Ustvari, nisam ja, nego vi. Tačnije Excalibur. Team Viewer je program koji mi omogućava sve ono što sam tražio. Bar ovako, na prvu loptu što sam video, još nisam ulazio u detalje. Hvala svima koji su se uključili u diskusiju i u rešavanje problema, a posebno tebi Excalibur-e.
        Menjao sasakv : 16.05.2018. u 20:58

Member Avatar korisnika Excalibur
        Na forumu od
        Jan 2008
        Poruka
        356
        Da bi ti Teamviewer radio bolje (manji lag), na PCu moras u istom (pod opcijama) da stikliras accept incoming LAN connections (pisem po secanju, ali nesto tako zvuci).

Ili probaj Splashtop personal, pa vidi sta ti vise odgovara.

Cak imas i Microsoft remote desktop aplikaciju za Android, ali na kompu moras da podesis sta treba (imas uputstvo na netu). Mada sam odustao od nje, jer mi na W7, kada izadjem iz aplikacije, prebaci me na user select ekran, iako je pre toga bio iskljucen. Jer pri aktivaciji same aplikacije i namestanja Windowsa, on mora da podesi Win bas da imas da te prebaci na taj ekran posle izlogovanja. I naravno tako ti Win radi i posle ukljucivanja kompa (baca na user login ekran).
        Naravno, kada iskljucis tu opciju (login ekran), veza izmedju aplikacije i kompa vise ne radi.
        MS glupost, al' ajde.

Sent from my Huawei Honor 7 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        355
        Ovo za lag mi je baš trebalo, jer je kasnilo ono što crtam. Ne mnogo, ali je kasnilo. Hvala i za taj savet. Inače, verovatno nisi video da sam napisao da moj tablet nije android, nego ima windows OS.

Member Avatar korisnika Excalibur
        Na forumu od
        Jan 2008
        Poruka
        356
        Citam sa Tapatalk, pa moguce da sam omasio.

Sent from my Huawei Honor 7 using Tapatalk

Member Avatar korisnika lepi kokan
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        4.301
      9. Moja mašina
        • CPU: i5 2500k + LC cc-120 p/p
        • MoBo: GB z77
        • RAM: 10gb ddr3/1600
        • VGA: R7 370
        • MON: Benq 2411 (TN)
        • HDD: smsng F3
        • OPT: optiarc ad5260s
        • Case: LC 8650 Ozeanos + Revoltec Sixty1 + Inform Guard 600A Stby
        • SND: EMU20K1 / Altec 621 + Microlab B73 , M890 + Takstar HI 2050
        • TV: LG 47LV4500 (IPS)
        • INET: DSL
        • Ostalo: canon mp270 и Лоџитек даљинaц што баца кроз зид :zgran:
      10. Ima dosta tableta koji imaju mini hdmi out. Takođe, windows 8 i 10 podržavaju opciju cast screen, a android podržava miracast.
        Tako da je potrebno samo uzeti neki chromecast dongle, koji su jeVtini u kini.
        Aljaska je srce Rusije!

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        355
        Hvala na savetu, ali već sam rešio problem koji sam imao na, za mene najbolji i najjeftiniji način (Teamviewer).

Strana 21 od 21 PrvaPrva ... 111718192021

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •