Šta je novo?

Sta AMD zapravo nudi?

Da li AMD procesori nude


  • Ukupno glasača
    245
Marti Misterija je napisao(la):
User Audiofreak, koji je zapoceo ovaj tred i svoj "krstaski rat" :) protiv svega sto je ne-Intel, cini mi se, vise nije na Forumu pa nemojte mnogo da se sirite sa pricom, znate da sam lak na obaracu :D

Trigger happy :d :d
 
Paradigma je napisao(la):
Sto se igrica tice toplo ti preporucujem a64 da ponovo otkrijes igranje :smoke:
"AMD Athlon64 - rediscover gaming!" :smoke:
 
Nije banovan nego je dobrovoljno napustio ovo mesto. Posto nije uspeo da se nametne kao autoritet za sve za sta misli da jeste...
 
Pa vremenom ce usahnuti i dileme i diskusije tipa AMD vs Intel, kao sto su "utanjile" Ati vs Nvidia.
A tek "Kuzma kao argument" :d :p

Prosto mi se gadi, kada pomislim da neki tamo analiticar i planer prodaje, citajuci ispitivanje trzista, zadovoljno trlja blede rucice, kako je uspeo da "formira i uklopi trziste" za dve (pupcanom vrpcom vezane) kompanije.
I Amd i Intel "nude" upravo ono sto i treba da ponude u datom trenutku, da bi za obe igracke bilo mesta na trzistu.

To sto se mi kao korisnici "polarisemo" i "navijamo" (valjda genetska potreba), to je vrh ledenog brega, i kruna uspeha, sprege marketing - razvoj. Ne smem da kazem koje tacno "grupacije" (AMD ili Intel), posto tacno ne znam, ali mi se straasno cini da im je i taj sektor zajednicki.

Poz.
 
Marti Misterija je napisao(la):
Nije banovan nego je dobrovoljno napustio ovo mesto. Posto nije uspeo da se nametne kao autoritet za sve za sta misli da jeste...
Kakav crni autoritet... ovde takvi ne prolaze.
 
Marti Misterija je napisao(la):
Nije banovan nego je dobrovoljno napustio ovo mesto. Posto nije uspeo da se nametne kao autoritet za sve za sta misli da jeste...

Steta momak ima potencijala nego je smarao nepotrebno i sebe i nas stvarima koje nisu potrebne.
 
Audiofrik mislim da si spadao u ljude koji se najvise razumuju u procesore na ovom forumu i voleo bi ako citas ovo da se vratis. Znam da mislis da na ovom forumu svi koriste amd i da si zato otisao ali te uveravam da to nije istina ja naprimer koristim intel.
 
Da li se secate lika koji je u zelji da postane diler jednog naseg domaceg distributera u emailu doslovno napisao: "Obozavam svaku vasu komponentu". Ne znam sto sam vam ovo ispricao, ali ne skodi, a ako ne skodi...
 
Paradigma je napisao(la):
Da li se secate lika koji je u zelji da postane diler jednog naseg domaceg distributera u emailu doslovno napisao: "Obozavam svaku vasu komponentu".

???!!!???!!!!????!!!! more details plz
 
Ne vidim cemu ceo ovaj thread. Ne znam ko moze da osporava da AMD procesori nisu odlicni, a kamoli da tvrdi nesto drugo...Samo treba pogledati ko ugradjuje danas opterone u svoje racunare i narocito - super-racunare. Uh, ozracih se...
 
Vidi, nisi ti to dobro gledao. A promasio si temu sasvim sigurno kad ti komentar ovako izgleda.
 
Ma bas me i ne zanima da se prepucavam, ali razlike u testovima su plus-minus pet odsto, a i cene su tu bar kod nas zar ne. Ako cemo da se vredjamo obidji me molim te!
 
Pajtonovci su barem nudili novac da bi se svadjali 5min, a ti bi za dzabe a? :d Prijatelju niti te vredjam niti imam zelju da to uradim samo sam malo ostriji sa kritikom kada komentar ne sadrzi nesto sto se bazira na sopstvenom iskustvu ili argumentovanoj analitici.
 
Ja ne sumnjam da sam zam za tebe teski amater, objektivno. Pogledao sam rezultate koje nudi gore navedeni sajt, i to e ta. Ja sam zadovoljan ovom masinom koju imam, a to je najbitnije.
Pozdrav.
 
pa naravno da si zadovoljan, sto ne bi bio ? I AMD-ovci su zadovoljni svojim masinama....crva nije ni bilo.... :)
 
...ovaj, ako ste se ispricali, izvredjali, pametovali i ostalo.. da udarimo katanac ove!?
 
Nazad
Vrh Dno