Šta je novo?

Treba mi neki program....

strahinjas

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2005
Poruke
483
Poena
345
Treba mi neki program u kojem mogu snimljeni recimo muski glas da pretvorim u zenski i obrnuto!Postoji li tako nesto,ako postoji javite koji je pa da ga trazim!!! :zgran:
 
to radi bilo koji wave editor: Sound Forge, WaveLab.... upotrebom pitch-a, ali na nacin da ne ubrza/uspori sample. Ukoliko trazis virtuelni vokal, potrazi Vocaloid Lola/Leon
 
OK,ja ima Sound Forge i nasao sam taj Pitch u Effects ali ne razumem sta treba da radim!Imaju tu neke skale za povecavanje i smanjivanje i kad ih pomerim sve se svede na usporavanje klipa!Moze li neko da mi objasni sta treba da uradim?
 
Skinuo sam I ovaj Voice Changer ali probna verzija ne podrzava menjanje glasa a ne daje mi se 59$ da bi dobio punu vrziju!Zna li neko drugi za neki program?Hvala!
 
morao bi malo da editujes: da zadrzis tempo (da zadrzis jos i istu duzinu sempla) + da pitch-em korigujes visinu glasa (po uslovom da je glas izdvojen od matrice)
mislim, ovo je samo najprostiji nacin. Sve ostalo su varijante: uzmes neki soft sampler poput NI Kontakta, ili bilo kog drugog > od solo glasa editujes pitch/tune > od toga napravis novi zvuk >..............
generalno, mozda ti je najjednostavnije pitch/tune + skracivanje/produzavanje klipa da bi tempo odrzao.

Postoji odredjeni broj hardwarea koji to radi, ali to su skupe studijske sprave, pa pretpostavljam da nisi mislio na njih (zato nisam davao savet kako se time barata)
 
Nazad
Vrh Dno