Šta je novo?

Celestion SL 700 zvucnici...

silverglider

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
30.07.2000
Poruke
5,577
Poena
770
...valja li to sta? Ne radi se o kupovini, nego ono "nasao na tavanu". Mogu da preuzmem, pa filtriram sta je ok, a sta je za deponiju...
 
silverglider je napisao(la):
...valja li to sta? Ne radi se o kupovini, nego ono "nasao na tavanu". Mogu da preuzmem, pa filtriram sta je ok, a sta je za deponiju...

Zvucnici su solidno stari (petnaestak godina?), ali su bili vrlo solidni (i ne bas jeftini) u svoje vreme...
Ono sto moze biti problem (za tebe ;) ) je sta takvi zvucnici (iako ne velikih gabarita!) traze kvalitetno pojacalo i (zvucni) izvor za dobre rezultate. Takodje ces morati da se "otvoris" i za dobre (skupe) stalke...
Ako su dzabe i u dobrom stanju, obavezno ih uzmi - ako neces za sebe, onda mozes meni da ih ustupis (za neku svotu EUR-a :D ).
 
Ma i meni je problem sto ne mogu u ovom trenutku da ih cujem; selim se u taj stan i trenutno nemam na sta da ih nakacim i proverim. Stan se prazni radi sredjivanja i ako ih uzmem nemam kud s njima, osim da ih vucem nazad 400km sa sobom. Zato i pitam - ako ne vredi, da se ne zafrkavam uopste sa njima.
Uz napomenu da nisam hifi freak, ne pratim audio casopise i u neke stvari se razumem ko Marica u kriv (i lagano nagluv kao posledica preteranog drzanja walkman sluski tokom '80-tih).

Kacili bi se na Marantzov PM-80. Valjda je dovoljno dobar za to.
 
silverglider je napisao(la):
Ma i meni je problem sto ne mogu u ovom trenutku da ih cujem; selim se u taj stan i trenutno nemam na sta da ih nakacim i proverim. Stan se prazni radi sredjivanja i ako ih uzmem nemam kud s njima, osim da ih vucem nazad 400km sa sobom. Zato i pitam - ako ne vredi, da se ne zafrkavam uopste sa njima.

"Ko uzme, kajace se - ko ne uzme, kajace se" - Tamni vilajet
U svakom slucaju, uzmi - da se ne bi kasnije kajao :D



silverglider je napisao(la):
Kacili bi se na Marantzov PM-80. Valjda je dovoljno dobar za to.

Taman - ispod PM-80 ne bi ni valjalo...
 
Nazad
Vrh Dno