Šta je novo?

mini ipod?

rastafarian

Čuven
Učlanjen(a)
14.01.2003
Poruke
2,594
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D, BeQuiet! Dark Rock 4
Matična ploča
GigaByte B650 Aorus Elite AX
RAM
2 X 16GB DDR5 Kingston PC6000 KF560C36BBEAK2-32 FURY Beast RGB EXPO
GPU
MSI RTX4070 12GB, SUPER 12G GAMING X SLIM
Storage
2TB SSD Kingston KC3000 M.2 NVMe
PSU
FSP Hydro G PRO ATX3.0(PCIe5.0) 1000W, PPA10A2413
Kućište
BeQuiet! PURE BASE 500 FX Black
Monitor
Gigabyte 32
Laptop
Lenovo Idea pad gaming
Tablet
iPad, Samsung tab S9 ultra
Mobilni telefon
iPhone 15 proMax, Fold5, S24Ultra
Pristup internetu
  1. Optički internet
Gledam danas mtv i ide neka reklama(nije bila na engleskom pa nisam skontao)neki lik se "mlati" od igranja slusajuci neki mp3 pleyer i samo na kraju proleti mini ipod i ispod cena 99e* ?!?!
Kad sam se oporavio od soka razmisljam(to jos traje) kako bre samo 99e u cemu je fora?
 
da to je taj shuffle od 512mb. od 1GB kosta 149USD...
nije fora u pitanju samo se u usa ceka do 4 nedelje na isporuku...
 
A onda ni da ne pitam kako kod nas nabaviti...
 
Ortak ga je uzeo (512 za 99) u Japanu i chekao baaaaaaash mnogo da mu tamo na adresu stigne. Stvar je poprilichno jednostavna i bash mi se svidja. Drugi ortak ima iPod 20Gb i obratio sam paznju na neke finese. Svidja mi se shto na razne gluposti obrate paznju pa stvar deluje skoro savrsheno. Od opcija, klasika. Samo najosnovnije. Zvuk je super za moje kriterijume. U svakom sluchaju ODLICHNA stvarchica!
 
Poslednja izmena:
Genghis Khan je napisao(la):
Ortak ga je uzeo (512 za 99) u Japanu i chekao baaaaaaash mnogo da mu tamo na adresu stigne. Stvar je poprilichno jednostavna i bash mi se svidja. Drugi ortak ima iPod 20Gb i obratio sam paznju na neke finese. Svidja mi se shto na razne gluposti obrate paznju pa stvar deluje skoro savrsheno. Od opcija, klasika. Samo najosnovnije. Zvuk je super za moje kriterijume. U svakom sluchaju ODLICHNA stvarchica!

Apple je skoro promovisao "nove" iPod plajere. Model iPod Mini sada dolazi u dve varijante (i cetiri boje). Slabija je ova koja je do sada bila defaultna i ima kapacitet od 4 GB, cena je snizena. Model od 6 GB je nov i kosta kao sto je do sada kostao model od 4 GB.

iPod i iPod U2 Special Edition su i dalje sa kapacitetom od 20 GB (4th generation with Click Whell) i kostaju kod nas cini mi se preko 300e.
 
Sad ga gledam i vidim da nema nikakav ekran da vidis koja pesma ide...Da li je neko cuo kako to zvuci(mislim na shuffle) u poredjenju sa creative MuVo ili neki iriver u tom cenovnom rangu oko 130tak e?Toliko sam planirao da dam za neki model od 512mb
 
Nazad
Vrh Dno